Kumaş Süsleme » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Kumaş Süsleme

Kumaş Süsleme


Kumaş süsleme hizmetleri,görselliğin ön planda olduğu özel davet ve organizasyonlarda önem verilmesigereken bir çalışmadır. Kumaş süslemeler, kötü ve eski görünen yerlerin,hatta ortamın bile görüntüsünü değiştirecektir. Şık bir kumaş süslemetasarımıyla, konuklarınızı ihtişamlı bir mekanda ağırlama fırsatıyakalayabilirsiniz.


Asır Organizasyon şirketimiz, masa ve sandalye, gelinmasası ve mekan için çeşitli konseptlerde kumaş süsleme hizmetivermektedir. İster kırsal alanda isterseniz de özel bir mekan için kumaşsüsleme seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.


Kumaş Süsleme Organizasyon Hizmetlerimiz

Kumaş süsleme organizasyonuzaman ve emek gerektirir. Kumaş rengi, dokusu, mekanın büyüklüğü, tercih edilenkumaş süsle motifi organizasyon sürecini etkiler. Düğün, nişan, kına, babyshower partisi, sünnet düğünü, açılış organizasyonları gibi pek çok alandafirmamızdan destek alabilirsiniz. Organizasyonunuzun belki de en önemli vekurtarıcı tasarımı olan süsleme elemanları konusunda firmamızdan profesyoneldestek alabilirsiniz. Firmamız işinde uzman süsleme ekibiyle, tercih ettiğinizrenk ve desenlerde özgün kumaş süslemeleri yapacaktır.


Firmamız saten, keten, organzetül, jüt bezi ve kanaviçe kumaşlarla mekan içi, gelin damat girişi, şamdan,gazebo, fotoğraf köşesi, yürüyüş yolları, sahne, masa ve sandalye gibi dekoradair tüm ekipmanlar üzerinde süsleme organizasyonu seçenekleri sunuyor.Daha şık ve modern bir görüntü için tek veya iki renkli kumaşlardanyararlanıyoruz. İsterseniz konsepte uygun tasarımlar da gerçekleştirmekteyiz.Doğal tonlar, özel konseptler, sarkıtlar, fiyonklar mekana göre değişenseçeneklerle hazırlanıyor.


Kumaş Süsleme Organizasyon Fiyatları

Asır Organizasyon şirketimiz,özgün tasarımlar ve uzman ekiplerle profesyonel süsleme hizmeti veriyor.Özverili çalışma, kaliteli malzeme ve özel tasarımlı kumaş süslemelerle eşsizbir görüntü ortaya çıkarıyoruz. Materyal seçimini yaptıktan sonra, randevutarihinizde organizasyon saatinden önce tüm kumaş süsleme çalışmalarımız sonaermektedir. İstanbul kumaş süsleme fiyatları, organizasyonundüzenleneceği mekanın büyüklüğüne, işçiliğe, malzeme seçiminize ve dekorasyontürüne göre değişecektir.


Yalnızca masa ve sandalye giydirme hizmetialabileceğiniz gibi mekanın iç ve dış dekorasyon çalışmasının firmamıztarafından üstlenilmesini isteyebilirsiniz. Özellikle paket programlardaoldukça ekonomik fiyatlarda hizmet almanız mümkündür. Asır Organizasyonşirketimize iletişim numaralarından ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz. Firmayetkilimiz mekan için ön değerlendirmeye yaparak, kesin fiyat bilgisipaylaşacaktır.


whatsapp İletişim