ordu ilahi grubu | ilahi grubu ordu | Ordu Semazen Ekibi

ordu ilahi grubu-ilahi grubu ordu

Ordu ilahi grubu-ilahi grubu ordu 

Tüm Türkiye genelinde, ilahi grubumuz ve tasavvuf grubumuz ile Dini düğün, dini nişan, İslami sünnet ve açılış Organizasyonlarınızda semazenlerimiz eşliğinde Davetlilerinize Unutamayacakları, maneviyat dolu, Bitmesini istemeyeceğini anlar yaşatabilirsiniz. Bize danışmadan karar vermeyin.

Ordu İlahi Ordu İlahi Ekibi

Ordu İlahi ekibi ile özel organizasyonlarınıza anlam ve maneviyat katmaya devam ediyoruz. Türkiye'de aralıksız devam eden Ordu İlahi gösterilerimiz, işinde profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Ordu İlahi gurubu ise İslami düğün organizasyonları, sünnet düğünleri, nişan ve kına gibi etkinliklerde misafirlerimizin gönül dünyasına sesleniyor, özel anlar yaşamalarına vesile oluyor. Ordu İlahi, ezgi sanatçılarımız ve Ordu semazen ekibi ile İslami düğün organizasyonlarınız da sizlerleyiz. 

Ordu İlahi Ekibi ile Organizasyonlarınızı Renklendirin!

Semâ, Allah'ın yarattığı kulunun hakikâte yönelip; aşkla ve akılla yücelip, nefsine dur diyerek Hak'ta yok oluşu ve adeta olgunluğa erişip Kâmil bir insan olarak kulluğuna dönüşünü temsil eder. Aşkla, sevgiyle ve hizmet için dönüşüdür. Kültürümüzün ve geleneklerimizin anlamlı bir parçası olan Ordu İlahi grubu, etkinliklerimizde hayata geçirilerek dini değerlerimizim hatırlatılmasın da yardımcı olur.

Ordu Semazen Ekibi gösterilerin sağdan sola, kalbin etrafında dönmek suretiyle, bütün insanları ve yaratılanları, sevgi ve aşkla kucaklamaktır. Sema töreni 7 bölümden oluşmaktadır. Her bölümün farklı bir anlamı vardır. 

7'den 70'e herkesin gözünü almadan izlediği, özel anılar biriktirdiği Ordu Semazen gösterileri; her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor, daha popüler hale geliyor. Özellikle dini duyguların ön plana çıkarılmasını isteyenler için vazgeçilmez etkinliklerden birisi. Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile her türlü etkinlik ve organizasyonda gösterilere imza atan Ordu İlahi ekibimiz; sizlerin de yanında olmaktan mutluluk duyar.

Ordu İlahi Ekibimiz ile Etkinliklerinizde Yanınızdayız!

Ekibimizde yer alan ilahi grubu arkadaşlarımız, Türkiye genelinde faaliyet gösteren, başarılı ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Organizasyonlarınız için istekleriniz doğrultusunda, tarzını, sesini veya ilahilerini sevdiğiniz ilahi sanatçılarımızı görevlendirerek memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz. İslami düğün organizasyonları, kına organizasyonları, İslami sünnet organizasyonları ve benzeri etkinliklerde Ordu İlahi Ekibi tercih edebilirsiniz.

İslami Düğün Organizasyonlarında Ordu İlahi Grubu

İslami düğün etkinliklerinde olmazsa olmaz bir ekip olan ilahi grubu, misafirleriniz için güzide bir organizasyon sunmanıza vesile olacaktır. Muhteşem sesleri ve en çok beğenilen besteler ile katılımcıların güzel anlara şahit olmalarını sağlayacaktır. Ordu İlahi grubu fiyatları ve ilahi grubu kiralama hizmeti ile alakalı detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

Ordu ilahi ve semazen ekibi Ordu ili ve ilçelerinde sizlere hizmet veriyor aynı zaman da biz Asır İlahi grubu olarak Tekirdağ ilahi grubu olarak da hizmet veriyoruz.Asır Organizasyon Ara
×