sünnet kınası organizasyonu | Sünnet Kınası | Sünnet Kına Gecesi | Sünnet Kınası Eğlencesi

sünnet kınası organizasyonu

Sünnet Kınası Organizasyonlarında Neler Yapılıyor?

Sünnet düğününün yapılacağı açık veya kapalı mekanların süslemesi, masa ve sandalye temini, balonlarla süslenmesi, masalara çiçekler ve sandalyelere süslemeler yapılması görsellik açısından gerekli işlemlerdendir. Bunların yanı sıra sünnet çocuğunun oturmakta sabırsızlanacağı bir sünnet tahtı da dekorasyon için olmazsa olmazlardandır.


Yine sünnet düğünlerinde mehter takımı, semazen gösterileri, yeniçeriler eşliğinde çocuğun taşınması, pamuk şekeri arabası, mısırcı arabası, Osmanlı şerbeti gibi renkli ve eğlenceli aktiviteler tercih edilebiliyor. Bu tarz istekleriniz varsa bize iletebilir, sünnet kınası organizasyonunuzu profesyonel ekibimizle şenlendirebiliriz.

Sünnet Kınası Organizasyonu için sizlere her şey dahil organizasyonlar sunuyoruz. İstanbul'da sünnet kınası için en güzel organizasyonları uzun yıllardır sizlere yaşatıyoruz. Sünnet Kınası Paket Fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bize yazarak alabilirsiniz. 

SÜNNET KINASI ORGANİZASYON DETAYLARI

sünnet kınası organizasyonu

 

Sünnet Kınası Organizasyonu yapılacak mekana saatler önceden geliyor mekanı güzel bir şekilde süslüyoruz. Sünnet çocoğunun ve ailesinin oturacağı alanı farklı konseptlerle süslemekteyiz. İstanbul'da Sünnet Kınası Organizasyonlarında hizmet veren firmamız sizlere en güzel sünnet kınası organizasyonlarını sunmaktadır.

 

Yapmış olduğumuz sünnet kınası organizasyonlarında sünnet annesi ve çocukla ilgilenen nedime arkadaşlarımız sünnet kınası boyunca hizmet vermektedir. Sünnet kınası organizasyonları için nedime arkadaşlarımız sünnet çocuğunun çıkışını led ışıklı davullar ile çoşkulu bir şekilde yapmaktadır. Sünnet kınası boyunca hizmet vermekdir. Ayrıca isterseniz bayan dj hizmetimizde bulunmaktadır.

sünnet kına organizasyonu


Sünnet Kınası Organizasyon Hizmetlerimiz : 

 • Sünnet Çocuğu ve Ailesi için Özel Köşe Hazırlanması
 • Mekanın Masa Sandalye Süslemesi
 • Mekanın Balon Süslemesi
 • Ses Sistemi ve Işık Sistemi
 • Dj veya Canlı Orkestra Temini
 • Kına Kızları 
 • Kına Malzemeleri
 • Palyaço-Oyun Ablası - Oyun Abisi
 • Süperman Batman Spiderman ve daha Fazlası
 • Pamuk Şeker Popcorn Maraş Dondurması Arabası Kiralama
 • Kamera Fotoğrafçı
 • Yemek Organizasyonu
 • Sihirbaz ve Animasyon Ekibi

 

 

Ayrıca bizler Asır Organizasyon olarak sizler için örnek bir sünnet kınası paketi hazırladık isterseniz sizlerde sünnet kınası organizasyonu için bu paketi seçebilir yada içerinden seçerek kendi listenizi oluşturabilirsiniz. Sünnet kınası paketleri için asır organizasyon sizlere uzun zamandır hizmet vermekte olup sizlerde sünnet kınası organizasyonu yapmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz. Çoşkulu eğlenceli geçecek olan etkinliklerde sünnet kınası organizasyonu düzenliyoruz.

