aksaray dini düğün | Aksaray Semazen Ekibi | Aksaray İlahi Ekibi

aksaray dini düğün

 Aksaray Dini Düğün Organizasyonu

Özel günlerin muhteşem şekilde yapılmasını istiyor ancak dini boyutunun atlanmaması gerektiğini tasavvur ediyorsanız Aksaray Dini Düğün Organizasyon yer vererek dilediğiniz gibi bir program yapabilirsiniz. Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, mevlitler, kutlu doğum haftası gibi özel günlerde Aksaray Dini Düğün Organizasyonulara yer verebilirsiniz. Bu şekilde organizasyon yapan şirketler var mı acaba diye düşünmenize hiç gerek yok çünkü son dönemlerde popüler olan dini özel günler organizasyon şirketlerinin Aksaray Dini Düğün Organizasyonu yapmasına ön ayak olmuştur. Bu konuda güvenilir ve kaliteli bir şirket ile iş birliği yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aksaray Dini Düğün Organizasyonu Hizmetleri

Aksaray Dini Düğün Organizasyonunda profesyonel kişilerin bir araya gelmesiyle oluşturulan bir grup bulunmakta bu grup her anlamda uhrevi yolculuğun yaşanması için en etkili şekilde gösteri yapmakta. Özel müzik aletleri ve özel kıyafetlerle ekip, mekanda yerini alıyor. Sohbet, kuran dinletisi, ilahi, semazen gösterisi ve kapanış konuşması gibi etkinliklere yer verilerek günün en güzel şekilde geçmesine yardımcı olmaktayız. Dilediğiniz takdirde semazen, ilahi gösterisini uzatabilir veya kısabiliriz her şey kişinin özel isteğine göre düzenlenmekte.  

Aksaray Dini Düğün Organizasyonu Fiyatları

Aksaray Dini Düğün Organizasyonu yaptırmak istiyorsanız bütçenizin biraz üzerinde kaliteli bir ekiple çalışmanız gerekiyor aksi takdirde bu güzel, özel gününüz mahvolabilir. Aksaray Dini Düğün Organizasyonu için yer alan ekip özel repertuvar sahibi, işinin ehli kişiler olduğu için hiç sıkıntı yaşamadan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli hocalar ve işini uzun yıllan yapan semazenler ve daha birçok kişi muhteşem dakikalar geçirmeniz için sizlere hizmet sunacak. Aksaray Dini Düğün Organizasyonu fiyatları, ekibin başarısı ve kalitesine göre belirli bir fiyatla karşımıza çıkıyor. Kaliteli ve güçlü bir ekip ile bu özel gününüzü geçirmek istiyorsanız 1,500 TL'yi gözden çıkarmalısınız. Tabi ki her organizasyon şirketi farklı fiyat aralığı ile karşınıza çıkacaktır.

Aksaray Dini Düğün Organizasyonu Kaç Saat Sürer?

Özel günlerin daha özel olması için önemle hazırlıkların yapılması gerekir ayrıca uzman kişiler tarafından organizasyonun ince elenip sık dokunması gerekir. Bu şekilde yaptığınız takdirde muhteşem bir gün geçireceksiniz. Aksaray Dini Düğün Organizasyonu, kişinin isteğine bağlı olarak 1 veya 2 saat yapıldığı gibi 3-4 saatte yapılmakta. 4 saatin üzerinde yapılmamaktadır. Ekibin yorgunluktan performansı düşeceği için bu şekilde karar alınıyor.

“ASIR ORGANİZASYON”  -TAVSİYE EDİLEN İÇERİK-

1)Program açılış konuşması (sunucu)

2)Özel fon müziği eşliğinde alkışlarla çiftler salona alınışı

3)Kuranı kerim tilaveti (5 dk)

4)Günün anlam ve önemine dair sohbet (10 dk)

5)Pasta kesimi merasimi

6)İlahi Sanatçısı ( kanun,ney,def,org)

7)Semazen gösterisi (3-5 kişi)

8)Şiir,Naat

9)Tasavvuf eserleri , ezgi ve ilahiler

10)Yarışma ve Hediyeler

11)Çocuklar için palyaço ve animasyon

12)Takı ve hediyleşme merasimi

13)Program kapanış konuşması

 Not : Toplam 10 kişilik ekipden oluşuyor

Zengin İlahi Sanatçısı Kadromuz, Semazen, Hocalarımız, Mevlithanlarımız ,Tiyatro Gruplarımız Ve  Sunucumuzun Eşsiz Sunumuyla, Hayatınızın En Kadim Dönüm Noktasını Unutulmaz Kılmaya, Dini Düğün, İslami Nişan Törenlerinizi, Sünnet Merasimlerinizi Yaşam Tarzınıza Uygun Organize Etmeye Devam Ediyoruz.

Uzman ekip ve kadromuz, seçkin İlahi Gruplarımız,Tasavvuf Gruplarımız Semazenlerimiz eşliğinde  ve her bütçeye uygun fiyatlarımızla size bir telefon kadar yakınız. Farkı fark etmek için bizi arayın.

İletişim : 0 553 241 40 67

×