Düğün için Bando Ekibi

Düğün için Bando Ekibi

Düğün için Bando Ekibi

Düğün organizasyonlarında çiftlerin davetlilere özel müzikler ve gösteriler sunmayı amaçlıyor. Çiftlerin kendileri dans figürleri öğrenerek görsel şölen oluşturmasının yanı sıra bando ekibi gibi müzik gösterileri sunan müzisyenler de tercih edilmektedir.


Düğün için En Ekonomik Bando Ekibi Kiralama Fiyatı 2.500 TL'den Başlıyor.

Düğün için bando ekibi Balkan, Latin veya Klasik tarzda müzik ezgilerini enstrümanlarıyla sergileyerek, özgün tarzlarıyla düğününüze farklı bir etkinlik dahil etmenizi sağlıyor. Alışılagelmiş düğünlerden sıkıldıysanız, profesyonel bando ekibimiz düğün konseptinize uygun kostümleri ve enstrümanlarıyla organizasyonunuzu şenlendirecektir.

Düğün için Bando Ekibi

 Düğün için Bando Ekibi Kiralama Hizmetlerimiz

Asır Organizasyon firmamız düğün için bando ekibi ile etkinliklerinize renk katıyor. Yalnızca düğün için değil nişan, kına ve sünnet organizasyonlarında da bando ekibimiz enstrümanlarıyla müzik dinletisi sunmaktadır. Düğün için bando ekibi kiralama hizmetimizden yararlanmak istediğinizde 3-15 müzisyenden oluşan ekibimiz yerli ve yabancı müzik repertuarıyla isteğinize uygun gösteri düzenleyecektir.

Düğün için Bando Ekibi

Muhteşem Eğlenceli Düğünler İçin Asır Bando Ekibi Yanınızda..!

Hareketli şarklardan oyun havalarına kadar sayısız müzik repertuarıyla profesyonel hizmet vermekteyiz. Ekibimiz trompet, saksafon, trombon, klarnet, trampet, asma davul, akordeon ve tuba gibi enstrümanlar kullanmaktadır. İster 3-4 kişilik isterseniz de 15-20 kişilik bando ekibi organizasyonunuzda yer alabiliyor.

Düğün için Bando Ekibi

İstanbul Bando Ekibi Düğün Organizasyonları İçin Hizmetinizde

İster kır düğünü olsun isterseniz de şık bir mekanda düğün gerçekleştirin, bando ekibimiz her mekana ve konsepte uygun olarak hazırlanmaktadır. Müzisyenlerimiz performanslarını sizin belirlediğiniz süre boyunca etkinliğinizin dolu dolu geçmesi için özel repertuarlarla performans sergileyecektir.

Düğün için Bando Ekibi Kiralama Fiyatları

Düğün ve diğer tüm organizasyonlarınızda tercih edebileceğiniz profesyonel müzisyenlerden oluşan bando ekibimizle unutulmaz bir müzik gösterisi sunuyoruz. Beyaz, renkli veya klas kostümlü ekibimiz, sizin belirlediğiniz süre içerisinde (30 dakika, 40 dakika ve 50 dakika gibi) performanslarını sergilerler. Düğün için bando ekibi kiralama fiyatları müzisyen sayısı ve performans süresine göre değişmektedir. Ayrıca hizmet almak istediğiniz bölge de fiyatları etkileyecektir.

Gelin Alma İçin Bando Ekibi Kiralama Fiyatları

Asır Organizasyon firmamızın sağladığı profesyonel bando ekibi programı, İstanbul’un tüm bölgelerine ulaşım sağlayarak sergilenir. Firmamıza iletişim numaralarından ulaşarak tarih, müzisyen ihtiyacı ve düğün mekanını belirttiğinizde, düğün için bando ekibi kiralama fiyatları hakkında kesin bilgi edinebilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

 BANDO EKİBİ KİRALAMA İÇİN BİZİ ARAYIN  0216 397 20 02 

ETİKETLER : bando ekibi kiralama fiyat,düğün bando fiyatları,düğün bando takımı,düğün bandosu istanbul,pendik bando takımı,bando bando fiyat,kiralık bando takımı,bando show,düğünde bando takımı fiyatları,kiralık bando takımı,balkan bandosu

Asır Organizasyon Instagram
Asır Organizasyon Youtube
Asır Organizasyon Whatsapp
Asır Organizasyon Ara
×