Organizasyon Firması-Organizasyon Şirketleri » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Organizasyon Firması-Organizasyon Şirketleri

Organizasyon Firması

Sonyılların popüler sektörlerinden birisi olan organizasyon, birçok farklıkonseptte, birçok farklı hizmet alanında planlamaların yapıldığı ve hayatadönüştürüldüğü çalışmadır. Özverili bir ekip ve uzman koordinatörlük deneyimigerektirir. Asır Organizasyon olarak oldukça zengin etkinlik ve davetseçenekleri ile geniş bir hizmet çatısı altında faaliyet gösteriyoruz. Açılışorganizasyonları, yemek davetleri, düğün davet organizasyonu, kurumsalaçılış organizasyonları, kına organizasyonu, kutlamalar, mezuniyet törenleri,iftar organizasyonu, İslami düğün organizasyonu, semazen ekibi, oyun ekibi vedans ekibi gibi onlarca farklı kategoride hizmet çeşitliliği bulunuyor.


Organizasyon Firması ile Çalışmak

Etkinliklerinizindaha iyi geçmesi ve konuklarınızın daha hoş vakit geçirebilmeleri için detaylıbir planlama, kaliteli bir sunum, teknolojik alt yapı ile donatılmış mekanlarınoluşturulması gerekir. Hem salon içi etkinliklerde hem de dış mekanetkinliklerinde tüm bu aşamaların tamamlanabilmesi için organizasyon firmasınınbüyük bir önemi bulunuyor. Onlarca kişiyi en iyi şekilde ağırlamak, görselanlamda konsepte uygun olmak, talep edilen ek hizmetleri (animasyon, gösteri,yemek menüleri, sanatçı, DJ, semazen, vb.) sağlamak gibi önemli kriterlerisağlamalıdır. Özel günlerde güzel anılar biriktirmek ve işinizi şansabırakmamak için profesyonel organizasyon firması ile çalışmanızönerilir.


Organizasyon Firmasından Beklenenler

Davet,açılış ve etkinliklerinizde personel dahil hizmet alabileceğiniz organizasyonfirması ile çalışmanız artı bir kriterdir. Eğer her bir hizmet için farklıbir organizasyon firması ile çalışıyor olsaydınız; maliyetleriniz artar ve dahafazla zaman harcamanız gerekirdi. Fakat ihtiyaç duyduğunuz yeme-içme sunumları,animasyon ve gösterileri, salon içi ve dış mekan süslemeleri, konseptçalışmaları, platform kurulumları, ışıklandırma ve seslendirme hizmetlerini tekbir organizasyon firmasından alabilirseniz, etkinliğinizde sadece eğlenmenizebakar; herhangi bir problemle karşılaşmazsınız.


Ekonomik Organizasyon Hizmetleri

AsırOrganizasyon, her türlü organizasyonlarınız için ekonomik çözümler sunar.Etkinliğin boyutuna ve profesyonel olarak planlamasına göre talep ettiğimiz organizasyonücretleri oldukça düşüktür. Her kesime hitap eden, geniş ücretalternatifleri ve taban fiyatlarla organizasyon hizmeti sağlıyoruz. Temelhizmetlerin yanı sıra sokak satıcıları, palyaço, çocuklar için oyun parkurlarıgibi ek olanaklarl d etkinliklerinizi şenlendiriyoruz. 


Organizasyon Şirketleri

Organizasyonşirketleri, her türlü etkinlikte organizasyon sahiplerinin isteklerine uygunçözümler sunarak tüm planlama ve uygulama aşamalarında destek sağlar.Profesyonel bir organizasyon şirketinden beklenen en önemli özellik,detaylı istek ve taleplere bile cevap verebilmesidir. Örneğin bir düğünetkinliğinde, mevsime göre konsept seçiminden, ışıklandırma ve ses sistemlerigibi özelliklere kadar her türlü konuda çalışmalar yapmalıdır. Asır Organizasyonfirmamız, birlikte çalıştığımız organizasyon sahipleri ile idealetkinlik şartlarının gerçekleştirilmesini ve ek isteklerin karşılanmasınısağlar. Siz sadece olmanız gereken zamanda belirlenen mekanda konuklarınız veyakınlarınızla ilgilenir, eğlenmenize bakarsınız. 


