Düğün için Bando Ekibi

Düğün için Bando Ekibi

Düğün için Bando Ekibi

Düğün organizasyonlarındaçiftlerin davetlilere özel müzikler ve gösteriler sunmayı amaçlıyor. Çiftlerin kendileridans figürleri öğrenerek görsel şölen oluşturmasının yanı sıra bando ekibi gibimüzik gösterileri sunan müzisyenler de tercih edilmektedir. Düğün için bandoekibi Balkan, Latin veya Klasik tarzda müzik ezgilerini enstrümanlarıylasergileyerek, özgün tarzlarıyla düğününüze farklı bir etkinlik dahil etmenizisağlıyor. Alışılagelmiş düğünlerden sıkıldıysanız, profesyonel bando ekibimizdüğün konseptinize uygun kostümleri ve enstrümanlarıyla organizasyonunuzuşenlendirecektir.


 Düğün için Bando Ekibi KiralamaHizmetlerimiz

Asır Organizasyon firmamız düğüniçin bando ekibi ile etkinliklerinize renk katıyor. Yalnızca düğün için değilnişan, kına ve sünnet organizasyonlarında da bando ekibimiz enstrümanlarıylamüzik dinletisi sunmaktadır. Düğün için bando ekibi kiralama hizmetimizdenyararlanmak istediğinizde 3-15 müzisyenden oluşan ekibimiz yerli ve yabancımüzik repertuarıyla isteğinize uygun gösteri düzenleyecektir. Hareketlişarklardan oyun havalarına kadar sayısız müzik repertuarıyla profesyonel hizmetvermekteyiz. Ekibimiz trompet, saksafon, trombon, klarnet, trampet, asma davul,akordeon ve tuba gibi enstrümanlar kullanmaktadır. İster 3-4 kişilik istersenizde 15-20 kişilik bando ekibi organizasyonunuzda yer alabiliyor.

İster kır düğünü olsun istersenizde şık bir mekanda düğün gerçekleştirin, bando ekibimiz her mekana ve konsepteuygun olarak hazırlanmaktadır. Müzisyenlerimiz performanslarını sizinbelirlediğiniz süre boyunca etkinliğinizin dolu dolu geçmesi için özelrepertuarlarla performans sergileyecektir.


Düğün için Bando Ekibi Kiralama Fiyatları

Düğün ve diğer tümorganizasyonlarınızda tercih edebileceğiniz profesyonel müzisyenlerden oluşanbando ekibimizle unutulmaz bir müzik gösterisi sunuyoruz. Beyaz, renkli veyaklas kostümlü ekibimiz, sizin belirlediğiniz süre içerisinde (30 dakika, 40dakika ve 50 dakika gibi) performanslarını sergilerler. Düğün için bandoekibi kiralama fiyatları müzisyen sayısı ve performans süresine göredeğişmektedir. Ayrıca hizmet almak istediğiniz bölge de fiyatlarıetkileyecektir. Asır Organizasyon firmamızın sağladığı profesyonel bando ekibiprogramı, İstanbul’un tüm bölgelerine ulaşım sağlayarak sergilenir. Firmamızailetişim numaralarından ulaşarak tarih, müzisyen ihtiyacı ve düğün mekanınıbelirttiğinizde, düğün için bando ekibi kiralama fiyatları hakkında kesin bilgiedinebilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

 BANDO EKİBİ KİRALAMA İÇİN BİZİ ARAYIN  0216 397 20 02 

ETİKETLER :bando ekibi kiralama fiyat,düğün bando fiyatları,düğün bando takımı,düğün bandosu istanbul,pendik bando takımı,bando bando fiyat,kiralık bando takımı,bando show,düğünde bando takımı fiyatları,kiralık bando takımı,balkan bandosu

whatsapp İletişim
×