Mezuniyet Organizasyon Şirketi

Mezuniyet Organizasyon Şirketi

Mezuniyet Organizasyon Şirketi

Eğitim kurumlarının ve öğrenci gruplarının ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunarak, ideal konseptte mezuniyet organizasyon hizmeti düzenleyen Asır Organizasyon, bütçeye uygun seçeneklerle faaliyet gösteriyor. Mezuniyet organizasyon şirketi olarak verdiğimiz hizmetler kapsamında ilkokul, orta okul, lise ve üniversite mezuniyet baloları bulunuyor. Kişi kapasitesi sınırı olmaksınız, belirlenen katılımcı sayısına uygun dış mekan ve salon çalışmaları yapıyoruz. Kendimize ait salonumuzda veya tören sahibinin belirlediği bir lokasyonda mezuniyet organizasyonlarını gerçekleştirebiliriz. İletişim numaralarımızdan müşteri temsilcimize ulaşarak, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mezuniyet Organizasyon Şirketi


Mezuniyet Organizasyonları ile Öğrenciler Bir Arada

Okulun öğretmenleri veya yalnızca öğrenciler arasında gerçekleştirilen, katılıma göre velilerin ve özel davetlilerin de yer alabildiği bu tür etkinlikler, farklı konseptlerle sunulabilir. Dış mekanlar için sandalye ve süslemeleri, cephe süslemeleri, alan süslemeleri, kutlamalar ve gösterilerle şık bir etkinlik hazırlıyoruz. Eğlenceli ve profesyonel bir mezuniyet etkinliği için gerek duyulan tüm ekipmanlar ve sistemler eksiksiz olarak firmamızca donatılmaktadır. Mezuniyet organizasyon şirketimiz, DJ hizmeti, ses sistemleri, görüntü sistemleri, balon süslemeleri, yazı giydirme, ortam temaları gibi birçok farklı etkiliği A'dan Z'ye sizler için tasarlıyor. Öğrencilerin ve katılımcıların tek yapması gereken, davet saatinde gelerek eğlenmek olacaktır.

Mezuniyet Organizasyon Şirketi

Mezuniyet Etkinliklerinde Verdiğimiz Hizmetler

Faaliyetlerimiz yemekli ve yemeksiz seçenekler, salon ve dış mekan alternatiflerine göre değişkenlik gösterir. Fakat genel olarak sunulan hizmetleri şu şekilde maddeleyebiliriz:

·         Catering hizmeti

·         Kutlamalar için volkan ve konfeti gibi argümanların tedarik edilmesi

·         Mekan içi ve mekan dışı süslemeler

·         Ses sistemleri ve öne çıkan platformlar (kürsü, konuşma alanı, gösteri alanı, vb.)

·         Davetlilerin bulunduğu alanın hazırlanması

·         Masa ve sandalye temini, masa ve sandalye süslemeleri

·         Tören yolu ve gerekli olan halıların temin edilmesi

·         Balon süslemeleri ve alan süslemeleri

Mezuniyet Organizasyon Şirketi


Hizmetlerimizde her ne kadar bol alternatiflere yer versek de; özel talepleri de geri çevirmiyoruz. Örneğin firmamızın bünyesinde gerçekleştirilen animasyonlar, DJ hizmeti, salon ve ortam tasarımları, fotoğraf ve video çekimleri gibi ek hizmetleri istekler doğrultusunda karşılıyoruz. Mezuniyet balosu organizasyonu konusunda tüm detayları iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. 

Mezuniyet Organizasyon Şirketi

Mezuniyet Süslemeleri

Mezuniyet törenini unutulmaz yapacak etkinlikler kadar mekan hazırlığı, doğru ekipman seçimi, programın akışı büyük önem taşır. Asır Organizasyon olarak bu özel gününüzün kusursuz gerçekleşmesi için organizasyon öncesi ve sonrası titizlikle çalışıyoruz. İstanbul’da hizmet veren firmamız, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite mezuniyet organizasyonlarında profesyonel destek sağlamaktadır. Deneyimli ekibimiz mezuniyet süslemeleri, ekipman temini, gösteriler ve aklınızdaki tüm mezuniyet organizasyon fikirlerini hayata geçirecektir.

Mezuniyet Organizasyon Şirketi

Mezuniyet Süslemeleri Nasıl Olmalıdır?

Asır Organizasyon olarak, başarıyla tamamladığınız eğitim yıllarının sona erdiği ve bir sonraki kademeye geçişlerinizi coşkuyla kutlamanıza yardımcı oluyoruz. Mezuniyet süslemeleri mekandan kürsüye, mezuniyet giriş alanından masa sandalyelere kadar detaylı bir çalışma gerektirir. Asır Organizasyon şirketimiz, mezuniyet töreninde gerekli tüm ekipmanların teminini ve süslemesini, kurum kimliğine uygun ve özel istekleri göz önünde bulundurarak yapar. Firmamızın mezuniyet töreni süslemelerinde sağladığı hizmetlerden bazıları şunlardır:

·         Balon süsleme

·         Masa ve sandalye süsleme

·         Sahne süsleme

·         Sahne giriş-yürüyüş yolu süsleme

·         Kumaş süsleme

Mezuniyet Organizasyon Şirketi


Organizasyonun her bir ayrıntısını planlayarak, program akışını da üstlenen Salon Asır, kapalı ve açık alanlarda mezuniyet süslemeleri olanağı vermektedir. Mekanın uyum içerisinde olması için talep ettiğiniz mezuniyet organizasyonu fikirlerini de göz önünde bulundurarak, eksiksiz çalışma sürdürecektir. Süslemelerin yanı sıra masa, sandalye, kürsü, halı gibi ekipmanların temini de firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Mezuniyet Organizasyon Şirketi

Mezuniyet Süslemeleri ve Etkinlikleri

Çiçek, balon ve kumaşlarla mezuniyet töreni mekan süslemeleri yaparak, organizasyonun kuruma ve kişiye özel olmasını sağlıyoruz. Bunun için kurumunuzun ağırlıklı renkleri ve logosu ağırlıklı çalışmalar yürütüyoruz. Tamamen özgür tonlarda çalışmalar da talep edebilirsiniz. Mezuniyet pastası kapasiteye göre hazırlanmaktadır. Pastanın dekoru, üzerine basılacak resmi özel olarak tasarlanacaktır.

Mezuniyet Organizasyon Şirketi

Lise ve üniversite mezuniyet etkinliklerinde genellikle havai fişek ve konfeti gösterileri tercih edilmektedir. Yemekli ve kokteyl menülerin yanı sıra panayır yiyecekleri de etkinliğe dahil edilebilir. İlkokul ve ortaokul mezuniyetlerinde çocuk oyunları, animasyon gösterileri, mekanik ve şişme oyun parkları, yüz boyama, gösteri showları (tahta bacak, bisiklet, jonglör, bando takımı, palyaço gibi) da tercih edilen mezuniyet etkinlikleri arasında oldukça popülerdir. 

Mezuniyet Organizasyon Şirketi


Asır Organizasyon Instagram
Asır Organizasyon Youtube
Asır Organizasyon Whatsapp
Asır Organizasyon Ara
×