İlahi Grubu Kütahya | Kütahya İlahi Grubu | Kütahya Semazen Ekibi

ilahi grubu kütahya-kütahya ilahi grubu

Kütahya da ilahi grubuna mı ihtiyacınız var o zaman doğru yerdesiniz. İlahi grubumuz ve semazenlerimiz ile Kütahya merkez başta olmak üzere ilçe ve köylerde dini İslami düğün , nişan ve sünnet merasimlerinde kına gecelerinde sizler ile olmaya devam ediyoruz. Kütahya da semazen ve ilahi grubu için bizi arayınız.  

Kütahya ve Türkiye genelinde konuklarınızın gönlünü fethedecek Organizasyonlarla (İslami düğün, nişan sünnet düğünü, kutlu doğum Etkinliği ve tüm dini organizasyonlarınıza )semazen ekibimiz, tasavvuf Grubumuz, hocalarımız, ilahi grubumuz, sanatçılarımız ,animatörlerimiz ile Hizmetinizdeyiz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun yapacağınız dini organizasyonlarında sizlerin yanındayız.


Kütahya İlahi Grubu Kiralama Hizmetleri


Manevi huzur veren ilahilere, İslami düğünlerde ve organizasyonlarda sıklıkla yer verilir. İlahi sanatçısına kanun, def, ney, keman, tambur, bendir, ud gibi ekipmanlar eşlik eder. Program süresi etkinliğe göre değişir. 1 saatten 3 saate kadar program verilebilir. Kütahya ilahi grubu kiralama hizmetimizin yanı sıra semazenli, Kuranlı, dualı programlar da sunmaktayız. 

Kütahya ilahi grubu 2-10 kişiden oluşabilmektedir. İslami düğün organizasyonu düzenlenmesi halinde Asır Organizasyon olarak program açılış konuşmasını yapacak sunucu, gelin ve damadın salonu giriş müziği, kısa Kuranı Kerim tilavetli, günün anlamına uygun sohbet, pasta kesimi, ilahi ekibi, semazen gösterisi organizasyon içeriğinde yer alır. Ayrıca Kütahya tasavvuf ezgileri, şiir ve naat, yarışmalar, takı merasim, programın kapanışı da Kütahya'da İslami düğün ilahi grubu kiralama organizasyon hizmetlerimizdendir. Çocuklar için palyaço ve animasyon gösterilerimiz de vardır. 

Kütahya İslami düğünlerin ve toplantıların vazgeçilmezi ilahi grupları ve tasavvuf müzikleri için Kütahya ilahi grubu kiralama konusunda şirketimiz büyük bir kaynaktır. Bizlere Kütahya ilahi grupları için gelen değerli müşterilerimize özel seçenekler sunmaktayız. Onlara tek bir program ya da seçenek ile sınırlama getirmiyoruz. Örneğin ilahi müziklerinin olduğu bir liste veriyoruz ve programda oradan seçilen ilahiler söyleniyor. İlahilere eşlik edecek enstrümanları da müşterilerimiz seçiyor. Veya onlar için birkaç program hazırlıyoruz ve oradan birini seçmelerini istiyoruz.

Müşterilerimize en iyi olanı sunmayı kendimize prensip olarak belirledik. Kütahya İlahi gruplarımızdaki arkadaşlarımız konservatuar mezunu olup işlerini en iyi şekilde icra etmektedirler. Tasavvuf müziğinde de oldukça usta işleri sergilemekteler. Şirketimiz bünyesinde böyle güçlü arkadaşlar ile çalışarak sizlere istediğiniz günü en iyi şekilde yaşatmaktayız. Farkımızı gücümüz ve başarılı organizasyonlarımız ile ortaya koymaktayız. İlahilerimizi sahnede seslendirdiğimizde maneviyat olarak en ileri duyguları yaşatmaktayız. Dini içerikli programların ve davetleri vazgeçilmezi ilahilerimiz en iyi şekilde sunulmaktadır. 

Aynı zamanda biz Manisa ilahi grubu kiralama hizmeti de sağlamaktayız. Manisa'da ilahi ekibi kiralama hizmeti arıyorsanız bize ulaşınız.


Asır Organizasyon Ara
×