 

sünnet kınası paket fiyatı

 

SÜNNET KINA ORGANİZASYON PAKET İÇERİĞİ

4 Yeniçeri Kostümlü Osmanlı Askeri

Sünnet Koltuğu (Osmanlı Tahtı)

Osmanlı Macunu  Ve Osmanlı Kostümlü Dağıtıcısı  

Osmanlı Şerbeti ve Dağıtıcısı

1 Palyaço Animatör

Sosis Balon, Yüz Boyama AktivitesiOyun Ve Yarışma Aktiviteleri

Kapı Kemer Balon Süsleme

Papatya Balon Süsleme

Nazar Boncuğu Dekorasyon

Serpme Balon 

2 Konfeti Atımı2 Volkan

Giriște Lokum ve Gül Suyu İkramı

3 Tane Nedime

Bayan Dj

Bayan Nedime Ekibinin Özel Hazırlanmıș Dans Șovu

Kına Yakımında Giyinilecek  Kaftanlar (10) Adet

Özel Kına Tepsisi (Konsepte Uygun)

Dağıtım Sepetleri

El Mumları

Halay Mendilleri

Konușma Balonları

Davul Show

Renkli Bendirler

El Tefleri

Hatıra Fotoğraf Panosu

Volkan Ve Konfeti Gösterim

Nedime Bayanlar 3 Kișilik Ekip

Geniș Müzik Arșivi

Yaș Ve Kuru Kına İkramı (Davetli Sayısınca)

Organizasyon Planlama Ve Uygulaması

Sünnet Kınası Organizasyonu

Aileler için özellikle sünnet düğünü önemli organizasyonlar arasında yaşamaktadır. Bu nedenle düzenlenecek olan organizasyonun sorunsuz şekilde yapılması amacımızdır.

Belirlenen tarihte düzenlenecek olan sünnet kınası organizasyonu için ekibimiz gerekli hassasiyeti göstererek herhangi bir sorun yaşanmadan organizasyonun tamamlanmasını sağlamaktadır. Farklı konseptlere uygun şekilde düzenlenecek olan organizasyonlarda gerekli bütün işlemler ekibimiz tarafından yapılmaktadır. 

Yıllardır bu alanda sürdürmüş olduğumuz çalışmalar ile Asır organizasyon olarak müşteri taleplerini karşılamaya devam etmekteyiz. Organizasyon sırasında belirlenmiş olan konsepte göre çalışma yapılmaktadır. Kaliteli ve güvenilir tercih yapmak isteyenler iletişim bilgilerimiz üzerinden yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini ileterek istedikleri tarihe göre hizmet alabilirler. 

Sünnet İçin Organizasyon Ekibi

Erkek çocukları için en önemli günlerden biri olan sünnet düğünü organizasyonu ekibimiz tarafından düzenlenmektedir. Organizasyon için ayrıntılı olarak yapılacak olan görüşmeler sayesinde beklentilerine uygun çalışma yapılmasını sağlamaktayız. Belirlenen tarihte istenilen alanda organizasyonun eksiksiz şekilde düzenlenmesi için yeterli sayıdaki ekibimiz ile çalışmalar tamamlanmaktadır. Yılların vermiş olduğu deneyim sayesinde müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet vermekteyiz.

Sünnet düğünü yapmayı düşünenler ya da sünnet sonrası organizasyon düzenleyerek davetliler eşliğinde keyifli vakit geçirmek isteyenler için organizasyon firması olarak bölgedeki talepleri karşılamaya devam ediyoruz. Yapılacak olan organizasyonda taleplerinize göre ilahilere ve gösterilere yer veriyoruz. Davetlilerin eğlenmesi ve keyifli vakit geçirmesi için zengin konsept üzerinde çalışma yapmaktayız. İlahiler eşliğinde düzenlenen organizasyonlar için bizi tercih edebilirsiniz. 

Sünnet Organizasyonu Fiyatları 

Çocuğunuz için düzenlemek istediğiniz sünnet düğünü organizasyonunun tamamen hayal ettiğiniz gibi olması için ekibimiz her ayrıntıya dikkat etmektedir. Farklı konseptlere göre düzenleyeceğimiz her organizasyon belirlenen fiyat seçenekleri üzerinden yapılmaktadır. Özellikle organizasyon fiyatları konusunda detaylı bilgi almak isteyenler iletişim bilgileriniz üzerinden bizlere ulaşım sağlayarak detaylı görüşme yapabilirler. 

Geniş hizmet kapasitemiz sayesinde ihtiyaç duyabileceğiniz her durumda düzenleyeceğimiz organizasyonlar ile unutulmaz etkinliklere imza atmaktayız. Sizlerde davetlilerinizin uzun süre konuşacağı organizasyonları düzenlemek isterseniz bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Organizasyon öncesinde ekibimiz belirlenen alanda yapacağı çalışmalar sayesinde alanı organizasyon için uygun hale getirmektedir. Bu sayede organizasyonunun sorunsuz olarak tamamlanmasını sağlıyoruz.×