Şişli Açılış Organizasyonu

Şişli Açılış Organizasyonu

ŞİŞLİ AÇILIŞ ORGANİZASYONU

 

Şişli, İstanbul’un ticari olarak en hareketli merkezlerden birisidir. Bu açıdan, Şişli’de açılış organizasyonu, firmanın tanıtımı, mağazanın çevreye duyurulması için ayrı bir önem arz etmekte. Şişli civarında açacağınız yeni bir mağaza için açılış yapmanız hem çevredeki firmaları kendinizi tanıtmak için etkin bir tanıtım aracı olacaktır, hem de yeni müşteri kazanmak için bir fırsat oluşturacaktır.


şişli açılış organizasyonu 

Açılış Organizasyonu Nasıl Olmalı?

 

Asır Organizasyon, firmanız için en güzel organizasyonu yapar. Bunu yaparken verdiği hizmeti paket olarak sunduğu gibi zengin içeriği ve seçenekleriyle organizasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz. Açılış organizasyonu kapsamında; aşağıdaki hizmetleri size kaliteden ödün vermeden sunarlar.

 

●       Balon süsleme

●       Broşür dağıtım ve anons için palyaço

●       Profesyonel ses sistemi

●       Kurdela, makas, tepsi

●       Volkan, konfeti

●       Flama bayrak süsleme

●       Kokteyl masası

●       Masa sandalye kiralama

 

ve bunun gibi açılışa dair ne varsa Asır Organizasyon’da bulabilirsiniz.


şişli açılış organizasyon şirketi

 

Şişli Açılış Organizasyonu 

Yeni hizmete açtığınız mağazanızın uzun soluklu olması için markanızın imajı önemlidir. İmaj için de profesyonel açılış organizasyonu yapmanız gerekir. Diğer taraftan, yıldönümü organizasyonları da bu kapsama dahil edilebilir. Hem mevcut müşterileri takdir etmek, hem de yeni müşteri kazanmak için yıldönümü organizasyonları ayrı bir yöntem.

 

Şişli gibi ticaretin canlı olduğu, hem kurumsal hem de bireysel müşteri portföyünün yüksek olduğu bir bölgede Şişli’de açılış organizasyonu, profesyonel ekiple yapılması gereken, hafife alınmaması gereken bir konu. Asır Organizasyon, tecrübeli ekibiyle, kaliteli ekipmanlarıyla, zengin içeriğiyle, ünlü sunucularıyla bugüne kadar İstanbul’da birden fazla açılış organizasyonu gerçekleştirdi. Sizin de açılış organizasyonunu, size birşey bırakmadan gerçekleştirir.


 açılış organizasyon pendik

Ayrıca, açılışınızda mehteran ekibi, semazen gösterisi kullanarak mağazanızın akıllardan çıkmamasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında, kafkas ekibi, davul zurna ekibi, zeybek ehibi gibi yöresel ekipler kullanarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

 

Mağazanıza gelen müşterilerinizin çocuklarına verebilmek için logo baskılı balon yaptırabilirsiniz. Mısır arabası, pamuk şeker arabası, lokma arabası gibi ekipmanlarla daha çok müşteriye ulaşabileceğiniz gibi açılışa gelen müşterinizi mağazanızda kalma süresini artıracaktır.

 

Baştan sona sorunsuz bir şekilde Şişli’de açılış organizasyonu yaptırmak için Asır Organizasyon’dan bilgi alabilirsiniz. Web sitesinden, bugüne kadar gerçekleştirilen organizasyonlardan çekilmiş tamamen firmaya ait fotoğraf ve videoları inceleyebilirsiniz.

açılış organizasyon süsleme firması


whatsapp İletişim