Sünnet Organizasyon Fiyatları Ne Kadar? 

Sünnet düğünü organizasyonu için Asır Organizasyon Firması dilediğiniz sonuçları almanıza yardım ediyor. İstanbul’da verdiğimiz hizmetler % 100 müşteri memnuniyeti sağlayacaktır.

Sünnet organizasyon fiyatları ne kadar sorusuna yanıt arıyorsanız hemen ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Tüm müşterilerimize özel bir fiyat planlaması yaparak uygun sonuçlar almanıza odaklanıyoruz. Fırsatları kaçırmadan başvurular yapabilirsiniz.


Sünnet Organizasyon Fiyatları Ne Kadar? 

Sünnet organizasyonları güncellenen fiyatlara sahiptir. Sektör genelinde geçerli olan fiyatları çok değiştirmeden, müşterilerimize özel bir prosedür uyguluyoruz.  Paket olarak hizmet almak isteyen müşterilerimiz, ayrıca ek hizmetler de talep edebilir.

Kişi sayısı, hizmet türü gibi etkenlerle beraber toplamda alacağınız sonuçları 0553 241 40 67 ve 0216 397 20 02 numaralarımızı kullanarak öğrenebilirsiniz. Asır Organizasyon iletişim kanalımıza başvuru yaparken istediğiniz sünnet düğünü organizasyonu detaylarını aktarmalısınız.


Sünnet Organizasyonu Kampanyası Var mı?

Sünnet organizasyonu kampanyalarımızı kaçırmamanızı öneriyoruz. Erken rezervasyon yapmanız halinde %25 indirimlerden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizde indirim kapsamını daha net şekilde öğrenmek için firma iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. En uygun fiyatı almanıza odaklanarak memnun şekilde düğünden ayrılmanıza odaklanıyoruz.

Paket Karşılaştırması Fiyatlara Nasıl Fayda Sağlar?

Sünnet düğünü organizasyonu öncesinde bireysel olarak fiyat araştırması yapabilirsiniz.  Hangi paketten almak istiyorsanız karar verme sürecinde kendi fikirleriniz olduğunda daha memnun kalacağınız düğün sonuçları olacaktır.

Asır Organizasyon Firması olarak düğün paketlerimizdeki çeşitleri fiyat ve içerik olarak karşılaştırabilirsiniz. Her paket içeriği aynı olmayabilir. Ek olarak sünnet düğünü içerisinde eklemeler de talep edebilirsiniz. Yemekli düğün organizasyonu gibi durumlarda ek fiyatlandırmalarımız vardır.

Ekstra Masraflardan Kurtulmak İçin Ne Yapmak Lazım?

Ekstra masraf olmadan sünnet düğünü istiyorsanız özel paketler ve özel fiyatlar kategorimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Bütçenize en uygun sonucu bulmanıza yardım eden ekibimiz, ekstra masraf olmaksızın sonuç almanıza yardım edecektir.


Sünnet Tahtı Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Sünnet düğününde sünnet olacak çocuğu özel bir koltuk kiralayarak konumlandırabilirsiniz. Asır Organizasyon Firması olarak beğeneceğiniz sünnet düğünü koltuklarını uygun fiyatlarla kiralamanıza yardım ediyoruz. Sünnet tahtı olarak da bilinen özel tasarım koltuklar,  son derece gösterişli bir hava katacaktır.

Kiralık sünnet tahtı fiyatlarımız için Whatsapp hattımızı da kullanabilirsiniz. Dilerseniz taht kiralama hizmetlerini %25 kampanya dahilinde de bulabilirsiniz.

Sünnet tahtı seçiminde beyaz sünnet koltukları veya mavi sünnet tahtlarından kiralama yapabilirsiniz. Sünnet tahtı fiyatları, nereye teslimat olacağı ve kiralanacak tahtı tanımlayan özelliklere göre değişecektir. Beyaz ve mavi tonlarda parlak kumaştan sünnet tahtları en popüler seçeneklerimiz arasındadır. 


Sünnet Düğününde Osmanlı Macunu Hizmeti Ne Kadar?

Sünnet düğünü organizasyonunda Osmanlı macunu hizmetimizden almak istiyorsanız uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Fes, macun, Osmanlı yeleği, 100 macun çubuğu, ahşap tezgah, sarma çubuğu, özel tepsi ürünleri fiyata dahil olacaktır.

Dağıtım yapan ekibimiz düğün boyunca misafirleri memnun eden lezzetler sunacaktır. Güncel fiyatlarımıza dahil olan macun dağıtımında özel bir tepsi sunuyoruz. 5 renk macunu ikram ettiğimiz stantta bir veya iki tane görevli arkadaşımız yer alacaktır.


Şerbet Güğümü Hizmeti Ne Kadar?

Şerbet güğümü hizmeti almak istediğinizde misafirlere unutulmaz bir içecek ikram etmenin keyfini de yaşamış olursunuz. Güğüm hizmetlerimizin fiyatları için fiyat alabilir ve siparişe göre sonuç alabilirsiniz. Şerbet güğümü için ne kadar litre talep ediyorsanız bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır.

Osmanlı şerbet güğümü ikramları bardaklarda sunulmaktadır. Bele asılan kayışta ikram edilen şerbetler geçmişten bugüne geleneksel bir tat olması nedeniyle hoş bir anı bırakacaktır.

Asır Organizasyon ekibimize Osmanlı şerbet güğümü siparişlerinizi bir hafta önceden alıyoruz. Ekibimizle sünnet organizasyonu ve diğer konularda iletişime geçebilirsiniz.