Balkan Bandosu Kiralama | Kiralık Bando Ekibi

Balkan Bandosu Kiralama

Balkan Bandosu Kiralama

Her bando takımı izlerini taşıdığı ülkeye ve yöreye göre farklı enstrümanlar ile ezgilendiriliyor. Latin bandosu, askeri bando ve balkan bandosu gibi pek çok tür bulunuyor. Balkan bandosunun enstrümanları genellikle bakır üflemeli ve tahta nefesli enstrümanlardan oluşur. Eğlenceli müzikleri ve kendilerine özgü ezgileriyle Balkan bandosuna özel ve kurumsal organizasyonlarınızda yer verebiliyorsunuz.

En Ekonomik Balkan Bandosu Kiralama Fiyatları 1250 TL den Başlamaktadır.

Asır Organizasyon olarak balkan bandosu kiralama hizmeti veriyoruz. Sağladığımız hizmet kalitesi, uzun yıllardır beraber çalışmalar sürdürdüğümüz ekibimizin profesyonelliğine bağlıdır. Kendini geliştiren ve modern müzikleri repertuarına ekleyen bando ekibimiz, organizasyonlarınızda renkli sahnelere yer vermenizi sağlayacaktır.Balkan Bandosu ile Unutulmaz Bir Şölene Hazır Olun

Hareketli ritmiyle dinleyenleri neşelendiren Balkan müziklerine, bando enstrümanlarının ezgilerinde yer veriliyor. Balkan bando ekibi etkinlik ve organizasyonlarınızı coşkulu hale getirecek, davetlilerinizin hoş vakit geçirmesini sağlayacaktır. Trompet, korno, trombon ve tuba gibi üflemeli enstrümanların yer aldığı Balkan bandosu coşku dolu müzikleriyle adeta herkesi kendine yönlendirmeyi başarıyor. Evreşe Yolları Dar, Kadifeden Kesesi, Payduska, Damat Halayı, Fasulye 7.5 Lira, Kara Üzüm Salkımı, Çiçekçi Kız ve Bahçelerde Börülce gibi akıllardan çıkmayan repertuarlarımızla sahne alıyoruz. Farklı enstrümanlar ve müzisyenler de ekleyerek Balkan bandosunu ve repertuarı zenginleştirebilirsiniz.

İstanbul Bando Ekibi Kiralama Fiyatı

Müzikle mutlu olmayı bilenlerdenseniz, Balkan bandomuz doğru nota ve ezgilerle gönlünüzde taht kurmayı başaracaktır. Kulağa hoş gelen nameler ile kah eğlendiren kah hüzünlendiren ezgileri bir arada dinliyor ve hissediyorsunuz. Asır Organizasyon firmamız bünyesinde sahne alan Balkan bandosu ile unutulmaz bir şölene hazır olun!Balkan Bandosu Kiralama Fiyatları

Balkan bandosu trompet, korno, trombon ve tuba müzik enstrümanlarının içerisinde yer aldığı temel ekip ile hizmet vermektedir. Organizasyonun türüne göre darbuka, davul ve trampet gibi vurmalı çalgılar ve alanında profesyonel müzisyenler bando ekibine dahil edilmektedir. Müzisyenlerimiz organizasyonun konseptine göre kostüm tercih etmektedir. Kır düğünü, açılış organizasyonu, fuar etkinliği, festival, doğum günü ve sünnet organizasyonu gibi pek çok farklı etkinlikte Balkan bandosu görev almaktadır. Balkan bandosu kiralama fiyatlarımız, bando ekibinin sayısına ve organizasyon süresine göre farklılık göstereceğinden, firmamızın iletişim numaralarını kullanarak kesin bilgi alabilirsiniz. 


        

İstanbul da kiralık Balkan bando ekibi için bizimle iletişime geçiniz. İletişim  0 553 241 40 67 

×