Mezuniyet Organizasyon Şirketi » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Mezuniyet Organizasyon Şirketi

Mezuniyet Organizasyon Şirketi

Eğitimkurumlarının ve öğrenci gruplarının ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunarak,ideal konseptte mezuniyet organizasyon hizmeti düzenleyen AsırOrganizasyon, bütçeye uygun seçeneklerle faaliyet gösteriyor. Mezuniyet organizasyon şirketi olarak verdiğimiz hizmetler kapsamında ilkokul, orta okul,lise ve üniversite mezuniyet baloları bulunuyor. Kişi kapasitesi sınırıolmaksınız, belirlenen katılımcı sayısına uygun dış mekan ve salon çalışmalarıyapıyoruz. Kendimize ait salonumuzda veya tören sahibinin belirlediği birlokasyonda mezuniyet organizasyonlarını gerçekleştirebiliriz. İletişimnumaralarımızdan müşteri temsilcimize ulaşarak, detaylı bilgi alabilirsiniz.Mezuniyet Organizasyonları ile ÖğrencilerBir Arada

Okulunöğretmenleri veya yalnızca öğrenciler arasında gerçekleştirilen, katılıma görevelilerin ve özel davetlilerin de yer alabildiği bu tür etkinlikler, farklıkonseptlerle sunulabilir. Dış mekanlar için sandalye ve süslemeleri, cephesüslemeleri, alan süslemeleri, kutlamalar ve gösterilerle şık bir etkinlikhazırlıyoruz. Eğlenceli ve profesyonel bir mezuniyet etkinliği için gerekduyulan tüm ekipmanlar ve sistemler eksiksiz olarak firmamızca donatılmaktadır.Mezuniyet organizasyon şirketimiz, DJ hizmeti, ses sistemleri, görüntüsistemleri, balon süslemeleri, yazı giydirme, ortam temaları gibi birçok farklıetkiliği A'dan Z'ye sizler için tasarlıyor. Öğrencilerin ve katılımcıların tekyapması gereken, davet saatinde gelerek eğlenmek olacaktır.


Mezuniyet Etkinliklerinde VerdiğimizHizmetler

Faaliyetlerimizyemekli ve yemeksiz seçenekler, salon ve dış mekan alternatiflerine göredeğişkenlik gösterir. Fakat genel olarak sunulan hizmetleri şu şekildemaddeleyebiliriz:

·        Catering hizmeti

·        Kutlamalar için volkan ve konfeti gibiargümanların tedarik edilmesi

·        Mekan içi ve mekan dışı süslemeler

·        Ses sistemleri ve öne çıkan platformlar (kürsü,konuşma alanı, gösteri alanı, vb.)

·        Davetlilerin bulunduğu alanın hazırlanması

·        Masa ve sandalye temini, masa ve sandalyesüslemeleri

·        Tören yolu ve gerekli olan halıların teminedilmesi

·        Balon süslemeleri ve alan süslemeleriHizmetlerimizdeher ne kadar bol alternatiflere yer versek de; özel talepleri de geriçevirmiyoruz. Örneğin firmamızın bünyesinde gerçekleştirilen animasyonlar, DJhizmeti, salon ve ortam tasarımları, fotoğraf ve video çekimleri gibi ekhizmetleri istekler doğrultusunda karşılıyoruz. Mezuniyet balosuorganizasyonu konusunda tüm detayları iletişim kanallarımızdan bizeulaşarak öğrenebilirsiniz. 


Mezuniyet Süslemeleri

Mezuniyet törenini unutulmazyapacak etkinlikler kadar mekan hazırlığı, doğru ekipman seçimi, programınakışı büyük önem taşır. Asır Organizasyon olarak bu özel gününüzün kusursuzgerçekleşmesi için organizasyon öncesi ve sonrası titizlikle çalışıyoruz.İstanbul’da hizmet veren firmamız, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversitemezuniyet organizasyonlarında profesyonel destek sağlamaktadır. Deneyimliekibimiz mezuniyet süslemeleri, ekipman temini, gösteriler veaklınızdaki tüm mezuniyet organizasyon fikirlerini hayata geçirecektir.


Mezuniyet Süslemeleri Nasıl Olmalıdır?

Asır Organizasyon olarak, başarıylatamamladığınız eğitim yıllarının sona erdiği ve bir sonraki kademeyegeçişlerinizi coşkuyla kutlamanıza yardımcı oluyoruz. Mezuniyet süslemelerimekandan kürsüye, mezuniyet giriş alanından masa sandalyelere kadar detaylı birçalışma gerektirir. Asır Organizasyon şirketimiz, mezuniyet töreninde gereklitüm ekipmanların teminini ve süslemesini, kurum kimliğine uygun ve özelistekleri göz önünde bulundurarak yapar. Firmamızın mezuniyet töreni süslemelerindesağladığı hizmetlerden bazıları şunlardır:

·        Balon süsleme

·        Masa ve sandalye süsleme

·        Sahne süsleme

·        Sahne giriş-yürüyüş yolu süsleme

·        Kumaş süslemeOrganizasyonun her birayrıntısını planlayarak, program akışını da üstlenen Salon Asır, kapalı ve açıkalanlarda mezuniyet süslemeleri olanağı vermektedir. Mekanın uyum içerisindeolması için talep ettiğiniz mezuniyet organizasyonu fikirlerini de gözönünde bulundurarak, eksiksiz çalışma sürdürecektir. Süslemelerin yanı sıramasa, sandalye, kürsü, halı gibi ekipmanların temini de firmamız tarafındansağlanmaktadır.


Mezuniyet Süslemeleri ve Etkinlikleri

Çiçek, balon ve kumaşlarla mezuniyettöreni mekan süslemeleri yaparak, organizasyonun kuruma ve kişiye özelolmasını sağlıyoruz. Bunun için kurumunuzun ağırlıklı renkleri ve logosuağırlıklı çalışmalar yürütüyoruz. Tamamen özgür tonlarda çalışmalar da talepedebilirsiniz. Mezuniyet pastası kapasiteye göre hazırlanmaktadır. Pastanındekoru, üzerine basılacak resmi özel olarak tasarlanacaktır.


Lise ve üniversite mezuniyetetkinliklerinde genellikle havai fişek ve konfeti gösterileri tercihedilmektedir. Yemekli ve kokteyl menülerin yanı sıra panayır yiyecekleri deetkinliğe dahil edilebilir. İlkokul ve ortaokul mezuniyetlerinde çocukoyunları, animasyon gösterileri, mekanik ve şişme oyun parkları, yüz boyama,gösteri showları (tahta bacak, bisiklet, jonglör, bando takımı, palyaço gibi)da tercih edilen mezuniyet etkinlikleri arasında oldukça popülerdir. whatsapp İletişim