Sünnet Organizasyon Paketleri

Kültürümüzde ve dinimizde sünnetin önemi, toplumumuz tarafından kabul görmüş bir gerçektir. Böylesine özel bir gün için kusursuz bir organizasyon ortaya koymak, bireysel olarak üstesinden gelebileceğimiz bir çalışma değildir. Bu nedenle günümüzde pek çok aile sünnet organizasyon firmalarıyla çalışmayı tercih etmektedir. Firmalar, müşterilerinin taleplerine göre sünnet organizasyon paketleri tasarlayarak müşterilerinin ihtiyaçlarını tespit edip planlamasını gerçekleştirmektedir.

Sünnet Organizasyon Paket İçerikleri Nelerdir?

Sünnet organizasyonu hizmeti veren firmalar, müşterilerinin ihtiyaçlarını ve bütçelerini göz önünde bulundurarak farklı paketler oluşturmaktadır. Paketlerde etkinlikler, catering hizmeti, servis elemanı gibi kriterlere göre pek çok paket arasından seçim yapabilirsiniz. Genel olarak paketlerde bulunan içerikler şu şekilde sıralanabilir:


Sünnet Tahtı

Davetliler tarafından görülebilen bir alanda, sünnet çocuğunun oturması için ihtişamlı ve estetik tasarıma sahip bir sünnet tahtı kullanılmaktadır. Çocuğunuzun konforu ve eğlence anlayışı düşünülerek seçilebilen sünnet tahtı; isim, takım, sünnet tarihi, temaya uygun bir söz gibi farklı türde özelliklerle donatılabilir.

Balon Süsleme

Sünnet organizasyonu mekanını renklendirmek ve eğlenceli bir ortam yaratmak için balon süsleme hizmeti alabilirsiniz. Balon süsleme, kapı kemer süsleme, taht arkası balon süsleme, papatya balon süsleme gibi farklı seçenekler sunar.

Palyaço

Sünnet organizasyonunda çocukların eğlenmesi için palyaço hizmeti veren firmalar bulunmaktadır. Palyaço, sosis balon, yüz boyama, pin yata gibi aktiviteler ile çocuklara eğlenceli vakit geçirtir.

Yeniçeri

Sünnet organizasyonunda Osmanlı temasını yaşatmak için yeniçeri hizmeti alabilirsiniz. Yeniçeri askerleri, Osmanlı kostümleri ile sünnet çocuğunu ve davetlileri karşılar, lokum ve gülsuyu ikram eder, sünnet tahtını taşır ve mehter marşı çalar.

Semazen

Sünnet organizasyonunda dini bir hava katmak için semazen hizmeti alabilirsiniz. Semazenler, tasavvuf müziği eşliğinde dönerler ve davetlilere manevi bir görsel şölen sunarlar.

Mevlithan

Sünnet organizasyonunda Kur’an tilaveti, mevlit okuma ve ilahi söyleme gibi dini hizmetler için mevlithan hizmeti alabilirsiniz. Mevlithanlar, sünnet çocuğuna ve ailesine dua eder, davetlilere sunum ve sohbet yapar.

DJ

Sünnet organizasyonunda müzikli bir eğlence istiyorsanız DJ hizmeti alabilirsiniz. DJ, profesyonel ses sistemi ve renkli ışık sistemi ile sünnet organizasyonuna canlılık katar. DJ, istediğiniz tarzda müzik çalar ve davetlileri coşturur.

Volkan ve Konfeti

Sünnet organizasyonunda görsel bir etki yaratmak için volkan ve konfeti hizmeti alabilirsiniz. Volkan ve konfeti şovları, sünnet çocuğunun girişi, sünnet tahtına oturması veya pasta kesimi gibi anlarda kullanılabilir.

Pamuk Şekeri Arabası

Sünnet organizasyonunda hem çocukların hem de büyüklerin seveceği bir lezzet olan pamuk şekeri arabası hizmeti alabilirsiniz. Pamuk şekeri arabası, sınırsız pamuk şekeri dağıtır ve farklı renk seçenekleri sunar.

Popcorn Arabası

Sünnet organizasyonunda hem çocukların hem de büyüklerin seveceği bir lezzet olan popcorn arabası hizmeti alabilirsiniz. Popcorn arabası, sınırsız popcorn dağıtımı ile davetlileriniz için eğlenceli bir atmosfer sunar.


Sünnet Organizasyon Paketleri Fiyatları

Sünnet organizasyon paketleri, ebeveynlerin çocukları için nasıl bir etkinlik tasarlamak istediklerine göre değişkenlik göstermektedir. Seçilecek olan paket haricinde ek bir hizmet talep edilirse bu fiyatta bir değişikliğe neden olabilir. Sünnet organizasyon paketleri fiyatlarına paket içeriğinde bulunan tüm hizmetler dahildir.

Dini Sünnet Organizasyonu Paketleri Fiyatları

Dini sünnet organizasyonlarında Kur’an-ı Kerim tilaveti, ilahi dinletisi, semazen gösterisi, vb. pek çok farklı etkinliğe yer verilmektedir. Sünnet organizasyon paketlerinde içeriklere istediğiniz gibi farklı tür bir dini etkinlik programını dahil edebilir, organizasyonunuzu beklentilerinize uygun hale getirebilirsiniz. Dini sünnet organizasyonu paketleri fiyatları da bu etkinliklere göre değişebilmektedir.


Yemekli Sünnet Organizasyonu Paketleri Fiyatları

Etkinliği bir adım öne taşıyarak daha kapsamlı ve davetlileriniz için daha güzel bir etkinlik ortaya koymak için yemekli sünnet organizasyonu paketlerini tercih edebilirsiniz. Bu tür paketlerde menülerin içerikleri de yemekli sünnet organizasyonu paketleri fiyatlarını etkilemektedir.