İstanbul Bayan ilahi Grubu | Asır Organizasyon

İstanbul Bayan ilahi Grubu

İstanbul Bayan ilahi Grubu & Semazen Ekibi

Sizler de kına gecelerinizde ve sadece bayanların olacağı organizasyonlarınızda bayan ilahi ekibimiz, bayan semazenlerimiz ve bayan sunucularımızla organizasyonlarınızı farklı yapabilirsiniz. Siz de kına gecenizde, doğup büyüdüğünüz o sıcak yuvanızdaki son akşamınızda, sadece başınıza kırmızı bir örtü örtülüp arkadaşlarınızın çevrenizde bir halka oluşturarak söylediği bu türküyü ve avucunuzun ortasına yakılan kına ile hatırlamayın. Yuvadan uçmanızın tatlı burukluğunun içinizi doldurduğu bu özel gününüzü bayan ilahi grubumuz ve bayan semazenlerimiz ile eşsiz bir organizasyona dönüştürelim.


Bayan İlahi Grubu İslami Kına Gecesi Organizasyonu

Bayan ilahi grubu ile sizlerde kına gecelerinize anlam katabilirsiniz. İslami kına organizasyonu için İstanbul'da her şey dahil hizmet sağlamaktayız. 4 Kişilik bayan ilahi grubu ve bayan semazen ekibi ile Dini kına gecenizi muhteşem bir organizasyonla sizlere sunulmaktadır. Bayan ilahi ekibi sadece İstanbul için de hizmet vermektedir.


İstanbul Bayan İlahi Grubu Fiyatları

Bayan ilahi Grubumuzun daha önce yapmış olduğu kına gecesi ve diğer organizasyon görselleri ve videoları için bizimle iletişime geçmelisiniz. Bayan ilahi grubumuzun videolarını burada yayınlamıyoruz. Bayan ilahi grubumuzda bulunan çalgı aletlerimiz Kanun, Ney, Def ve Ud  ile ve ilahileri seslendiren bayan sanatçılarımızın ilahileri ile aynı zaman da semazenlerimizin sema gösterisi ile gecenizin hiç bitmesini istemeyeceksiniz.


Bayan İlahi Grubu İstanbul için lütfen bizim ile iletişime geçiniz: 0553 241 40 67


×