Organizasyon Şirketlerinin SunduğuHizmetler

Genişkapsamlı hizmet seçenekleri ile ihtiyaç duyulan tüm olanakları sunan organizasyonşirketleri, daha yüksek standartlarda çalışma yürütebilmek için uzman ekibeihtiyaç duyar. Asır Organizasyon olarak gerek sanatçılar, gerek animatörler,gerekse sokak satıcıları ile etkinliklerinizin yönetimini gerçekleştiriyoruz.Öne çıkan bazı hizmetlerimizi şu şekilde listeleyebiliriz:

·        Kına, nikah ve düğün organizasyonları

·        Sünnet düğünü organizasyonu

·        Yılbaşı etkinlikleri

·        Doğum günü kutlamaları

·        Yemekli davet etkinlikleri

·        İftar organizasyonu

·        Açılış etkinlikleri

·        Dini organizasyonlar

·        Kurumsal etkinlikler

Tümbu seçeneklerin yanı sıra yeme-içme hizmetleri çatısı altında:

·        Hayır lokması

·        Osmanlı şerbeti kiralama

·        Semazen gösterileri

·        Mehter takımı

·        Oyun parkı kiralama

·        Pamuk şekeri arabası kiralama

·        Mısır arabası kiralama

·        Masa ve sandalye kiralama

Sayısızetkinlik türünde faaliyet gösteriyoruz. Asır Organizasyon, ekonomik fiyatlar veher bütçeye uygun ücretlendirmelerle organizasyon şirketi sektörününlider ismi olmaya devam ediyor.


Köklü Bir Organizasyon Şirketi ile Çalışmak

Çokyönlü bir hizmetler grubu olarak da nitelendirebileceğimiz organizasyon, özenlibir çalışma, ideal bir planlama ile başarıya ulaşır. Bunun için çevreselfaktörler, mekan tasarımları, donanım özellikleri ve organizasyon temasınauygun aktiviteler detaylı bir çalışma ile yürütülmelidir. Yıllardır hemİstanbul'da hem de Türkiye genelinde yürüttüğü profesyonel ve etkili organizasyonçalışmaları ile adından bahsettiren Asır Organizasyon, köklü bir şirketolma özelliği taşır. Müşterilerimizin önceliklerini göz ardı etmeden, konsepteuygun çözümler ile sizi ve davetlilerinizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. 


Organizasyon Şirketi Açmak

Yeninesil iş kollarından birisi olan ve girişimciler için merak konusu haline gelenorganizasyon sektörü, gerek kobi destek programları gerekse hükümet projeleriile popüleritesini artırmaktadır. Daha çok yönetim, planlama, ön görme ve genişhizmet yelpazesi kriterlerinde uzmanlık gerektiren bu sektör, gelecekte depiyasada ihtiyaç duyulacak bir çalışma. Bu nedenle organizasyon şirketiaçmak yalnızca istek değil, yeterlilik ve donanım gerektiren bir işlemdir.Yazımızın devamında organizasyon şirketi açmayı düşünenler için birkaç öneridenbahsedeceğiz.

Organizasyon Şirketi Maliyet, Ne ZamanKendisini Amorti Eder?

Gittikçebüyüyen ve her geçen yıl farklı konseptte fikirlerle geliştirilen organizasyonhizmetleri, her ne kadar kazançlı bir iş gibi görünse de, müşteri kitlesineulaşma konusunda atılımlar gerektirir. Ne kadar iyi organizasyon yeteneğinesahip olursanız olun, müşterilerinize ulaşamadıktan sonra bunun bir faydasıolmaz. İnteraktif reklamlar ve kurumsal bir kimlik ile ön plana çıkabilirsiniz.Gerçekten atmanız gereken adımları atar ve işinizi bir ileri boyutataşıyabilirseniz, birkaç yıl hatta daha kısa süre içerisinde maliyetlerinizikarşılayıp kâra geçebilirsiniz.


Örneğinufak çaplı bir organizasyon hizmetini ele alalım. Yalnızca masa ve sandalyekiralama hizmeti verdiğinizi varsayalım. İlk etapta yapmanız gerekenkiralayacağınız malzemeleri satın almak olacaktır. Bunun yanında işinizi birşirket çatısı altında yürütmek için şirket açma maliyetleri karşınıza çıkar.Ayrıca malzemelerinizi bulundurduğunuz bir depo, kiralama işleminden sonramalzemelerin transfer edilmesi, işçilik maliyetleri, vergiler ve malzemelerinbelirli periyotlarla bakımının yapılması ya da yenilenmesi maliyetleri deeklenir. Yüksek maliyetler gibi gözükse de, düzenli ve sürekli olarakmüşterilerinize ulaşabilirseniz; organizasyon şirketi açma işleminitakiben birkaç yıl içerisinde yatırımlarınızı kazanca dönüştürebilirsiniz.


Organizasyon Şirketi Açmanın Riski Var mı?

Heriş kolunda olduğu gibi organizasyon işinde de riskler mevcuttur. Yukarıdasaydığımız maliyetler tek tek ele alındığında yüksek gibi görünmese de;toplamda size büyük bir yük olabilir. Eğer potansiyel müşterilere ulaşmaktagüçlük çeker ve elinizde bulunan argümanları kiralayamaz ya da organizasyonrezervasyonu alamazsanız, günden güne zarar edebilirsiniz. Bu nedenle organizasyonşirketi için yatırım düşünüyorsanız, sektörü en ince ayrıntısına kadararaştırmalı ve yetkinliğinizden emin olmalısınız. 
Fotoğraf Galeri

https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
whatsapp İletişim