Sünnet Tahtı Kiralama & Yeniçeri

Sünnet Tahtı Kiralama & Yeniçeri

SÜNNET TAHTI VE YENİÇERİ KİRALAMA


Sünnet Tahtı Kiralama
Geçmişten bugüne kadar gelen gösterişli sünnet törenleri her aile için oldukça önem teşkil ediyor. Sünnet çocuğuna padişah havası kazandırmak adına giydirilen sünnet kıyafetleri asası ve aksesuarlarının yanı sıra sünnet tahtı son yıllarda çok tercih edilen bir ayrıntıdır.

Sünnet tahtı kiralama hizmeti ile sünnet çocuğu sünnet alanına organizasyon dâhilinde genellikle yeniçeri kıyafeti giymiş kişiler tarafında tahtın taşınması ve sünnet alanında gezdirilip yerine konması ile başlar. Süslenen sünnet tahtında aileler duygusal anlar yaşarken sünnet çocuğu kendisini 
adeta padişah konumunda hissedecektir.Ayrıca sünnet tahtı ile birlikte salona girilirken durumu uygun bir senfoni çalınması organizasyonun eksiksiz olarak gerçekleştirilmesini sağlar. Otantik esintile yaşatan sünnet tahtları genellikle kırmızı, mavi ve beyaz renklerde olup iki çocuğun oturabileceği büyüklükte konforlu bir alan sağlar. Sünnet tahtı ve mehter marşı eşliğinde davetlilerin arasından davetlileri selamlayarak gelen sünnet çocuğu taht için ayrılan özel alana yerleştirilir. Bu organizasyonda sünnet bitene kadar sünnet çocuğu tahtı kullanabilir. Sıra dışı bir sünnet töreni gerçekleştirmek için harika bir fikir olarak tercihlerde ilk sıra olmaktadır.


   İSTANBUL BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM TÜRKİYE'DE SÜNNET DÜĞÜNÜ VE SÜNNET TAHTI HİZMETELERİMİZ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR


Ecdadımızın Geleneği Olan Şehzade Sünneti Ritüelini, sünnet Tahtı ve Yençerilerin Eşliğinde Sizlerin Hizmetinize Sunuyoruz.

Son dönemlerde sevilen bir organizasyon haline gelen sünnet tahtı ve yeniçeri gösterisi Sünnet çocuklarınında vazgeçilmezi haline geldi. Organizasyonda 4 yeniçeri askeri kıyafetli , sünnet tahtını üzerinde sünnet çocuğuyla birlikte mehter marşı eşliğinde mekana görkemli bir şekilde girişi sağlınıyor 


Yürüyüş esnasında volkanlarla görselliğe farklı bir hava katılıyor. Sünnet çocuğunun tüm misafirleri selamlaması tüm davetlilerin masalarının önlerinde sünnet tahtı eşliğinde gezdirilerek sağlanıyor.

Son olarak sünnet tahtı sahneye yakın bir yerde fotoğraf çekimi tebrik ve takı merasimi..
yeniçeri askerler taht etrafında nöbet halinde bekliyorlar.


 Sünnet tahtı düğün organizasyonu sonuna kadar sahnede kalıyor.Sünnet tahtı ve yeniçerilerimiz ile bugüne kadar onlarca sünnet düğünü organizasyonu gerçekleştirdik.Osmanlı şehzadelerini andıran bu özel gösteri ile düğünlerinize renk katabilirsiniz.Sünnet düğünü ister düğün salonun da isterse açık alanda olsun biz 4 osmanlı kostümlü yeniçeri askeri ile sünnet tahtı taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.Sünnet tahtı seçeneklerimizi görsel olarak size sunuyoruz ve beğendiğiniz tahtımız sizin sünnet düğünü gününüz müsaitse onu getiriyoruz.


Daha önce yaptığımız organizasyonlardan bir kaçının videosunu buradan izleyebilirsiniz.Youtube Video


 

 

Ayrıca bizler asır organizasyon olarak komple sünnet düğünü organizasyonu gerçekleştirmekteyiz sizlere tavsiyemiz bu tarz organizasyonlar da tek kişi ile muhatap olmanız ve sorumluluu işi bilen bir ekibe vermenizdir.Asır organizasyon bu anlamda en profesyonel ekiplere sahip olup daha önce yaptığı organizasyonların video ve resim görüntülerini sizinle paylaşmaktdır.

 
Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralamak için Asır Organizasyon'dan detaylı bilgi alınız..

 TEL :0553 241 40 67


Fotoğraf Galeri

https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
whatsapp İletişim