Antalya semazenli düğün | Antalya semazen ekibi | Antalya ilahi grubu | Antalya dini düğün | Antalya Sünnet düğünü

antalya semazenli düğün

Hayatınızı birleştirme kararı aldıysanız ve dini değerlerinize bağlı kalarak bu doğrultuda bir tören hazırlamak istiyorsanız doğru adres üzerindesiniz. Uzman kadromuz ile size sunmuş olduğumuz Antalya dini düğün organizasyonu hizmetlerimiz ile bu özel gününüzde de yanınızda yer almaktayız. Antalya ilahi grubu ve Antalya semazen ekibi olarak hizmet veriyoruz.
Bütün bunların yanı sıra Antalya sünnet düğünü organizasyonu konusunda da yanınızda bulunan organizasyon şirketimiz ve hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız siz de bize ulaşınız.Sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak hayalinizdeki törenleri ortaya çıkarabilirsiniz
Ailenin temellerinin atıldığı, yeni birlikteliklerin başladığı günler geleneklerimiz neticesinde çeşitli şekillerde kutlanmaktadır. Bunlardan en belirgin olanı ise sevilen kişiler, akrabalar ve arkadaşlarla birlikte yapılan sevincin paylaşıldığı düğünlerdir. Düğünlerin bu derece önemli bir olayın başlangıcı olması bu organizasyonların da önemini ortaya koymuştur. Bu yüzden de değerlerinize uygun olarak yapacağınız bir Antalya dini düğün organizasyonu sizin için en iyisi olacaktır. 
Antalya dini düğün organizasyonu,Malatya’da dini düğün organizasyonu, Manisa’da dini düğün organizasyonu, Mardin’de semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Muğla’da semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Muş’ta semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Nevşehir’de semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Niğde’de semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Ordu’da semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Osmaniye’de dini düğün organizasyonu, Rize’de dini düğün organizasyonu, Sakarya’da semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Samsun’da semazen ekibi ve dini düğün Organizasyonu, Siirt’te semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Sinop’ta semazen ekibi ve dini düğün Organizasyonu, Sivas’ta semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Şanlıurfa’da semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Tekirdağ’da semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Tokat’ta semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Trabzon’da semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Tunceli’de semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Uşak’ta semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Van’da semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Yalova’da semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Yozgat’ta semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Zonguldak’ta semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu
“asır organizasyon” -tavsiye edilen içerik-
 
1)program açılış konuşması (sunucu)

2) özel fon müziği eşliğindealkışlarla çiftlerin salona alınışı
 
3) kuran-ı kerim tilaveti (5 dk)

4) günün anlam ve önemine dair sohbet (10 dk)

5) pasta kesimi merasimi

6) ilahi sanatçısı ( kanun,def,ney org)

7) semazen gösterisi (3-5 kişi)

8) şiir, naat

9) tasavvuf eserleri, ezgi ve ilahiler

10) yarışma ve hediyeler

11) çocuklar için palyaço ve animasyon

12) takı ve hediyeleşme merasimi

13) program kapanış konuşması

not : ekibimiz toplam 10 kişiden oluşuyor
Biz Antalya ilahi grubu ve Antalya semazen ekibi olarak hizmet verdiğimiz gibi aynı zamanda biz Ankara semazenli düğün organizasyonu yapmaktayız.


×