Fabrika Açılış Organizasyonu » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Fabrika Açılış Organizasyonu

Fabrika Açılış Organizasyonu

Fabrika, dükkan ve iş yeriaçılışlarında, esnafın, mahalleliye ve bölgeden geçenlere, iş yerinizinaçılışını duyurmak için çeşitli organizasyon hizmetlerindenyararlanabilirsiniz. Asır Organizasyon şirketimiz, süslemeler, tanıtımelemanları, DJ performansı, ses sistemi gibi açılışa özel olanaklarısağlamaktadır. Fabrikanın açılışı, kurdele kesimi ve fabrikanın açılış yıldönümüne özel organizasyon düzenlemek istediğinizde, İstanbul’da hizmet verenfirmamız paket ve özel tasarımlı fabrika açılış organizasyonu desteğiverecektir.Fabrika - İş Yeri Açılış Organizasyonu Hizmetleri

İş yerinizin akılda kalması eniyi reklamla sağlanır. Bölgede yeni olmanızdan dolayı ürün ve hizmetfiyatlarını duyurabileceğiniz bir kitleye ihtiyaç duyarsınız. İş yeri-fabrikaaçılış organizasyonlarımızda broşür dağıtımı ve çığırtkan desteği verenfirmamızın kaliteli hizmetinden yararlanabilirsiniz. Uzun yıllardın sektördebulunan firmamız sorunsuz ve her şey dahil paketlerle hizmetler sağlamaktadır. Balonsüsleme, eğlence organizasyonu, açılış süslemesi başta olmak üzere tercihettiğiniz tüm etkinlikler için Asır Organizasyon kusursuz hizmet sağlayacaktır.


Paket programlar halinde fabrikaaçılış organizasyonu hizmeti veren firmamız palyaço (2 adet), zincir balonsüsleme (30 metre), papatya balon süsleme (21 adet), kapı kemeri balonsüslemesi, ses sistemi, volkan ve konfeti gösterisi ve açılışa özel kurdela,makas ve tepsi olanakları sunmaktadır. Kampanyalı paketler içerisinde flamabayrak süsleme, kokteyl maması temini, patlamış mısır arabası kiralama, uçanbalon, baskılı balon, semazen, tahta bacak, mehteran takımı, pamuk şekerarabası, lokma arabası hizmetlerine de yer verilmektedir. Firmamızın öncekiaçılış organizasyonu resimlerini inceleyerek tercihte bulunabilirsiniz.


Fabrika Açılış Organizasyonu Hazırlığı

Açılış organizasyonları konusundaçok sayıda çalışma yürüten Asır Organizasyon şirketimiz, açılışı yapılacak olaniş yerine gelerek ön incelemeler yapmaktadır. Mekan koşullarına göre en uyguntasarım konusunda fikir alışverişi yapılır. Baskılı balon süsleme düşünülmesihalinde, markanıza uygun logo tasarımı yapılır veya mevcut logonuz içinhazırlıklar yapılır.  İster yalnızcabalon süsleme isterseniz de firmanızı tanıtacak mikrofonlu elemanlarımız eşliğindebir açılış organizasyonu tercih edebilirsiniz. Fabrika açılış organizasyonufiyatlarımız, hizmet koşullarına göre değişecektir. Hizmetlere ek gösteriyapacak elemanlar, süslenecek alanın büyüklüğü, istenilen malzeme sayısı veözel çalışmalara göre fiyat bilgisi almak için Asır Organizasyon şirketimizleiletişime geçebilirsiniz.


whatsapp İletişim