Hacivat Karagöz Ekibi » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Hacivat Karagöz Ekibi

Hacivat Karagöz Ekibi

 Profesyonel Hacivat Karagöz ekibi kiralamak için bize ulaşabilirsiniz. Karagöz Hacivat gösterilerimiz canlı performans sahne de olup yaklaşık 30 dk ile 1 saat arasında sahne programı yapmaktalar.


Karagöz Hacivat Ekibi Kiralama

Önemli kültürel miraslarımızdanolan Karagöz ve Hacivat tiplemeleri, hem çocukların hem de büyüklerin dikkatiniçeken gösteriler sunar. Gölge oyunları veya usta animatörlerle gerçekleştirilengösterilerde, yakın iki arkadaşın, kinayeli yaklaşımları ve zekicetartışmalarını konu alır. Türk insanını yansıtan, dostluğu en güzel ve safhaliyle sergileyen Hacivat ve Karagöz gösterileri, küçük büyük herkesin yüzünügülümseten esprilere de konu oluyor. Asır Organizasyon olarak, kültürümüzde yeredinmiş tiyatro gösterisi için Karagöz Hacivat ekibi kiralama hizmetiveriyoruz. Profesyonel gösteri ekibimiz, usta çırak usulü ile yetişensanatçılardan oluşmaktadır. Gösteri, özellikle Ramazan ayında, okulşenliklerinde, sünnet organizasyonlarında tercih edilmektedir.


Karagöz Hacivat Ekibi Kiralama Organizasyonu

Osmanlı döneminin ilk yıllarındayaşayan iki karakterin canlandırıldığı Karagöz Hacivat gösterilerine çeşitliorganizasyonlarda yer verilmektedir. İstanbul Karagöz Hacivat ekibi kiralamahizmetimiz genellikle;

·        Ramazan organizasyonları

·        Açılışlar

·        Festivaller

·        Düğün, sünnet organizasyonları

·        Okul Programları

·        Şirke organizasyonları

·        Şenlikler

Gibi organizasyonlarda tercihedilmektedir.  Geleneklerimizi yaşatmakve sonraki nesillere kültür mirası bırakabilmek için Karagöz Hacivatgösterileri rağbet gören programlarımız arasında yer alıyor. Eğlenceli zamangeçirirken, hem güldüren hem de düşündüren atışmalarıyla, çağlar boyuncaönemini koruyarak bu güne kadar ulaşmıştır. Osmanlı döneminin bu iki karakteri,profesyonel ekibimiz tarafından canlandırılmaktadır.


Karagöz Hacivat Ekibi Kiralama Fiyatları

Karagöz Hacivat gösterileri, ikikişi tarafından gölge oyunu veya orta oyunu olarak sergilenen etkinliklerdir.Açılışlar, festivaller, şenlikler veya okul programlarında saatlik olarak hizmetveren firmamız, profesyonel ekibiyle yıllardır Hacivat Karagöz gösterilerigerçekleştirmektedir. Asır Organizasyon Karagöz Hacivat ekibi kiralamafiyatları, organizasyon tarihi ve ilçeye göre farklılık gösterecektir.Firmamızın iletişim numaralarını kullanarak önceden rezervasyon yaptırmanızönemlidir. Belirtilen tarihte kostümlü elemanlarımız, profesyonel olarakKaragöz Hacivat gösterisini sunacaktır. Orta oyunları, Aşuk ile Maşuk, Tahtabacak gibi gösteri kiralama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.Organizasyonlarda Karagöz ve Hacivat ekibi kiralamaya ek olarak sokaksatıcıları, jonglör gibi kiralama seçeneklerini de tercih ederek paketfiyatlarla hizmet alabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerine günlük veya saatlikorganizasyonlar sergiliyoruz. 

hacivat karagöz ekibi kiralama


Hacivat karagöz gösterisi hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. 0 553 241 40 67 

 

karagöz hacivat gösterisi

Ramazan etkinliklerinde Hacivat Karagöz ekibi kiralayabilirsiniz, Sünnet düğünü Organizasyonlarınız da Özel kutlama ve konser organizasyonlarında, Avm açılış ve etkinlerinde karagöz hacivat ekibi kiralayabilirsiniz.

hacivat karagöz ekibi

 

MUHTEŞEM BİR HACİVAT KARAGÖZ EKİBİ İLE UNUTULMAZ ORGANİZASYONLARA İMZA ATIYORUZ. KARAGÖZ HACİVAT EKİBİ KİRALAMA FİYATLARI ORGANİZASYON TARİHİNE VE GİDİLECEK İL İLÇEYE GÖRE DEĞİŞMEKTEDİR.


whatsapp İletişim