Tasavvuf Musiki Ekibi » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Tasavvuf Musiki Ekibi

Tasavvuf Musiki Ekibi

Tasavvuf müziğinin asıl amacı,kulun kulluğunu hatırlaması için icra ediliyor olmasıdır. Türk halk müziğiniandıran ancak dini vecizeleri ve sözleri bakımından farklı olan tasavvufmusikisi, genellikle İslami düğün, kına ve sünnet organizasyonlarındatercih edilmektedir. Ramazan etkinlikleri, açılış organizasyonları, özel gün vedavetlerde de tasavvuf musiki ekibine ihtiyaç duyuluyor. Tasavvuf musikisiadeta gönül pencerenizi aralayacak, manevi duyguların hissedilmesine vesileolacaktır. Düzenlemek istediğiniz tüm İslami organizasyonlarda, AsırOrganizasyon şirketimiz tasavvuf musiki ekibi, ilahi grubu ve semazengösterileri hizmetiyle destek vermektedir. Program şirketimizin bünyesindekiprofesyonel ekiplerle yürütülmektedir.


Tasavvuf Musiki Ekibi Programı

İslami organizasyonlarda sıklıklayer verilen tasavvuf musikisi; müzik aletleri eşliğinde müzisyenlerle sunulanprogramlardır.  Müziğin doğru icraedilmesi için, profesyonel müzisyenlerle tasavvuf musikisine yakışır birprogram sunuyoruz. Özellikle İslami düğün ve organizasyonlarda, firmamız hem tasavvufmusiki ekibi hem de semazen ve ilahi grubu ile hizmetler sunmaktadır. Eşsizbir organizasyon için, profesyonel destek veren firmamız, 100’e yakın semazenekibi, tasavvuf musiki ekibi ve ilahi grubuna sahiptir. Önceki çalışmalarımızıinceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Müzisyenlerimiz keman, def, ud,bendir, ney, kemençe, tambur, keman, klavye ve kanun gibi çeşitli enstrümanlareşliğinde, gönlünüze dokunacak sözlerle müzik icra etmektedir. Maneviduyguların ön planda olduğu organizasyonlarda, konuklarınızın unutamayacağı birprogram için Asır Organizasyon şirketimizden destek alabilirsiniz. Tasavvufmusiki ekibi kiralama fiyatlarımız, müzisyen sayısına ve program süresinegöre belirlenecektir. Semazen ve ilahi grubu gibi hizmetlerimizi programa dahiletmeniz halinde paket fiyatlar üzerinden çalışma sergilenecektir. İsterseniztüm programın Asır Organizasyon şirketimiz tarafından düzenlenmesini de talepedebilirsiniz.


Tasavvuf Musiki Ekibi Kiralama

Musiki gurubumuz, Türk SanatMüziği ve Türk Tasavvuf Musikisi'nin en gözde örneklerini misafirlerinizeözverili bir şekilde sunacak, unutulmaz bir dinleti yaşatacaktır. Taleplerinizegöre bay Musiki grubu veya bayan Musiki grubumuzdan birisini tercihedebilirsiniz. Kanun, ney, keman, def, ud, tanbur ve klavye gibi enstrümanlarlaorganizasyonlarınıza güzide bir dinleti sunuyoruz. Firmamız Tasavvuf Musikiekibi kiralama için bir telefon kadar uzağınızda. Profesyonel müzisyenlerdenoluşan sanatçılarımız, Türkiye'nin tüm şehirlerinde sizlerin yanında.whatsapp İletişim