Kayseri ilahi grubu | ilahi grubu Kayseri | Kayseri Semazen Ekibi

kayseri ilahi grubu-ilahi grubu kayseri

Asır organizasyon olarak profesyonel ekibimizle, Kayseri’de ve Türkiye'nin her yerinde  İslami Düğün, nişan, sünnet, konser, tanıtım vb. organizasyonlarınızda ve her Türlü etkinliğiniz de mekanınızı canlandırarak en Önemli günlerinize ayrı bir özellik katmaya devam ediyoruz. Sizler de hayatınızın en önemli anlarını riske atmak istemiyorsanız bizi Aramadan karar vermeyin.

İLAHİ SANATÇILARI İLAHİ GRUBU


İslami düğünlerin ve sünnet düğünlerinin vazgeçilmezi olan ilahi sanatçıları ve Kayseri ilahi grubu müziği kulakların pasını silerken, ruhlara huzur verir. Asır organizasyon firmasının yaptığı tüm organizasyonlarda en çok tercih edilen programlar arasında ilk sırayı almaktadır.

İlahi sanatçılarının seslendirdiği parçalar Allah'a olan sevgiyi ve inancı kendine has anlatım biçimi ile gönülleri mest ederek huzura kavuşturur. İlahiler her zaman dinlerin yanında yer bulmuştur. İslam haricinde ki dinlerde farklılık gösterse de ilahiler her dinde vardır. Güzel ezgiler eşliğinde huzur veren ilahiler içsel yolculukların başlangıcı olarak nitelendirile bilinir.
İlahi Sanatçıları

Televizyon ve radyo programlarında tanınan dini günlerde dinlemeye doyamadığınız ilahi sanatçıları, ilahi grubunun müziği ile eşliğinde görsel ve eşitsel şölen sunmaktadır. Sünnet düğünü, nişan, kutlu doğum haftası etkinliklerinde ve düğünleriniz de Türkiye'nin tanınmış ve birbirinden değerli ilahi sanatçılarını dinlemek için sizlerde Asır organizasyon firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Firmanın çalıştığı sanatçılar arasında Hilmi Tunalı, Geylani Karaaslan, Mehmet Gökçe, Sedat Uçan, Mürsel Tuncer, Feyzullah Koç, Cemal Kuru, Murat Anlar, Ufuk Akın,  Abdurrahman Önül ve konusunda usta birçok ilahi sanatçıları yer almaktadır. Sanatçılarının seslendirdiği ilahilerde ney, ud, def ve kanun gibi müzik aletleri kullanılmaktadır. Özellikle ney sesinin huzuru insanların gönüllerine değmektedir. Sizlerde özel günlerinizde ilahi programından faydalanmak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Kayseri İlahi grubu


Kayseri İlahi grubu ilahi sanatçıları kadar ilgi çeken dini günlerde tercih edilen programdır. Tasavvuf müziğinin ruhlara temas etmesi manevi yoğunlaşmayı sağlamaktadır.  Asır organizasyon bünyesinde tasavvuf sanatçıları dini günler haricinde, sünnet düğünü, nişan ve düğün organizasyonlarında sizlere özel programlar gerçekleştirmektedir.

Tasavvuf müziğinde kullanılan kemençe, kanun, bendir, tambur, klavye, keman, def ve ney konusunda ustalaşmış yılların tecrübesine sahip sanatçılar tarafından icra edilmektedir. Firmanın verdiği diğer hizmetler aşağıda belirtilmiştir.
Asır organizasyon sünnet düğünlerinde verdiği hizmetlerden bazıları

Folklor ekibi
Jonglör gösterisi
Semazen grubu
Merter takımı
Masa süsleme ve sandalye giydirme
Balon süsleme
Tül süsleme 
Size en uygun programdan faydalanmak için firma ile iletişime geçmeniz yeterli. Aynı zaman da biz asır ilahi grubu olarak Eskişehir ilahi grubu olarak da hizmet vermekteyiz.Asır Organizasyon Ara
×