Sivas dini düğün | Dini Düğün Sivas | Sivas Dini Organizasyon | Sivas Semazen | Sivas İlahi Ekibi

sivas dini düğün

SİVAS DİNİ DÜĞÜN

 “ASIR ORGANİZASYON”  -TAVSİYE EDİLEN İÇERİK-

1)Program açılış konuşması (sunucu)

2)Özel fon müziği eşliğinde alkışlarla çiftler salona alınışı

3)Kuranı kerim tilaveti (5 dk)

4)Günün anlam ve önemine dair sohbet (10 dk)

5)Pasta kesimi merasimi

6)İlahi Sanatçısı ( kanun,ney,def,org)

7)Semazen gösterisi (3-5 kişi)

8)Şiir,Naat

9)Tasavvuf eserleri , ezgi ve ilahiler

10)Yarışma ve Hediyeler

11)Çocuklar için palyaço ve animasyon

12)Takı ve hediyleşme merasimi

13)Program kapanış konuşması

 

Not : Toplam 10 kişilik ekipden oluşuyor.

Zengin İlahi Sanatçısı Kadromuz, Semazen, Hocalarımız, Mevlithanlarımız ,Tiyatro Gruplarımız Ve  Sunucumuzun Eşsiz Sunumuyla, Hayatınızın En Kadim Dönüm Noktasını Unutulmaz Kılmaya, Sivas Dini Düğün, Sivas İslami Nişan Törenlerinizi, Sivas Sünnet Merasimlerinizi Yaşam Tarzınıza Uygun Organize Etmeye Devam Ediyoruz.Uzman ekip ve kadromuz, seçkin İlahi Gruplarımız,Tasavvuf Gruplarımız Semazenlerimiz eşliğinde  ve her bütçeye uygun fiyatlarımızla Sivas ve ilçelerinde size bir telefon kadar yakınız. Farkı fark etmek için bizi arayın.

Sivas Dini Düğün Organizasyonu

Sivas dini düğün organizasyonu gerçekleştirmek için uzman ve bilgili bir firma ile iletişime geçmek istiyorsanız Asır Organizasyon’a ulaşabilirsiniz. 

Sivas Dini Düğün

Günümüzde düğünler dini temalı ya da dini temalı olmayan pek çok farklı yöntem ile gerçekleştirilebilmektedir. İslami usullere uygun bir şekilde düğününüzü gerçekleştirmek istiyorsanız Sivas dini düğün organizasyonu ile istediğiniz dini usullere uygun şekilde düğününüzü yapabilirsiniz. Asır Organizasyon’un sunduğu dini düğün organizasyonları ile düğününüzü istediğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Sivas Dini Düğün Organizasyon Özellikleri

Sivas dini düğün organizasyonları için pek çok farklı organizasyon yönteminden faydalanabilirsiniz. Mehter takımı ile ziyaretçilerinizin milli duygularını besleyebilir; semazen organizasyonu ile ulvi ve İslami ezgiler eşliğinde ziyaretçilerinizi derin bir huşu haline sürükleyebilirsiniz. İlahi ve dua temalı düğün organizasyonları ile dünya evine hayrınıza okunan dualar eşliğinde girebilirsiniz. Çocuklar için palyaço kiralayabilir ve düğününüzde sıkılmadan keyifle vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Kısacası düğününüzü nasıl gerçekleştirmek istediğinize siz yön verebilirsiniz. 

Asır Organizasyon’un sunduğu Sivas dini düğün organizasyonunun özellikleri şu şekildedir:

Standart değil, özgün ve dinimize uygun bir şekilde gerçekleştirilecek dini düğün organizasyonu ile hafızalarınızdan çıkmayacak, bitmesini istemeyeceğiniz bir düğün organizasyonuna imza atabilirsiniz. 

Zengin ilahi kadrosu ve deneyimli semazen grupları ile düğününüzü istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz.

Eksiksiz ve kusursuz bir düğün için uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışan organizasyon firması ile düğününüzde hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. 

Hayatınızın dönüm noktalarından birisini unutulmaz ve tam olarak hayalinizdeki organizasyon planına uygun bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Düğünün yanı sıra aynı zamanda bayan ilahi kadrosu ile dini kına gecesi hizmetinden yararlanabilir ve İslami teamüllere uygun bir şekilde düğününüzü ve kına gecenizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Sivas Dini Düğün Fiyatları

Dini düğün organizasyonu için Asır Organizasyonun belirlediği fiyatlar seçtiğiniz organizasyon yöntemlerine, düğününüzün özelliklerine göre, organizasyonda görev alacak kişi sayısına göre değişim gösteren fiyatlardan oluşmaktadır. Organizasyon firması ile iletişime geçerek düğününüz hakkında bilgi verebilir ve Sivas dini düğün fiyatları hakkında net bilgi sahibi olabilirsiniz. Bütçenize uygun, planınıza uygun bir şekilde gerçekleştirilecek uzman ekip kadrosu ve çalışmasından yararlanmak istiyorsanız hemen firma ile iletişime geçebilirsiniz. 


×