Sünnet tahtı ve yeniçeri seremonisi» Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Sünnet tahtı ve yeniçeri seremonisi

SÜNNET TAHTI VE YENİÇERİ SEREMONİSİ

Sünnet tahtı ve yeniçeri seremonisi erkek çocuklarının hayatı boyunca unutmayacağı özel günlerinden ilki ve en önemlisi olan sünnet düğününün ihtişamına yakışan en güzel giriş olsa gerek. Ebeveynlerin çocuklarının bu özel günü için hayal ettiği bir sünnet düğünü vardır.


sünnet tahtı yeniçeri seronomisi

 

Bu özel günü anlamlı kılmak adına sünnet düğününde bir organizasyon firmasından destek almak sizin yerinize bütün düğünü organize edilmesini sağlar.

Asır organizasyon konusunda uzman ve yılların deneyimi ile sizlere unutamayacağınız bir sünnet düğünü organizasyonu için hizmet vermektedir. Sünnet tahtı çocuğunuzun padişah edasıyla salona girişte ayakta alkışlanmasını sağlarken, yeniçeriler ile görüntü bütünleşerek harika bir ambiyans yaratır.


sünnet organizasyon taht

Sünnet Düğünün Organizasyonunda Profesyonel Hizmet


Asır organizasyonun hazırladığı sünnet düğününde neler yok ki; firma sünnet tahtı ve yeniçeri seremonisi ile giriş yaparken aynı zamanda mehter marşı ile konuklarınızın karşılanması ve otantik bir esinti yaşatarak günün anlamı ile bütünleşmektedir.


 

Sıra dışı bir sünnet düğünü olağan üstü detaylarla mümkündür. Mekân ayrımı olmaksızın, havuz başı, kır alanı, düğün salonu gibi birçok yerde sünnet tahtı hizmeti sunan firma hazırladığı paketler ve kampanyalar sayesinde her bütçeye uygun organizasyon gerçekleştirmektedir.

Son yıllarda sünnet çocukları tarafından en çok tercih edilen sünnet tahtı askeri kıyafetleri içinde 4 yeniçeri tarafından taşınmakta ve düğün alanına görkemli bir giriş yapılmaktadır.  Volkanlar görselliği farklı bir atmosfere taşımaktadır.


sünnet düğünü taht

Sünnet Düğünü Organizasyonu


Asır organizasyonun yıllardır gerçekleştirdiği sünnet tahtı ve yeniçeri seremonisi haricinde komple sünnet düğünüzü organize etmektedir. Profesyonel ekip ve ekipmanlarla sizin yerinize istediğiniz sünnet düğününü yapacak bilgi ve tecrübeye sahiptirler.


Asır organizasyonun sünnet düğünlerinde verdiği hizmetlerden bazıları

  • Masa süsleme ve sandalye giydirme
  • Palyaço ve tahta bacak
  • İlahi grubu
  • Nasrettin hoca
  • Semazen grubu
  • Folklor ekibi
  • Tasavvuf grubu
  • Balon süsleme
  • Tül süsleme

Firmanın hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve hayalinizde ki sünnet düğününü gerçekleştirmek için Asır organizasyona telefon numarasından veya internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Firma sitesinde yaptığı organizasyonlarla ilgili görselleri, video ve resim galerisinden takip edebilmeniz için paylaşmaktadır.


sünnet kınası organizasyonu

whatsapp İletişim