Kumaş Süsleme

Kumaş Süsleme

Kumaş Süsleme


Kumaş süsleme hizmetleri, görselliğin ön planda olduğu özel davet ve organizasyonlarda önem verilmesi gereken bir çalışmadır. Kumaş süslemeler, kötü ve eski görünen yerlerin, hatta ortamın bile görüntüsünü değiştirecektir. Şık bir kumaş süsleme tasarımıyla, konuklarınızı ihtişamlı bir mekanda ağırlama fırsatı yakalayabilirsiniz.


Asır Organizasyon şirketimiz, masa ve sandalye, gelin masası ve mekan için çeşitli konseptlerde kumaş süsleme hizmeti vermektedir. İster kırsal alanda isterseniz de özel bir mekan için kumaş süsleme seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.


Kumaş Süsleme Organizasyon Hizmetlerimiz

Kumaş süsleme organizasyonu zaman ve emek gerektirir. Kumaş rengi, dokusu, mekanın büyüklüğü, tercih edilen kumaş süsle motifi organizasyon sürecini etkiler. Düğün, nişan, kına, baby shower partisi, sünnet düğünü, açılış organizasyonları gibi pek çok alanda firmamızdan destek alabilirsiniz. Organizasyonunuzun belki de en önemli ve kurtarıcı tasarımı olan süsleme elemanları konusunda firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Firmamız işinde uzman süsleme ekibiyle, tercih ettiğiniz renk ve desenlerde özgün kumaş süslemeleri yapacaktır.


Firmamız saten, keten, organze tül, jüt bezi ve kanaviçe kumaşlarla mekan içi, gelin damat girişi, şamdan, gazebo, fotoğraf köşesi, yürüyüş yolları, sahne, masa ve sandalye gibi dekora dair tüm ekipmanlar üzerinde süsleme organizasyonu seçenekleri sunuyor. Daha şık ve modern bir görüntü için tek veya iki renkli kumaşlardan yararlanıyoruz. İsterseniz konsepte uygun tasarımlar da gerçekleştirmekteyiz. Doğal tonlar, özel konseptler, sarkıtlar, fiyonklar mekana göre değişen seçeneklerle hazırlanıyor.


Kumaş Süsleme Organizasyon Fiyatları

Asır Organizasyon şirketimiz, özgün tasarımlar ve uzman ekiplerle profesyonel süsleme hizmeti veriyor. Özverili çalışma, kaliteli malzeme ve özel tasarımlı kumaş süslemelerle eşsiz bir görüntü ortaya çıkarıyoruz. Materyal seçimini yaptıktan sonra, randevu tarihinizde organizasyon saatinden önce tüm kumaş süsleme çalışmalarımız sona ermektedir. İstanbul kumaş süsleme fiyatları, organizasyonun düzenleneceği mekanın büyüklüğüne, işçiliğe, malzeme seçiminize ve dekorasyon türüne göre değişecektir.


Yalnızca masa ve sandalye giydirme hizmeti alabileceğiniz gibi mekanın iç ve dış dekorasyon çalışmasının firmamız tarafından üstlenilmesini isteyebilirsiniz. Özellikle paket programlarda oldukça ekonomik fiyatlarda hizmet almanız mümkündür. Asır Organizasyon şirketimize iletişim numaralarından ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz. Firma yetkilimiz mekan için ön değerlendirmeye yaparak, kesin fiyat bilgisi paylaşacaktır.


×