Süsleme Organizasyon Şirketleri » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Süsleme Organizasyon Şirketleri

Süsleme Organizasyon Şirketleri

Etkinlikler için olmazsa olmaz özelliklerin başında görsellik gelir. Organizasyonun konseptiyle uygun olması gereken bu hizmet, mekanın genelinde yapılmalıdır. Örneğin bir düğün organizasyonunda, masalar, sandalyeler, iç mekan, kapılar, çiftlerin bulunduğu platform gibi objelerin belirlenen konsepte uyumlu olması önemlidir. Açılış etkinliklerinde ise mağaza süslemeleri, dış mekan süslemeleri, sokak süslemeleri gibi hizmetlerin A'dan Z'ye yapılması gerekir. Bu konuda profesyonel çözümler üreten Asır Organizasyon, düğün, davet, etkinlik ve diğer organizasyonlarda etkili ve başarılı hizmetler sunmaktadır.Mekan İçi Süslemeler

Mekan tasarımı olarak da nitelendirebileceğimiz bu hizmet türünde özenli bir çalışma yapılmalıdır. Konukların oturacağı sandalyeler ve masalar, çiçekler, objeler gibi tüm argümanlar, etkinliğin havasına uygun olmalı ve hoş bir görüntü sunmalıdır. Bu sayede hem daha iyi fotoğraf ve video çekimleri edinilebilir, hem de profesyonel bir görsellik kazandırılmış olur. Asır Organizasyon olarak firmamız, ekonomik fiyat avantajları ile süsleme organizasyon şirketleri arasında öne çıkıyor.


Mekan Dışı Süslemeler

Açılış organizasyonları, yemek davetleri, konserler, kır düğünleri gibi onlara farklı etkinlikte süsleme organizasyonuna ihtiyaç duyulur. Zevkinizi yansıtan özgün süslemeler ile daha güzel anılar biriktirebilirsiniz. Örneğin bir iş yeri açılışında, daha dikkat çekici bir konsepte sahip olabilmek adına mekan dışında görselliği ön planda tutarak daha fazla kişi tarafından dikkat çekebilirsiniz. Sokak boyunca zincir balon süslemeleri, kumaş süslemeleri, doğa ile iç içe düğünlerde mekan süslemelerinin tümü, mekan dışı süslemeler olarak nitelendirilir. Asır Organizasyon, etkinliğin boyutu ne kadar büyük olursa olsun ambiyansın daha fazla görsel anlam içermesi için özel çalışmalar yapmaktadır.


Süsleme Organizasyon Firması

Organizasyon firması deneyimi ile yıllardır müşterilerine yüksek standartlarda hizmet sağlayan Asır Organizasyon, bünyesindeki uzman tasarımcılar ile tüm Türkiye'ye ulaşıyor. Süsleme organizasyon firması olarak aşağıda listelediğimiz etkinliklerinizde sizlerin yanındayız.

·         Düğün, nişan ve kına organizasyon süslemeleri

·         Açılış organizasyon süslemeleri

·         Doğum günü organizasyon süslemeleri

·         Mezuniyet töreni organizasyon süslemeleri

·         Sünnet düğünü organizasyon süslemeleri

·         Kokteyl organizasyon süslemeleri

·         Yılbaşı etkinlikleri süslemeleri

·         Kurumsal organizasyon süslemeleri

·         Dönemsel organizasyon süslemeleri

·         İslami organizasyon süslemeleriDüğün Süslemesi Yapan Firmalar

Organizasyon sektörünün önemli bir parası olan süslemeler, kimi zaman düğün ve davetlerde, kimi zaman açılış ve mezuniyet gibi etkinliklerde ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Asır Organizasyon olarak firmamız, zengin konsept seçenekleri ve tasarım alternatifleri ile etkinliklerinizde sizlerin yanında. Cazip fiyatlar ve bütçenize uygun paketlerle düğünlerinizde görsel açıdan profesyonel çözümler için hemen bizimle müşteri iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Asır Organizasyon, düğün süslemesi yapan firmalar arasında lider konumuyla 10 yılı aşkın süredir faaliyet gösteriyor.


Düğün Süslemeleri Hangi Aşamalardan Oluşur?

Düğün gününde çiftlerin ve konukların yer alacağı mekanda genel bir süsleme hizmeti sağlanır. Buna dahil olarak masa ve sandalyelerin süslenmesi, gelin masası süslemesi, nikah masası süslemeleri, düğün alanı süslemeleri, canlı ya da yapay çiçek süslemeleri, supla, şamdan, boncuk, pul, payet ve peçetelik süslemelerinin olduğunu söyleyebiliriz. Süslemelerde kullanılacak olan renklerin, tasarımların ve materyallerin seçimi davet sahipleri ile birlikte belirlenir; tüm detaylı planlaması düğün süslemesi yapan organizasyon şirketi tarafından yapılır.


Bir Başka Süsleme Hizmeti: Balon Süsleme

Düğün, nişan, kına gibi etkinliklerde olduğu gibi açılış, konser gibi dış mekan etkinliklerinde en çok tercih edilen süsleme tiplerinden birisi balon süslemedir. Ekonomik maliyetlerle, üst düzey görsellik sunan bu süsleme hizmetinden her türlü etkinliğinizde yararlanabilirsiniz. Mekanın boyutu ne olursa olsun, tasarlanan fikre sadık kalınır ve beklediğinizden çok daha iyi bir görselliğe sahip olursunuz. Asır Organizasyon, konsept süslemeler, balon süslemeleri, balondan kapı kemeri, uçan balon süslemeleri, fiyonk balon, nazar boncuğu balonu, zincir balon gibi onlarca farklı alternatif arasından zengin süsleme seçenekleri sunar.


Organizasyonlarınıza renkli bir hava katmak, davetlilerinize görsel şölen sunmak için mekan içi ve mekan dışı süslemelerin üzerinde düşünebilirsiniz. Görsel olarak cazip gelmeyen mekanlar bile süslemeler ile bambaşka bir görünüme sahip olabilir. Mekanın boyutu ve alanı ne olursa olsun, süsleme hizmetlerinde sınır tanımıyoruz. Asır Organizasyon olarak her türlü etkinliğinizde yetkin personellerimiz ile birlikte, göze hitap eden çözümler sunuyoruz. Hizmetlerimize süslemede kullanılacak tüm ekipmanlar dahildir.