ADANA SEMAZEN EKİBİ | ADANA İLAHİ GRUBU | ADANA DİNİ DÜĞÜN | ADANA İLAHİ EKİBİ

adana semazen ekibi ve dini düğün

Adana İlahi Grubu

Özel olarak oluşturmuş olduğumuz organizasyon ekibi farklı konseptlere göre düzenlenecek olan her türlü organizasyonu sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Adana’ta düzenlenecek olan her türlü etkinlik için Adana ilahi grubu ile talepleri karşılıyoruz. İlahi grubumuz etkinlik süresi boyunca seslendirilecek olan birbirinden güzel ilahiler eşliğinde davetlilerin mest olmasını sağlamaktadır.

İlahi ses sanatçısı ve ekibi düzenlenecek olan etkinliklerde belirlenen süre boyunca birbirinden farklı ilahileri seslendirmektedir. Asır organizasyon olarak yıllardır bu alanda yapmış olduğumuz profesyonel çalışmalar dahilinde özellikle kaliteli ve güvenilir hizmet almak isteyenlerin tercihi olmaya devam etmekteyiz. Bizim için öncelik her zaman müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde organizasyonun tamamlanmasıdır.
İlahiler Eşliğinde Özel Organizasyonlar 

Organizasyon ya da etkinlik düzenlemek isteyenler için oluşturmuş olduğumuz ilahi grubu organizasyon süresi boyunca davetlilerinizin unutulmaz ilahiler eşliğinde keyifli vakit geçirmesini sağlamaktadır. Adana’ta farklı adreslerde düzenlenecek olan organizasyonlar için ihtiyaç duyduğunuz her durumda bizlere ulaşım sağlayarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Talep etmeniz halinde detaylı şekilde yapılacak olan görüşmeler dahilinde düzenlenecek olan organizasyonun konseptine dair ayrıntılı bilgi alınmaktadır.

Detaylı şekilde yapmış olduğumuz görüşmelerin ardından belirlenecek olan tarih ve saatte istenilen adrese ulaşacak ekibimiz organizasyon süresi boyunca davetlileri keyifli vakit geçirebilmesi için her ayrıntıya dikkat ederek çalışmalarını sürdürmektedir. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz tarafından yapılan her organizasyon belirlenen konsepte uygun şekilde düzenlenmektedir.
Adana Organizasyon Fiyatları 

Sünnet kınası, düğünü ya da farklı konseptlere göre düzenlenecek olan her türlü organizasyon için hizmet sunmaktayız. Yıllardır bu alanda yapmış olduğumuz çalışmalarda özellikle müşteri beklentilerine uygun sonuçların elde edilebilmesi için her ayrıntıya göz önünde bulundurmaktayız. Düzenlenen organizasyonların içeriğini ve müşteri taleplerine göre ilahi grubumuz ve ekibimiz davetlilerin keyifli vakit geçirebilmesi için gerekli etkinlikleri düzenlemektedir. 

Ayrıntılı olarak yapılan görüşmeler sayesinde organizasyon fiyatları konusunda bilgi almanız sağlanmaktadır. Organizasyonun içeriği ve talepleriniz özellikle belirlenecek olan fiyatları etkilemektedir. Adana’ta ilahiler eşliğinde düzenlenecek olan organizasyonlar için grubumuz belirlenen program üzerinden çalışma yapmaktadır. İstediğiniz tarih ve saate göre gerekli ekipmanlar ile etkinlik alanına ulaşılmaktadır. 


Hepimizin hayali hayatımızın önemli günlerinde (dini düğün, nişan, Sünnet merasimi) İslami çizginin dışına çıkmadan özel olmanın Güzelliğini yaşamak ve mutluluğumuzu sevdiklerimizle paylaşmaktır. İşte bu özel gününüzde dini vecibelere uygun olarak hiç bir ayrıntıya Ve olumsuzluğa kafa yormadan günün tadını çıkarabilmeniz adına sizleri bu endişe ve ayrıntılardan uzak tutup istediğiniz ortam Sağlayabilmek, dostlarınızla paylaştığınız o mutlu günlerinizi en Güzel şekilde değerlendirmek ve hatıralarınızda yer alması için  ” asır Organizasyon” olarak hizmetinizdeyiz. Gelin doğru tercihleri birlikte yapalım
“asır organizasyon” -tavsiye edilen içerik-
1)program açılış konuşması (sunucu)
2) özel fon müziği eşliğindealkışlarla çiftlerin salona alınışı 
3) kuran-ı kerim tilaveti (5 dk)
4) günün anlam ve önemine dair sohbet (10 dk)
5) pasta kesimi merasimi
6) ilahi sanatçısı ( kanun,def,ney org)
7) semazen gösterisi (3-5 kişi)
8) şiir, naat
9) tasavvuf eserleri, ezgi ve ilahiler
10) yarışma ve hediyeler
11) çocuklar için palyaço ve animasyon
12) takı ve hediyeleşme merasimi
13) program kapanış konuşması

not : ekibimiz toplam 10 kişiden oluşuyor.

×