Sünnet Düğünü Palyaço Kiralama » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Sünnet Düğünü Palyaço Kiralama

SÜNNET DÜĞÜNÜ PALYAÇO KİRALAMA

Her erkekçocuğunun hayatın da bir kere yaşayacağısünnet düğününde palyaço kiralamadanolur mu? Sünnet düğünü çocuğun hayatında ilk ve en önemli anısıdır. Ebeveynleriçinde çocuk kadar önemli ailenin adına ve şanına yakışan bir tören olmasıdır.


Yıllar sonrabile akıllarda kalacak bir sünnet düğünü için profesyonel ekiplerden yardımalmak gerekir. Asır organizasyon yılların tecrübesi ile sizlere hayal ettiğinizsünnet düğününü hazırlayacak donanıma sahip bir firmadır.

İstanbuliçinde her yere hizmet veren firma aynı zamanda Türkiye geneline de hizmetverecek ekip ve ekipmanlara sahiptir. Yapmanız gereken tek şey firmaya telefonnumarasından ulaşmak ve istediğiniz sünnet düğünün keyfini sürmek olacaktır.Palyaço Kiralama Hizmetleri

Çocuklarınhayal gücünü destekleyen gösterilerden olan palyaçolar hem eğlendirici, hem deöğretici özelliklerinden dolayı tercih edilme sırasında ilk sıradadır. Sünnetdüğünlerinin de vazgeçilmezi olan palyaço gösterilerinde fiyatlandırma,gidilecek yere ve kişi sayısına göre farklılık gösterebilir.

Sizde sünnet düğününde palyaço kiralama hizmetinden faydalanmak istiyor ve detaylı bilgialmayı düşünüyorsanız Asır organizasyonla iletişime geçebilirsiniz.

Firmanınpalyaço kiralama hizmeti haricinde çocuklar için illüzyonist gösterisi, Hacivatve Karagöz gösterisi, skeç grubu, ateş yutan adam gösterisi, Nasrettin hocacanlandırması bulunmaktadır.

Çocuğununihtiyaç ve isteklerini ön planda tutan aileler için geniş ürün yelpazesinesahip olan profesyonel firmanın kaliteli ve güvenilir hizmetlerinden yaralanmakçok kolay. Sadece iletişime geçmeniz yeterli. 


Sünnet Düğünü Organizasyonu

Yıllarındeneyimi ile alanında bir numara olmuş Asır organizasyon hizmetleri arasındasadece sünnet düğünü için palyaço kiralama yok. Firma komplesünnet düğününüzü organize edecek donanımlı ekip ve ekipmanlara sahip firma ayrıcalığıile hizmet vermektedir.

Asır organizasyonun sünnetdüğünlerinde verdiği hizmetlerden bazıları

·        Masasüsleme ve sandalye giydirme

·        Balonsüsleme

·        Tülsüsleme

·        İlahigrubu

·        Palyaçove tahta bacak

·        Folklorekibi

·        Tasavvufgrubu

·        Jonglörgösterisi

·        Semazengrubu

·        Mertertakımı

·        Pamukşeker arabası

Hayalinizdeki sünnet düğününü gerçekleştirmek ve firmanın hizmetleri hakkında detaylıbilgi almak için Asır organizasyona telefon numarasından veya internetsitesinden ulaşabilirsiniz.


whatsapp İletişim