İlahi Grubu Balıkesir | Balıkesir ilahi grubu |Balıkesir ilahi ekibi | Balıkesir semazen ekibi

ilahi grubu balıkesir-balıkesir ilahi grubu

Balıkesir de ilahi grubuna mı ihtiyacınız var bizler Balıkesir de bugüne kadar yaptığım birçok program da beğeni ile karşılanmış olup sürekli Balıkesir’de düğün nişan sünnet merasimi gibi etkinliklerde ekip olarak bulunmaktayız. Semazenlerimiz ve ilahi grubu ile İslami düğünleriniz nişan ve sünnet merasimleriniz dinimize uygun ve daha coşkulu olacak.
Balıkesir ilahi ekibi ile muhteşem organizasyonlara imza atmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bugüne kadar yaptığımız yüzlerce dini organizasyonlarda edindiğimiz tecrübe ile sizlere hizmet veriyoruz. Balıkesir il merkezi ve tüm ilçelerine geliyor dini düğün İslami nişan ve sünnet organizasyonları yapmaktayız. 
Dini içerikli programların ve davetleri vazgeçilmezi ilahilerimiz en iyi şekilde sunulmaktadır. Balıkesir İlahi ekibi kiralama konusunda kendimize rakip tanımıyoruz. Gerek fiyatlarımız, gerek enstrümanlarımız gerekse ilahi söyleyen arkadaşlarımız ile kendimizi kanıtlıyoruz. Balıkesir İlahi grubu kiralama işini sadece şehir içi ile kısıtlı bırakmıyoruz. 

“asır organizasyon” -tavsiye edilen içerik-
 
1)program açılış konuşması (sunucu)

2) özel fon müziği eşliğinde alkışlarla çiftlerin salona alınışı
 
3) kuran-ı kerim tilaveti (5 dk.)

4) günün anlam ve önemine dair sohbet (10 dk.)

5) pasta kesimi merasimi

6) ilahi sanatçısı ( kanun, def, ney, org)

7) semazen gösterisi (3-5 kişi)

8) şiir, naat

9) tasavvuf eserleri, ezgi ve ilahiler

10) yarışma ve hediyeler

11) çocuklar için palyaço ve animasyon

12) takı ve hediyeleşme merasimi

13) program kapanış konuşması

Not: ekibimiz toplam 10 kişiden oluşuyor.
Biz aynı zamanda sizlere Antalya ilahi grubu olarak hizmet vermekteyiz. Antalya ilahi ekibi kiralama için bizimle iletişime geçiniz.


Asır Organizasyon Ara
×