Dini Sünnet Organizasyonları Sünnet erkek çocuklar için oldukça önemlidir. Yapılacak sünnet düğünü organizasyonu için dilerseniz dini organizasyonlar da yer almaktadır. Dini organizasyon kapsamında ilahi grubu, semazen ekibi ve tasavvuf grubu yer almaktadır.


Bu ekiplerle birlikte devam eden programımızda coşku ve maneviyat oldukça yoğun şekilde yaşanmaktadır. Sizler için misafirlerinize yemek ikramları yapıldığı sırada ise ilahi grubumuz en güzel ilahilerle yemeklerine eşlik etmektedir. 


Semazen Gösterileri İsteğinize göre seçeceğiniz paket programlarda yer alan semazenlerin semazen gösteriyle büyüleneceğiniz sünnet düğünleri için tecrübeli ekibimiz tarafından profesyonel olarak hizmet verilmektedir. Program seçimine göre değişiklik gösterebilmekle beraber semazen gösterisinin ardından program sunucumuzun gerçekleştireceği sunumla takı merasimine geçilmektedir.

      sünnet koltuğu kiralamasünnet tahti -koltuğu kiralama sünnet koltuğu tahtı kiralama

Tasavvuf Grupları Dini organizasyonlarla gerçekleştirilen sünnet düğünü için pek çok seçenek bulunmaktadır. Oldukça geniş bir yelpazede hizmet sunmakta olan firmamız sizlere bu aşamalardan sonra program sunucumuz tarafından şiirler ve güzel sözlerle program akışı sağlanmaktadır. Daha sonra ise tasavvuf grubumuzun seslendireceği oldukça güzel eserleri dinleme fırsatı bulacaksınız.