ilahi grubu Çankırı | Çankırı ilahi grubu | Çankırı Semazen Ekibi

ilahi grubu çankırı-çankırı ilahi grubu

İLAHİ GRUBU ÇANKIRI-ÇANKIRI İLAHİ GRUBU


Çankırı İlahi Grubu Kiralama

İslam dininin gerektirdiği biçimde yaşayan kişiler düğün, sünnet, kına, nişan gibi özel günlerinde de aynı İslami havanın hakim olmasını istemekte ve güzel etkinliklerin bu özel günlerde yer alması için çabalamaktadır. Ancak çabalamaya ve strese girmeye hiç gerek yok çünkü başarılı bir organizasyon şirketi olarak muhteşem etkinliklerin en kaliteli şekilde vermesinde ön ayak oluyoruz. İslami düğün ve özel günlerde tercih edilen Çankırı İlahi grubu, çok uygun fiyata kiralanmakta ve özel günlerinizin daha özel ve uhrevi bir hava içinde oluşması için elinden geleni yapıyor. Özel hocalar ve profesyonel kişiler ile oluşturulan ekip, kişilerin istek ve arzuları ön planda tutularak eşsiz şölenlerin yaşanmasına yardımcı oluyor.

Asır organizasyon olarak tüm özel günlerinizde islami düğün,nişan ,sünnet düğünü,konser,açılış,toplantı v.b organizasyonlarınız da ilahi ve fasıl grubu semazen grubu,mehter takımı,palyaço ve animatörler,ülkemizin seçkin sanatçılarından oluşan kadrosu ile Çankırı'da ve Türkiye genelinde hizmetinizdeyiz.

 Çankırı İlahi Grubu


Çankırı İlahi Grubu belli düzen ile tertip edildiği için tek çizgide program sunmakta. İlk olarak hocanın konuşma yapması, Kuran dinletisi, ilahiler, minik semazen grubundan semazen şov ve son olarak kapanış konuşması ile Çankırı ilahi grubu etkinliği bitiriyor. Belirlenen düzen çerçevesinde muhteşem bir gösteri ile gelen misafirlerin memnuniyetini ışıl ışıl parlayan gözlerinden anlayacaksınız.

Çankırı ilahi grubu müzik aletlerini yanında getirdiği için herhangi bir masraf yapmaya veya ekstra bir harcama yapmaya gerek yok. Müzik aleti olarak: Def, ney, tambur gibi müzik aletleri tercih ediliyor. 

 Çankırı İlahi Grubu Fiyatları


Dini düğün veya özel günlerinizde Çankırı ilahi grubunu getirmek istiyorsunuz ancak uygun bir bütçe ile her şeyin hallolmasını istiyorsanız hiç tereddüt etmeden organizasyon şirketi ile anlaşabilirsiniz. Çünkü Çankırı ilahi grubu fiyatları oldukça uygun bir şekilde karşımıza çıkıyor. Genel çerçevede baktığımız zaman bütün organizasyon şirketlerinin üç aşağı beş yukarı aynı fiyat aralığı ile hizmet sunsa da Çankırı ilahi grubu 700 ile 1,500 arasında fiyatlanıyor. Ortalama 90 TL'ye bu muhteşem ekibi kiralayabilirsiniz. Düğün bitene kadar Çankırı ilahi grubu hizmet vermekte ve eşsiz dakikalar geçirmeniz adına elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Yapmanız gereken tek şey mekanı ayarlamak ve organizasyon şirketi ile anlaşmak. Uzman kişilerin mekanı ziyaret ederek ne tür bir düzenleme ve hazırlık yapacağı kısa sürede gerçekleşecek ve tam istediğiniz gibi güzel bir düğün organizasyonu yapmış olacaksınız.

Çankırı ilahi grubu olarak Türkiye genelinde sizlere hizmete devam ediyoruz. Nevşehir ilahi grubu içinde bize ulaşabilirsiniz.


×