Sünnet Eğlencesi Fikirleri

Sünnet Eğlencesi Fikirleri

Program Sunucumuzla Coşkulu Sunumlar

Erkek çocukların en özel anlarından biri olan sünnet düğünü için bizimle beraber çalışmanız durumunda oldukça gösterişli ve unutulmaz anılar yaşayacağınız bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Sünnet Eğlencesi Fikirleri hakkında sitemizde detaylı bilgi ve araştırma yapabilirsiniz.

Sünnet Eğlencesi Fikirleri

Mehter takımıyla birlikte mekana giriş yapılan programımızda sunumuz oldukça coşkulu bir şekilde sunumunu gerçekleştirmektedir. Düğün için buluna misafirlere katımları için sizler adına teşekkür konuşması yapmakta ve çocuğunuzla konuşmalar yaparak devam etmektedir.

Çocuklar İçin Özel Organizasyonlar

Sizler için sunulan sünnet düğünleri organizasyonlarında bizden talep etmeniz durumunda açılış konuşmalarından sonra Hacivat ve Karagöz ekibi çocuklar için sahne almaktadır.

Çocukların eğlenmesi ve onlar için yapılan organizasyonlar ön planda tutulmaktadır. Bu gösterilerde çocuklarla karşılıklı yarışmalar yapılmakta ve çeşitli eğlenceler bulunmaktadır. Ayrıca Nasrettin Hoca da düğünlerinizde oldukça eğlenceli anlar yaşatmaktadır.Çocukların eğlenmesi açısından bu tür eğlenceler kesinlikle tavsiye edilmektedir. Sünnet eğlencesi için asır organizasyon da bir çok etkinlik bulunmaktadır.

Sünnet düğünü eğlenceleri

İsteğinize Göre Uygulamalar

Yapılan bu gösterilerden sonra program akışı sizlerin yapacağı seçimlere göre değişmektedir.Eğlenceli bir program seçmişseniz halk oyunları ekibi ve müzisyenler sahne almaktadır. Ancak sünnet düğünü organizasyonu için dini bir organizasyon seçmişseniz bu aşamada sırayı mevlithan almakta ve Kur’an-ı Kerim tilaveti dinlenmektedir.

Daha sonra ise günün anlamına ve önemine yönelik sohbetler ve dualar yer alacaktır. Program detayları için bizi arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. 
×