Bartın İlahi Grubu | İlahi Grubu Bartın | Bartın Semazen Ekibi | Bartın İlahi Ekibi

bartın ilahi grubu-ilahi grubu bartın

Bartın ve Türkiye genelinde konuklarınızın gönlünü fethedecek Organizasyonlarla (İslami düğün, nişan sünnet düğünü, kutlu doğum Etkinliği ve tüm dini organizasyonlarınızda )semazen ekibimiz, tasavvuf Grubumuz, hocalarımız, ilahi grubumuz, sanatçılarımız ,animatörlerimiz ile Hizmetinizdeyiz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun yapacağınız dini organizasyonlarında sizlerin yanındayız.

İlahi Grubu Kiralama Hizmetleri

Manevi huzur veren ilahilere, İslami düğünlerde ve organizasyonlarda sıklıkla yer verilir. İlahi sanatçısına kanun, def, ney, keman, tambur, bendir, ud gibi ekipmanlar eşlik eder. Program süresi etkinliğe göre değişir. 1 saatten 3 saate kadar program verilebilir. Bartın ilahi grubu kiralama hizmetimizin yanı sıra semazenli, Kuranlı, dualı programlar da sunmaktayız. 

Bartın İlahi Grubu

Bartın ilahi grubu 2-10 kişiden oluşabilmektedir. İslami düğün organizasyonu düzenlenmesi halinde Asır Organizasyon olarak program açılış konuşmasını yapacak sunucu, gelin ve damadın salonu giriş müziği, kısa Kuranı Kerim tilaveti, günün anlamına uygun sohbet, pasta kesimi, ilahi ekibi, semazen gösterisi organizasyon içeriğinde yer alır. Ayrıca Bartın tasavvuf ezgileri, şiir ve naat, yarışmalar, takı merasim, programın kapanışı da Bartın'da İslami düğün ilahi grubu kiralama organizasyon hizmetlerimizdendir. Çocuklar için palyaço ve animasyon gösterilerimiz de vardır. 

Bartın ilahi grubu sizlere ayrıca Aydın ilahi grubu olarak da hizmet vermektedir. Aydın ilahi grubu kiralama için bize ulaşınız.Asır Organizasyon Ara
×