İşyeri Açılış Organizasyonu » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

İşyeri Açılış Organizasyonu

İşyeri Açılış Organizasyonu

Mağaza ve dükkan açılışlarında,reklamınızı iyi yapmak ve geniş kitlelere ulaşmak için çeşitli organizasyonhizmetlerine başvurmanızda fayda var. İşyeri açılış organizasyonudüzenleyen Asır Organizasyon şirketimiz, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ekipelemanları ve ekipmanları bünyesinde barındırır. Firmamız aracı değil, bizzattüm çalışmaları 100 kişilik profesyonel ekibi ve ekipmanları ile sağlar.İstanbul’da bulunan Asır Organizasyon şirketimiz, işyeri açılışorganizasyonlarında etkinlik, eğlence, sokak satıcıları, süslemeler başta olmaküzere, pek çok olanağı kampanyalı paket programlarla sağlamaktadır. Tercihinizebağlı olarak, hizmetlerimizden özel olarak yararlanmak istedikleriniz de tamorganizasyon saatine ve gününde hazırlanır.


İyi Bir İşyeri Açılış Organizasyonu Nasıl Olmalı

İşyerinizin fiyatları,indirimleri ve kampanyalarını duyurma fırsatı bulacağınız açılış günlerinde,dikkatler üzerinize çekmek en önemli unsurdur. Davetlilere ikramlar ve ilgiliyaklaşımların yanı sıra mekanın göze ve gönle hitap etmesi gerekir. Öncelikleçeşitli figürler ve işyeri kimliğinizi ön planda tutacak süslemelere yerverilmelidir. Bunun için çiçek, tül, kurdele ve balon süslemehizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Markanızı ön planda tutacak logo balonsüslemelerine öncelik verebilirsiniz. Tabii mekanın da kurdele, zincir balon,kapı kemeri süslemeleri gibi biraz gösterişe ihtiyacı olacak.İşyeri açılışlarındaziyaretçilerinize ikramda bulunacaksanız, kokteyl masası kiralamanızı daöneririz. İkramlıkların hazırlığı ve dağıtımı için sokak satıcıları (patlamışmısır gibi) hizmetlerini de tercih edebilirsiniz. Ayrıca kalem, bayrak ve logobaskılı balonlardan da ziyaretçilerinize hediyeler sunabilirsiniz. İşyeriaçılış organizasyonlarında çocukların ilgisini çekecek palyaço, tahta bacakve yüz boyama gibi etkinlikler; Hacivat ve Karagöz, mehteran takımı ve zeybekdansları gibi gösterilere de yer verebilirsiniz.


İşyeri Açılış Organizasyonu Hizmetlerimiz

Fabrika, dükkan ve mağaza gibiişyeri açılışlarında, kendilerini tanıtma fırsatı veren organizasyonhizmetleri, çevre insanının dikkatini çekmeyi başarmaktadır. İşyerinizdeninsanları haberdar etmek için tercih edebileceğiniz, Asır Organizasyon işyeriaçılış organizasyonu hizmetlerimizden bazıları şunlardır:

·        Balon süsleme

·        İkram arabası kiralama

·        Kokteyl masası kiralama

·        Flama bayrak süsleme

·        Konfeti ve havai fişek gösterileri

·        Broşür dağıtımı ve anons için elemanlar

·        Ses sistemi kurulumu

·        Açılış için kurdele, makas ve tepsi

·        Gösteri elemanları

Asır Organizasyon şirketimizin işyeriaçılış organizasyon fiyatları, paket program hizmetlerine veya özeltercihlere göre değişecektir. Detaylı bilgi almak için firmamızın iletişimnumaralarını kullanabilirsiniz. 


whatsapp İletişim