Ramazan Şenlikleri | Ramazan Etkinlikleri

Ramazan Şenlikleri

Ramazan Şenlikleri Organizasyon Şirketi

Her yıl Ramazan ayında, geçmişten günümüze kadar süre gelmiş ve geleneğimizin bir parçası olan Ramazan şenlikleri, Asır Organizasyon firmamızın bünyesinde, profesyonel kadro ile gerçekleştirilen etkinliklerin tümüdür. Meddah, orta oyunu, Hacivat ve Karagöz, uzun adam, semazenler, mehteran gösterileri ve ilahi grubu hizmetleri, Ramazan şenliklerinde tercih edilebilecek hizmetlerdendir.

Ramazan Şenlik Organizasyonları

Ramazan ayında, geleceğe güzel hatıralar bırakmak istediğinizde; size destek oluyoruz. Hayalinizdeki etkinliği bize anlatın; biz de nostaljik kostümler, sahne süslemeleri, gerekli ekipmanlar ve elemanlarımızla sizlere en güzel etkinlikleri sunalım. İstanbul'un tüm bölgelerinde, Ramazan ayı boyunca talep edilen tüm etkinliklerde, içerisinde bulunduğumuz bu manevi aya uygun aktiviteler hazırlamaktayız.


Ramazan da Semazen Ekibi

Geleneklerimizde yer alan, kültürümüzle özdeşleşmiş bir etkinlik olan semazen etkinliği, iftar programlarınızda, Ramazan eğlencelerinde ve benzeri özel günlerde tercih edilen etkinliklerden birisidir. İşinde profesyonel semazenlerin yer aldığı ekimiz, dilediğiniz an özel günlerinizi, daha da özel hale getirebilecek niteliktedir. Konuklarınız için muhteşem bir görünümle, yüksek seyir zevki yaşatır.

Ramazanda İlahi Grubu

Asır Organizasyon, ilahi söyleyen sanatçıların birlikte bir dinleti sunması için müşterilerine, ilahi grubu hizmeti vermektedir. Ramazan etkinliklerinin vazgeçilmezi olan bu etkinlikte edebiyatımız ve tasavvufumuz için önemli eserler sanatçılarımız tarafından seyircilere en iyi şekilde aktarılarak; huzurlu bir ortam oluşturulur. İlahilerin güzel ezgileri ile konuklar için doyumsuz bir tat sunar. Ramazan'ın yanı sıra düğünlerde, nişanlarda, sünnet düğünlerinde ve diğer özel günlerde de talep gören ilahi grubu için firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz.Ramazan da Mehter Takımı Kiralama

Dünyanın ilk ordu bandosu olarak bilinen mehter takımı, Ramazan etkinliklerinde talep gören hizmetlerden birisidir. Asır Organizasyon olarak firmamız, çeşitli etkinliklerinizde sizler için hazır bulunan profesyonel mehter takımı ekibi ile hizmetinizde. Mehter takımı kiralama hizmetinde, dilediğiniz kadar kişi sayısı belirleyebilmektesiniz. Mehter takımı kiralama ücretleri, etkinliğin yapılacağı yere göre, etkinlik süresine ve talep edilen kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir. Daha detaylı bilgi almak ve dilediğiniz bir tarihte kiralamak için Asır Organizasyon iletişim numaralarından müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.Belediye Etkinliklerine, Konserlere, Açılışlara ve İftarlara Gösteri Hizmetleri

Organizasyon firmamız, hizmet verdiği ilk günden itibaren önemli kurumlarla ortak çalışmalar düzenlemiştir. Şenliklerde semazen, ilahi gurubu, ilahi sanatçıları, kahveciler, ezgi sanatçıları, fasıl ekibi, meddah, müzik grupları, patlamış mısır, Hacivat ve Karagöz gibi hizmetler, Asır Organizasyon farkıyla en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunulmaktadır. 

İftar Organizasyon Şirketi

Müşteri memnuniyetinden ödün vermeden faaliyet gösteren Asır Organizasyon, unutulmaz günlerinizde size destek olmak, konuklarınızı ağırlamanıza size yardımcı olmak için bir telefon kadar uzağınızda. Sitemizde yer alan numaralardan ve Whatsapp hattından bizimle iletişime geçerek; tüm Ramazan boyunca dilediğiniz  etkinlik ve gösteriyi kiralayabilmenize olanak sağlıyor. İstanbul genelinde dilediğiniz noktaya, yılların birikimi ve aynı heyecanla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

RAMAZAN ORGANİZASYON ŞİRKETİ OLARAK İSTANBUL'DA HİZMET VERİYORUZ.

Ramazan Organizasyonu içerik ve Fiyatları Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşınız.


×