Van Semazen Ekibi | 0553 241 40 67

Semazen Ekibi

FİRMAMIZ İSTANBUL FİRMASIDIR
> İSTANBUL DIŞI

4 KİŞİLİK PROFESYONEL İLAHİ GRUBU

2 KİŞİLİK SEMAZEN EKİBİ

SUNUM SOHBET KURAN TİLAVETİ

GENEL ORGANİZASYON PLANLAMA VE UYGULAMASI

ÜCRET : 2500 TL OLUP FİYATLAR ULAŞIM DURUMUNA GÖRE YAKINLIK VE UZAKLIK DURUMUNA GÖRE DEĞİŞMEKTEDİR.

AYRICA SES SİSTEMİ MEKANIN SES SİSTEMİ KULLANILMAKTADIR EĞER SES SİSTEMİ YOKSA SES SİSTEMİ KİRALAMA ÜCRETİ FARKLIDIR..

Şirketimiz Türkiye genelinde semazen ekibi kiralama konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Yapacağınız özel gününüzde ülkemizin en iyi Mevlevihanelerin den gelen kişiler ile eşsiz bir an yaşamanız için sizlerin yanınızdayız. Van Semazen Ekibi güçlü kadrosu ile adeta görsel şov yaşarken ilahiler ile kendinizden geçeceksiniz. Müzisyenlerimiz öyle bir tasavvuf müziği çalıyorlar ki kulaklarda günlerce etkisi kalıyor. Bünyemizdeki Van İlahi Grubu arkadaşlarımız konservatuar mezunudur. Van Semazen Fiyatları için bizi arayın..

İLETİŞİM 0553 241 40 67 - 0216 397 20 02

İSTANBUL FİRMASIYIZ FAKAT TÜM TÜRKİYE'YE SEMAZEN EKİBİ YOLLUYORUZ. Mevlana hazretlerine olan ilgi gün geçtikçe daha da büyüyor. Bu ilgi ile semah gösterilerine merakta artıyor. Bu nedenle özel günlerde ve toplantılarda Van semazen ekibi kiralama sayısı çoğalıyor. Özellikle ramazan ayında ilgi oldukça artıyor. Semazen gösterileri için şirketimiz müzisyenlerden kullanılacak araç ve giyilecek kıyafete kadar her şeyi özenle hazırlıyoruz. Van İlahi Grubu Fiyatları için bizi arayın .

Müşterimizin gösteride istediği kişi sayısına göre özel program hazırlanıyor. Bu programlar o gün istenilen yerde problemsiz olarak sergileniyor. Ulaşım bize aittir. İstenilen sayı ve mekan uzaklığına göre en uygun fiyatları sizlere sunarak ruhunuzu okşarken bütçenizi de düşünüyoruz. Sizlerde Van semazen ekibi kiralama ihtiyacı halinde şirketimize gelebilirsiniz.

Bizi tercih eden müşterilerimize Mevlana'nın aşkını semazenlerimiz ve ilahi grubumuz ile yaşatalım. Van Semazen ekibi ve ilahi grubu fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayınız.

İSTANBUL ASIR ORGANİZASYON - İSTANBUL'DAN TÜM TÜRKİYE'YE HİZMET VERİYOR..Şirketimiz bulunduğumuz şehrin dışında da hizmet vermektedir. Ayrıca yurt dışında da birçok özel gösteriler yaptık. Ülkemizin Mevla aşkını tüm dünya ya duyurma yolunda yapmış olduğumuz başarılı çalışmaların gururunu yaşıyoruz. Sizlerde özel günlerinizde Van semazen ekibi kiralayarak konuklarınızı semazen gösterileri ile farklı bir gün yaşatıp bu konuya yabancı olanları da tanıştırmış olabilirsiniz. Van Semazen ekibi kiralama hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşınız..

İSTANBUL ASIR ORGANİZASYON SEMAZEN EKİBİ TÜM TÜRKİYE'YE HİZMET VERİYOR. SİZLERDE SEMAZEN EKİBİ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..

Yapacağınız bu özel organizasyon ile kendinizden bahsettirebilirsiniz. Bizde bu aşamada üzerimize düşen görevi laiki ile yerine getiririz. Şirketimiz yılın her günü istediğiniz saatte ve yerde sizlere Van semazen ekibi oluşturabilir. Bizimler ihtiyaç duyduğunuz her an bağlantı kurarak özel bir program hazırlayabilirsiniz. Her koşulda hizmete hazırız.


Asır Organizasyon Ara
×