Samsun İslami Düğün | Samsun Semazen Ekibi | Samsun Dini Organizasyon | Samsun İlahi Ekibi

SAMSUN İSLAMİ DÜĞÜN, DİNİ DÜĞÜN VE SÜNNET ORGANİZASYONU

Samsun  İslami Düğün, Dini Düğün Ve Sünnet Organizasyonu

Samsun İlahi Grubu,Semazenler,Tasavvuf Grubu, İlahi Grubu,Mehter Takımı,Animasyon Grubu,Semazen Gösterileri,Video & Fotoğraf Çekimi,Sohbet Programları,Ses Işık Kurulumu,Masa Sandalye Süslemesi,Mevlithan,Bayan İlahi Grubu,Bayan Tasavvuf Grubu,Semazen Grubu İle Hizmetinizdeyiz..

Samsun'da Sünnet, nişan, düğün vs. güzel günlerinizi hayırlı ve özel günlere çevirmeye var mısınız? O zaman bizlerle iletişime geçmeniz yeterli ..Ünlü ilahi sanatçılarının semazen gösterisi eşliğinde , eşsiz huzurla olsun en özel günleriniz. Samsun ilahi grubu ve semazen ekibimiz ile katıldığımız programlarda sunum sohbet Kuran-ı Kerim tilaveti ilahiler semazen gösterisi gibi daha bir çok etkinlikle düğün nişan sünnet düğünü gibi programlara güzellik katmaya devam ediyoruz..

Samsun İlahi grubu ve semazen ekibi program akışı 

1)Program açılış konuşması (sunucu)

2)Özel fon müziği eşliğinde alkışlarla çiftler salona alınışı

3)Kuranı kerim tilaveti (5 dk)

4)Günün anlam ve önemine dair sohbet (10 dk)

5)Pasta kesimi merasimi

6)İlahi Sanatçısı ( kanun,ney,def,solist)

7)Semazen gösterisi (3 kişi)

8)Şiir,Naat

9)Tasavvuf eserleri , ezgi ve ilahiler

10)Takı ve hediyleşme merasimi

11)Program kapanış konuşması

Samsun Dini Düğün Organizasyonu

Samsun dini düğün organizasyonu gerçekleştirmek için uzman ve bilgili bir firma ile iletişime geçmek istiyorsanız Asır Organizasyon’a ulaşabilirsiniz. 

Samsun Dini Düğün

Günümüzde düğünler dini temalı ya da dini temalı olmayan pek çok farklı yöntem ile gerçekleştirilebilmektedir. İslami usullere uygun bir şekilde düğününüzü gerçekleştirmek istiyorsanız Samsun dini düğün organizasyonu ile istediğiniz dini usullere uygun şekilde düğününüzü yapabilirsiniz. Asır Organizasyon’un sunduğu dini düğün organizasyonları ile düğününüzü istediğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Samsun Dini Düğün Organizasyon Özellikleri

Samsun dini düğün organizasyonları için pek çok farklı organizasyon yönteminden faydalanabilirsiniz. Mehter takımı ile ziyaretçilerinizin milli duygularını besleyebilir; semazen organizasyonu ile ulvi ve İslami ezgiler eşliğinde ziyaretçilerinizi derin bir huşu haline sürükleyebilirsiniz. İlahi ve dua temalı düğün organizasyonları ile dünya evine hayrınıza okunan dualar eşliğinde girebilirsiniz. Çocuklar için palyaço kiralayabilir ve düğününüzde sıkılmadan keyifle vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Kısacası düğününüzü nasıl gerçekleştirmek istediğinize siz yön verebilirsiniz. 

Asır Organizasyon’un sunduğu Samsun dini düğün organizasyonunun özellikleri şu şekildedir:

Standart değil, özgün ve dinimize uygun bir şekilde gerçekleştirilecek dini düğün organizasyonu ile hafızalarınızdan çıkmayacak, bitmesini istemeyeceğiniz bir düğün organizasyonuna imza atabilirsiniz. 

Zengin ilahi kadrosu ve deneyimli semazen grupları ile düğününüzü istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz.

Eksiksiz ve kusursuz bir düğün için uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışan organizasyon firması ile düğününüzde hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. 

Hayatınızın dönüm noktalarından birisini unutulmaz ve tam olarak hayalinizdeki organizasyon planına uygun bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Düğünün yanı sıra aynı zamanda bayan ilahi kadrosu ile dini kına gecesi hizmetinden yararlanabilir ve İslami teamüllere uygun bir şekilde düğününüzü ve kına gecenizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Samsun Dini Düğün Fiyatları

Dini düğün organizasyonu için Asır Organizasyonun belirlediği fiyatlar seçtiğiniz organizasyon yöntemlerine, düğününüzün özelliklerine göre, organizasyonda görev alacak kişi sayısına göre değişim gösteren fiyatlardan oluşmaktadır. Organizasyon firması ile iletişime geçerek düğününüz hakkında bilgi verebilir ve Samsun dini düğün fiyatları hakkında net bilgi sahibi olabilirsiniz. Bütçenize uygun, planınıza uygun bir şekilde gerçekleştirilecek uzman ekip kadrosu ve çalışmasından yararlanmak istiyorsanız hemen firma ile iletişime geçebilirsiniz. 


×