İstanbul Bayan ilahi Grubu » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

İstanbul Bayan ilahi Grubu

İSTANBUL BAYAN İLAHİ GRUBU & SEMAZEN EKİBİ

SİZLER DE KINA GECELERİNİZDE VE  SADECE BAYANLARIN OLACAĞI ORGANİZASYONLARINIZDA BAYAN İLAHİ EKİBİMİZ , BAYAN SEMAZENLERİMİZ VE  BAYAN SUNUCULARIMIZLA ORGANİZASYONLARINIZI FARKLI YAPABİLİRSİNİZ..

Siz de kına gecenizde, doğup büyüdüğünüz o sıcak yuvanizdaki son akşamınızda, sadece başınıza kırmızı bir örtü örtülüp arkadaşlarınızın çevrenizde bir halka oluşturarak söylediği bu türküyü ve avucunuzun ortasına yakılan kına ile hatırlamayin. Yuvadan uçmanızın tatlı burukluğunun içinizi doldurduğu bu özel gününüzü bayan ilahi grubumuz ve bayan semazenlerimiz ile eşsiz bir organizasyona dönüştürelim..

 

Bayan ilahi Grubumuzun daha önce yapmış olduğu kına gecesi ve diğer organizasyon görselleri ve videoları için bizimle iletişime geçmelisiniz.. "Bayan ilahi grubumuzun videolarını burada yayınlamıyoruz "

Bayan ilahi grubumuzda bulunan çalgı aletlerimiz Kanun ,Ney ,Def  ve Ud  ile ve ilahileri seslendiren bayan sanatçılarımızın ilahileri ile aynı zaman da semazenlerimizin sema gösterisi ile gecenizin hiç bitmesini istemeyeceksiniz..

 

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizim ile iletişeme geçiniz :0553 241 40 67 

 

whatsapp İletişim