Doğum Günü Organizasyonu | 0553 241 40 67

Doğum Günü Organizasyonu

 Doğum Günü Organizasyonu İçerikleri

Doğum günü organizasyonu yaparken profesyonel ekibimiz ile en ince ayrıntısına kadar en güzel şekilde hazırlıyoruz, tabiki bu süreçte sizin isteklerinizi ve arularınızı hayallerinizi de unutmuyoruz. Doğum günü organizasyonu için tutmuş olduğunuz doğum günün yapılacağı mekanın süslemesi, masa üstü süslemesi, balon süslemesi, palyaço, etkinlikler, dj, ses sistemleri, canlı müzik, ikramlar ve bize ileteceğiniz istekleriniz ile doğum günü etkinliği daha güzel olacaktır.

doğum günü masa süsleme hediyelikler

 

Asır Organizasyonu tercih ederek doğum gününe katılım yapacak kişileri ve gelen misafirleri çok memnun edebilirsiniz. En önemlisi hem doğum günü olan kişi ve hemde katılım sağlayan kişiler etkinliklerimizle gerçekten çok mutlu olacaklardır.

doğum günü organizasyon şirketi

Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları

Doğum günü organizasyon fiyatları sizlerin isteklerine göre değişiklik göstermektedir. Sizlere uygun fiyatlara kalite düzgün eğlenceli doğum günü organizasyonları düzenleyebiliriz. Sizlerde doğum günü organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

doğum günü için palyaço kiralama

Hertürlü organizasyonunuzda,eğlencenizde sizin yanınızda olacak ve gecenize renk katacak harika bir ekip sadece bir telefon uzağınızda.e Uçan balon, balon süsleme , düğün , sünnet, doğum günü gibi etkinliklerinizde yanınızda olmaya hazırız.

 

doğum günü kutlaması

Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları 

  • Palyaço Kiralama    500 TL

3 Saat  müzikli animasyon oyunları – Tüm çocuklara hediye - Sosis balonlar – Yüz boyama hediye ve yarışma aktiviteleri

  • Palyaço ve Pinyata Show   750 TL

Hediyeli, sosis balonlu ve yüz boyamalı 3 saatlik müzikli animasyon aktivitesi ve içinde şeker-çikolata-yumuşak sakız olan birbirinden farklı çizgi film karakterli Pinyatalar

  • Sihirbaz Gösterisi  ve Yardımcı Palyaço    1500 TL

3 saat müzikli animasyon - Tüm çocuklara hediyeler ve krem bazlı yüz boyama aktivitesi Muhteşem Performansıyla Sihirbaz Gösterisi- 30 Dk sahne 1,5 saat ayrı bölümde çocuk eğlenceleri

  • Köpük Balon Bubble Show    1.500 TL

Yüzlerce köpük balondan oluşan müzikal sihirli bubble show Tüm çocukları içine alan dev köpük balon showu 30 dakikalık ateş - sihirli bubble - dev köpük balon gösterisi

  • Sokak Satıcıları Teması    - 3.000 TL

Sınırsız pamuk şeker – popcorn – palyaço ve sosis balon yüzboyama hediyeler.

 

doğum günü organizasyon fiyatları

 

Doğum günü parti organizasyonlarında ne gibi etkinlik ve aktiviteler vardır ; survivor kids aktivitesi, eğlenceli bilim deneyleri, köpük balon gösterisi, karaoke partisi, sihirbaz gösterileri, palyaço animasyonu, maskotlar, origami etkinliği, sosis balon müzikal show ve makeup makyaj ekibi. 1 Yaş ve konsept parti balon süslemeleri. Nostaljik sokak satıcıları,popcorn, pamuk şeker arabası ve macun bulunur.

doğum günü organizasyonu fiyatları

doğum günü organizasyonu 

doğum günü organizasyonu sevgiliye

istanbul doğum günü organizasyonu

doğum günü organizasyonu istanbul anadolu yakası

Pendik doğum günü organizasyonu

bahçede doğum günü organizasyonu

Kartal doğum günü organizasyonu

doğum günü organizasyon paketleri

uygun fiyatlı doğum günü organizasyonları

sevgiliye doğum günü organizasyon fiyatları

doğum günü organizasyon fırsatları

doğum günü organizasyon fikirleri

doğum günü mekan kiralama

doğum günü organizasyonları

Tuzla doğum günü organizasyonu


×