Dükkan Açılış Organizasyonu | İstanbul | Asır Organizasyon

Dükkan Açılış Organizasyonu

Dükkan Açılış Organizasyonu

Yeni bir iş yeri açılışı için profesyonel bir açılış organizasyonu; akıllıca bir yatırım olarak değerlendirilir. Oldukça ekonomik fiyatlara, özenli bir etkinlik için Asır Organizasyon'u tercih edebilirsiniz. Harcamalarınızı ve tanıtımınızı kârlı bir etkinliğe dönüştürmek için; mekanın göze çarpması ve özel gösteriler ile zenginleştirilmesi gerekir. Firmamız alternatifi bol hizmet seçenekleri ve üst seviye süslemeler ile sizlere benzersiz bir dükkan açılış organizasyonu hizmeti sağlıyor.

Dükkan Açılış Organizasyonlarında Ne Gibi Hizmetler Veriliyor?


Oldukça kapsamlı ve uzmanlık gerektiren bir organizasyon olan açılış organizasyonu, zengin etkinlik çeşitleri yer almaktadır. Bu özel günde en önemli etkinlik ise süslemedir. Süslemelerin mekanı en iyi şekilde ortaya koyması ve bölgeden geçenlerin dikkatlerini çekmesi gerekmektedir. Mekan içi ve mekan giriş süslemeleri, mekan dışı ve sokak süslemeleri bir bütündür.
///resi
İş yerine uygun bir konseptte detaylı bir çalışmayla ortaya konabilir. Süsleme haricinde açılış organizasyonlarında verilen hizmetler şu şekilde sıralanabilir:
Konuşmacı
Ses sistemi
DJ performansı veya müzik seçimi
Anons yapılması
Gösteri ve etkinlikler 
Hostes temini
Video ve fotoğraf çekim
Sokak sanatçıları
Açılış için tepsi ve kurdele gibi malzemelerin temini
Yeme-içme hizmetleri ve ikramlar
Karşılama hizmeti (lokum ve kolonya ikramı, vb.)
Broşür dağıtımı
Konfeti ve volkan gösterisi

Açılış etkinliklerinde gösteri ve etkinliklerin önemi oldukça büyüktür. Daha fazla kişiye ulaşma ve dikkat çekme noktasında; özel gösteri ve sokak sanatçıları ile etkinliğinizi zenginleştirebilirsiniz. Palyaço, mehter takımı, tiyatro gösterisi, folklor gösteris, halk oyunları grubu, karşılama hostesi, müzik grubu gibi ek hizmetler; açılış organizasyonlarınızı daha güzel hale getirecektir. 

Dükkan Açılış Organizasyonlarında Catering Hizmeti


Dükkan açılış organizasyonlarında, misafirlerin ve konukların daha iyi ağırlanması için catering hizmeti sağlıyoruz. Dilerseniz kokteyl menüler veya içecek servisi tercihi yapabilirsiniz. Önemli olan, sizi ziyarete gelenlere kendilerini değerli hissettirecek dükkan açılış organizasyonu catering hizmeti sunumudur. Böylesine önemli ve iş yerinizi daha iyi tanıtabileceğiniz bir organizasyonda, bütçenizi geniş tutarak; unutulmaz bir açılışa imza atmak isteyebilirsiniz.

Dükkan Açılış Organizasyonu- İşyeri Açılış Organizasyonu Fiyatları Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak ve Uygun Açılış Organizasyon Paketleri İçin Bizi Arayınız. 0553 241 40 67 

×