Çorum semazen

Çorum semazen

ÇORUM SEMAZEN GRUBU  İLAHİ GRUBU SEMAZEN EKİBİ –SEMAZEN EKİBİ ÇORUM TASAVVUF GRUBU

Semazen Ekibimiz İle Organizasyonlarınıza Renk Katarak Sizleri Manevi Bir Atmosfere Taşıyoruz. En Profesyonel Ekiplerle En Muhteşem Semazen Gösterileri Sizleri Bekliyor…

İLETİŞİM: 0553 241 40 67 

 

Semazen Gruplarımızla Tüm Türkiye’de Programlarımızla Sizlerle Birlikte Olmaya Devam Ediyoruz… Semazenlerimizin Sema Gösterilerini Mutlaka İzleyin Ve İzlettirin..

          

Semazenlerimiz,Semazen Ekibimiz,Semazen Grubumuzla Sizlerin Yanınızdayız…

ÇORUM  Semazen grubumuz hakkında bilgi almak için

bizi arayın : 0553 241 40 67 

Mevlevîlik deyince ilk akla semazenler gelir... Siz de özel gün ve gecelerinizde semazen ekibimizin sergileyeceği görsel şölen ile misafirlerinize tadına doyulmaz dakikalar yaşatabilirsiniz...

Düğün organizasyonları, konser ve konferans etkinlikleri , davet organizasyonları, yemek organizasyonları gibi çeşitli toplantı ve organizasyonlarda semazene  ihtiyaç duyabilirsiniz. Organizasyonlarınızdaki ihtiyaca göre semazen temini için kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız başta İstanbul, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa yakası, İstanbulun tüm ilçeleri (Bakırköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Kadıköy, Güngören, Bağcılar, Maltepe, Tuzla, Sarıyer, Beşiktaş, Şişli, Kağıthane, Kemerburgaz, Eyüp, Avcılar, Küçükçekmece vb ilçeler) ve civar iller ( Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Çorlu, Çorum, İzmit, Kocaeli, Sakarya, Yalova vb iller) olmak üzere tüm yurt geneline semazen grubu kiralama hizmeti vermektedir. 

 

Gönüllerde hoş bir sada bırakmak ve Allah Aşkını lisan-ı hal ile sergilemek üzere sanatçı ekibimiz eşliğinde semazenlerimizin Sema Gösterileri ile mutlu günlerinizde yanınızdayız.

ÇORUM VE İLÇELERİ  Semazen grubumuz hakkında bilgi almak için

bizi arayın : 0553 241 40 67 

 


Asır Organizasyon Ara
×