Aynalı Supla Kiralama | Kiralık Supla

Aynalı Supla Kiralama

Aynalı Supla Kiralama

Etkinlik ve organizasyonların vazgeçilmez objelerinden birisi olan suplalar, kültürümüz için önemli, süslemelerimiz için olmazsa olmaz argümanlardandır. Öyle ki, görsel açıdan mekana dekoratif bir dokunuş yapar, zenginlik katar. Masa ve sandalye süslemeleri ile uyumlu olduğu durumda, takdire şayan bir görüntü sunar. Suplalar organizasyon firmamız tarafından onlarca farklı model ve konseptte kiralanabilmektedir. Özellikle aynalı supla kiralama hizmetimiz için büyük bir talep almaktayız. Siz de etkinlik ve organizasyonlarınız için eksiksiz bir görsel konsept çalışması yapıyorsanız, mutlaka benzersiz tasarımlarımız ile sunduğumuz aynalı suplalarımıza göz atabilir, keyfinize ve zevkinize uygun olan için kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Gold Hasır Desenli Cam Supla Kiralama 10 TL

Gümüş Hasır Desenli Cam Supla Kiralama 10 TL

Gold Aynalı Kiralık Saray Supla 15 TL

Gümüş Aynalı Kiralık Supla 15 TLAynalı Supla Kiralama ve Supla Çeşitleri

Yüzyıllardır dekoratif amaçlı kullanılan ürünlerden olan suplalar, mekan içi görsellik anlamında etkili bir üründür. Özellikle süsleme organizasyonu kapsamında mutlaka değerlendirilmeli ve özel bir tasarım seçilmelidir. Modern tasarımlarla üretilen, işlemeli ve aynalı suplalar büyük ilgi görmektedir. Bunun yanı sıra altın çerçeveli supla, kare supla, gümüş supla, yaprak supla, eskitme supla, yuvarlak supla, kütük supla, palet supla, hasır supla, katlı supla gibi çeşitleri vardır. Suplaların seçimi yapılırken, masa ve sandalye süslemelerinden mekan içi balon süslemeleri, düğün ve benzeri organizasyonlar için tercih edilen konseptler etkili olmaktadır. Seçimlerinizi yaparken tüm bu özelliklerin uyuştuğuna ve mekan içerisinde bir bütünlük sağladığına dikkat etmelisiniz. Servis kalitesi ve masa düzeni için önemli bir argüman olarak değerlendirilmelidir. Supla kiralama hizmeti için hemen bizimle iletişime geçebilir, onlarca farklı modelimizi inceleyebilir, zevkinize uygun olan ürün için hemen kiralama rezervasyonu yaptırabilirsiniz.


Aynalı Supla Kiralama Fiyatları

Her gün tasarımlarına bir yenisi eklenen supla çeşitleri, davet ve organizasyonlarda tercih edilmektedir. Masa düzeninin tam olarak gerçekleşmesi ve kusursuz bir görsellik açısından önemli olan supla, aynı zamanda kültürümüz için de vazgeçilmez bir unsurdur. Düğünlerimizde, davetlerimizde, açılış ve özel etkinliklerimizde suplalar misafirlerimize olan hürmetin ve değerin de nacizane bir göstergesidir. Asır Organizasyon olarak aynalı supla kiralama fiyatları oldukça düşük tutarak, ihtiyacınız olduğunda sizlere ekonomik fiyatlarla hizmet veriyoruz. 

Kiralık aynalı supla kiralamak için bizimle iletişime geçiniz 0553 241 40 67 - 0216 397 20 02 arayınız.×