kutludogumprogramiorganizasyonu

kutludogumprogramiorganizasyonu

Bu aziz Milletin Peygamber sevgisi o kadar büyüktür ki  işte sizler nerede sevgili ;peygamberimizden bahsedilse oradasınız. Ne zaman onun adını işitseniz sağ elinizi Kalbinize götürüp salat selam getiriyorsunuz. Kutlu Doğum etkinliklerimizde sizleride aramızda görmek isteriz..

Arif Nihat ASYA’nın dediği gibi;

Gel, ey Muhammed, bahardır... 
Dudaklar ardında saklı 
Âminlerimiz vardır... 
Hacdan döner gibi gel; 
Mi’râc’dan iner gibi gel; 
Bekliyoruz yıllardır! 

 

Bu Millet Peygamberini hasretle seven bir Millettir. Biz biliyoruz ki O (SAV) manen bizimledir. İnşaallah mahşerde de birlikte olmayı arzuluyoruz. İsimlerimiz onun  isimleridir, yolumuz onun yoludur, bizler  iman kardeşleriyiz, niçin Kutlu Doğum denilirse çünkü O varlığın sebebidir. Bize Allah’ı İmanı  İslam’ı öğretti,kurtuluş yolunu gösterdi.

Bizim amacımız Rasulullah Efendimizi tanıtmak ve sevdirmektir.Bizler Asır organizasyon olarak Kur’an okuyor, vaazlar veriyor, ilahiler okuyoruz, Slayt ve sinevizyon gösterimi yapıyoruz, büyük-küçük, kadın-erkek,  herkesi Kutlu Doğum programlarımıza bekliyoruz ..

 

KUTLU DOĞUM PROGRAMLARINIZ İÇİN BİZİ ARAYIN ..İLAHİ SANATÇILARI,SEMAZENLER,MEHTER TAKIMI VE DAHA BİR ÇOK HİZMETİMİZ İLE YANINIZDAYIZ  

 

İLETİŞİM : 0553 241 40 67