Pamuk Şeker Kiralama » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Pamuk Şeker Kiralama

Pamuk Şeker Kiralama

Gencinden yaşlısına herkesinsevdiği pamuk şekerler, kültürümüzden bu günlere miras kalan bir lezzet.Çocukluğumuzu hatırlatan bu lezzete pek çok organizasyonda yer verilerek,geleneksel özelliklerimiz sürdürülmeye devam ediyor. Açılış, düğün, sünnet, Ramazanorganizasyonları gibi küçük ve büyük etkinlik fark etmeden pamuk şekerkiralama hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. İstanbul’da bulunan firmamızuygun fiyatlarla pamuk şeker kiralama hizmeti ve eleman temini yapmaktadır.


Pamuk Şeker Hizmeti Alınabilecek Etkinlikler

Etkinliklerde yer verilen pamukşeker, özellikle çocukların dikkatini çekmektedir. Pamuk şeker kiralamahizmetine;

·        Doğum Günü Kutlamaları

·        Açılış Organizasyonları

·        Düğün ve nikah Etkinlikleri

·        Sünnet Düğünleri

·        Ramazan Etkinlikleri

·        23 Nisan Etkinlileri

·        Piknik Organizasyonları

Gibi pek çok etkinlik veorganizasyonda yer verebilirsiniz. Firmamız deneyimli, kaliteli ve güler yüzlühizmet veren elemanlar ile çalışmaktadır. Organizasyon gününden birkaç gün öncefirmamızla iletişime geçtiğinizde, gerekli hazırlık eksiksiz yapılacaktır.


Pamuk Şeker Arabaları

Osmanlı döneminde, çocukların sokaktanpamuk şeker arabasının geçmesini sabırsızlıkla beklediği günlerdeki gibi,günümüzde de pamuk şekerine olan ilgi bir hayli fazla. Çocuklar kadaryetişkinlerin de pamuk şekerine olan ilgisi sürüyor. Firmamızın pamuk şekerkiralama hizmetinden yararlandığınızda, organizasyon noktasına gönderilecekarabanın kurulumu ve temizliği öncesinde tamamlanır. Pamuk şeker üretimisırasında hijyene önem verilir. Sağlıklı koşullarda üretilen pamuk şekerler,kostümlü elemanlarımız tarafından davetlilerinize sunulur.

Pamuk şekerler, özellikle konserlerde,kültürel etkinliklerde, Ramazan organizasyonlarında yer verilen bir panayıryiyeceğidir. Eski geleneklerimizden bu günlere kadar ulaşmayı başaran pamukşeker arabaları, açık ve kapalı alanlarda düzenlenen organizasyonlarda tercihedilebiliyor. Tekerlekli ve sürülebilir özellikte olmaları, taşınması vekullanımını kolaylaştırıyor. Firmamızın pamuk şeker kiralamahizmetinden; eleman temini, pamuk şeker arabası temini ve malzeme temini dahilolarak yararlanabiliyorsunuz. Pamuk şeker arabasının temizliğinden, tercihettiğiniz sayı limitine uygun enerjinin arabaya yüklenmesine ve hatta alanagetirilip kurulmasına kadar firmamız ilgilenecektir. Asır Organizasyon müşteriiletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.Belirttiğiniz tarihte istenilen ekipman ekibimizce hazırlanacaktır.Pamuk Şeker Kiralama Fiyatları

Her türlü organizasyonu üstlenen,kaliteli hizmetiyle sektörde yerini belirlemiş olan firmamız, etkinlikler içinpamuk şeker kiralama seçeneği de sunuyor. Asır Organizasyon olarak, İstanbul’dahizmet veriyoruz. Pamuk şeker kiralama fiyatları, organizasyonunyapılacağı bölgeye ve tarihe göre farklılık gösterecek olup, 300 kişilik için400 TL’dir. Firmamızın sağladığı pamuk şeker kiralama fiyatlarına pamuk şekerarabası ve dağıtım fiyatı da dahildir.

Tarih, bölge ve kişi sayısınıbelirterek, net fiyat bilgisi alabilmeniz için iletişim bilgilerimizden firmamızaulaşabilirsiniz. Davet, etkinlik, eğlence ve açılış gibi organizasyonlardapamuk şeker arabası kiralayarak davetlerinize eğlenceli ve hoş bir sunumhazırlayabilirsiniz. Belirttiğiniz tarihlere rezervasyonunuz alınır. Tamsaatinde, kostümlü elemanımız pamuk şeker arabası ve ekipmanlarıyla tamsaatinde organizasyonun düzenleneceği alanda olacaktır.


YOUTUBE VİDEOLARIMIZI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Fotoğraf Galeri

https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
whatsapp İletişim