Süsleme Organizasyon Şirketleri

Süsleme Organizasyon Şirketleri

Süsleme Organizasyon Şirketleri

Etkinlikleriçin olmazsa olmaz özelliklerin başında görsellik gelir. Organizasyonunkonseptiyle uygun olması gereken bu hizmet, mekanın genelinde yapılmalıdır.Örneğin bir düğün organizasyonunda, masalar, sandalyeler, iç mekan, kapılar,çiftlerin bulunduğu platform gibi objelerin belirlenen konsepte uyumlu olmasıönemlidir. Açılış etkinliklerinde ise mağaza süslemeleri, dış mekansüslemeleri, sokak süslemeleri gibi hizmetlerin A'dan Z'ye yapılması gerekir.Bu konuda profesyonel çözümler üreten Asır Organizasyon, düğün, davet, etkinlikve diğer organizasyonlarda etkili ve başarılı hizmetler sunmaktadır.Mekan İçi Süslemeler

Mekantasarımı olarak da nitelendirebileceğimiz bu hizmet türünde özenli bir çalışmayapılmalıdır. Konukların oturacağı sandalyeler ve masalar, çiçekler, objelergibi tüm argümanlar, etkinliğin havasına uygun olmalı ve hoş bir görüntüsunmalıdır. Bu sayede hem daha iyi fotoğraf ve video çekimleri edinilebilir,hem de profesyonel bir görsellik kazandırılmış olur. Asır Organizasyon olarak firmamız,ekonomik fiyat avantajları ile süsleme organizasyon şirketleri arasındaöne çıkıyor.


Mekan Dışı Süslemeler

Açılışorganizasyonları, yemek davetleri, konserler, kır düğünleri gibi onlara farklıetkinlikte süsleme organizasyonuna ihtiyaç duyulur. Zevkinizi yansıtan özgünsüslemeler ile daha güzel anılar biriktirebilirsiniz. Örneğin bir iş yeriaçılışında, daha dikkat çekici bir konsepte sahip olabilmek adına mekan dışındagörselliği ön planda tutarak daha fazla kişi tarafından dikkat çekebilirsiniz. Sokakboyunca zincir balon süslemeleri, kumaş süslemeleri, doğa ile iç içe düğünlerdemekan süslemelerinin tümü, mekan dışı süslemeler olarak nitelendirilir.Asır Organizasyon, etkinliğin boyutu ne kadar büyük olursa olsun ambiyansındaha fazla görsel anlam içermesi için özel çalışmalar yapmaktadır.


Süsleme Organizasyon Firması

Organizasyonfirması deneyimi ile yıllardır müşterilerine yüksek standartlarda hizmetsağlayan Asır Organizasyon, bünyesindeki uzman tasarımcılar ile tüm Türkiye'yeulaşıyor. Süsleme organizasyon firması olarak aşağıda listelediğimizetkinliklerinizde sizlerin yanındayız.

·        Düğün, nişan ve kına organizasyon süslemeleri

·        Açılış organizasyon süslemeleri

·        Doğum günü organizasyon süslemeleri

·        Mezuniyet töreni organizasyon süslemeleri

·        Sünnet düğünü organizasyon süslemeleri

·        Kokteyl organizasyon süslemeleri

·        Yılbaşı etkinlikleri süslemeleri

·        Kurumsal organizasyon süslemeleri

·        Dönemsel organizasyon süslemeleri

·        İslami organizasyon süslemeleriDüğün Süslemesi Yapan Firmalar

Organizasyonsektörünün önemli bir parası olan süslemeler, kimi zaman düğün ve davetlerde,kimi zaman açılış ve mezuniyet gibi etkinliklerde ihtiyaç duyulan birhizmettir. Asır Organizasyon olarak firmamız, zengin konsept seçenekleri vetasarım alternatifleri ile etkinliklerinizde sizlerin yanında. Cazip fiyatlarve bütçenize uygun paketlerle düğünlerinizde görsel açıdan profesyonel çözümleriçin hemen bizimle müşteri iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. AsırOrganizasyon, düğün süslemesi yapan firmalar arasında lider konumuyla 10yılı aşkın süredir faaliyet gösteriyor.


Düğün Süslemeleri Hangi Aşamalardan Oluşur?

Düğüngününde çiftlerin ve konukların yer alacağı mekanda genel bir süsleme hizmetisağlanır. Buna dahil olarak masa ve sandalyelerin süslenmesi, gelin masasısüslemesi, nikah masası süslemeleri, düğün alanı süslemeleri, canlı ya da yapayçiçek süslemeleri, supla, şamdan, boncuk, pul, payet ve peçeteliksüslemelerinin olduğunu söyleyebiliriz. Süslemelerde kullanılacak olanrenklerin, tasarımların ve materyallerin seçimi davet sahipleri ile birliktebelirlenir; tüm detaylı planlaması düğün süslemesi yapan organizasyonşirketi tarafından yapılır.


Bir Başka Süsleme Hizmeti:Balon Süsleme

Düğün,nişan, kına gibi etkinliklerde olduğu gibi açılış, konser gibi dış mekanetkinliklerinde en çok tercih edilen süsleme tiplerinden birisi balonsüslemedir. Ekonomik maliyetlerle, üst düzey görsellik sunan bu süslemehizmetinden her türlü etkinliğinizde yararlanabilirsiniz. Mekanın boyutu neolursa olsun, tasarlanan fikre sadık kalınır ve beklediğinizden çok daha iyibir görselliğe sahip olursunuz. Asır Organizasyon, konsept süslemeler, balonsüslemeleri, balondan kapı kemeri, uçan balon süslemeleri, fiyonk balon,nazar boncuğu balonu, zincir balon gibi onlarca farklı alternatif arasındanzengin süsleme seçenekleri sunar.


Organizasyonlarınızarenkli bir hava katmak, davetlilerinize görsel şölen sunmak için mekan içi vemekan dışı süslemelerin üzerinde düşünebilirsiniz. Görsel olarak cazip gelmeyenmekanlar bile süslemeler ile bambaşka bir görünüme sahip olabilir. Mekanınboyutu ve alanı ne olursa olsun, süsleme hizmetlerinde sınırtanımıyoruz. Asır Organizasyon olarak her türlü etkinliğinizde yetkinpersonellerimiz ile birlikte, göze hitap eden çözümler sunuyoruz.Hizmetlerimize süslemede kullanılacak tüm ekipmanlar dahildir. 
Fotoğraf Galeri

https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
whatsapp İletişim