At Kiralama - Kiralık At

At Kiralama-Kiralık At

At Kiralama Fiyatları


Asır Organizasyon Firması Olarak Etkinlikler İçin Özel Yetiştirilmiş At Kiralama Hizmeti Sunmaktayız. İstanbul içinde her yere geliyoruz. Özel yetiştirilmiş atlarımız oldukça uysal olup etkinliklere seyisi ile birlikte kiralanmaktadır. Beyaz Siyah ve Kahverengi Seçenekleri bulunan yetişkin atlarımız özel modifiyeli araçlarımızla siz nereye isterseniz getirilmektedir.

At kiralama fiyatları seçilecek olan ata gidilecek olan mesafeye ve etkinlik tarihine saatine göre değiştiği gibi aynı zaman da kaç saat kiralanacağına göre de fiyatları değişmektedir. Midilli yani küçük at kiralama hizmetimizde bulunmaktadır. Yaz sezonunda kiralık at hizmetimiz oldukça yoğun program olmaktadır bu sebeple en az 1 ay önceden ön ödemesi verilerek at kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

At Kiralama-Kiralık At

Sünnet için at Kiralama Fiyatı


At Kiralama fiyatları organizasyon niteliğine ve içeriğine aynı zaman da süresine göre değişiyor fakat Sünnet için at Kiralama Fiyatı İstanbul içinde ortalama 4.000 TL ile 6.000 TL arasında değişecektir. Sünnet düğünlerinde ilk girişte atla sünnet girişi için kiralık at hizmetimiz olduğu gibi Midilli At Kiralama hizmetimizde vardır.

Aynı zaman da sünnet için at kiralama hizmeti yaptığınızda mehter takımı kiralama yapmak isterseniz b konuda size yardımcı olmaktayız. 

At Kiralama-Kiralık At

Dizi ve Filmler için At Kiralama


İstanbul At kiralama hizmeti dizi ve filmler için günlük haftalık gibi seçenekler bulunmaktadır. Yetişkin atlarımızı çekim yapmak istediğiniz yere getiriyoruz. Atlarımız uysal olup aynı zaman da yanında seyisi de olacağı için kısa sürede oyuncu binici arkadaşa alıştırcaktır.

İstanbul kiralık at hizmetini gelin alma için yapmak isterseniz size çok güzel beyaz atımız bulunmaktadır. Atlarımız çok uysal olup müzik bando vs seslerinden ürkmemekte ve sağlıklı bir şekilde gelin alma için at kiralama yapabilirsiniz.

İstanbul'da at Kiralama fiyatları 5.000 ila 7.000 TL arasında değişiyor. 


Gelin Alma İçin Kiralık At ve Fayton Kiralama


Kiralık Beyaz At Fiyatları da yine 5.000 ila 7.000 TL arasında değişiyor bu tamamen atın getirileceği yerin mesafesine göre değişecektir.

İstanbul Fayton kiralama hizmetimizde bulunmaktadır. Fayton kiralamak ve detayları hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


At Kiralama ve Fayton Kiralama için Bizi Arayın. 0553 241 40 67
Fotoğraf Galeri

Asır Organizasyon Ara
×