İslami Sünnet Düğünü Nasıl Olmalı?

İstanbul genelinde sünnet düğünü hizmeti veren Asır Organizasyon geniş kapsamlı çözümler sunuyor. Kaliteli sorunsuz organizasyon süreci için başvuruları beklemekteyiz.

İslami sünnet düğünü nasıl olmalı diyorsanız, Asır Organizasyon ekibimize danışabilirsiniz. % 100 müşteri memnuniyetiyle verdiğimiz sünnet düğünü hizmetlerimiz baştan sona kapsamlı olarak gerçekleşecektir.


İslami Sünnet Düğünü Nedir?

Sünnet düğünleri çeşitlere ayrılacağında içerisinde dini bölüm de varsa İslami sünnet düğün olarak tanımlanacaktır. Mevlit okuması, Kuran okuması ile sünnet organizasyonu talep ettiğinizde İslami sünnet düğünü talep etmiş olursunuz.

İslami Sünnet Düğünü Nasıl Olmalı?

İslami sünnet düğünü konseptini kendiniz seçebilir, düğün paketlerimize ek isteklerde bulunabilirsiniz. Düğünde gerekli olan temel malzemeleri ihtiyaçlara göre ayarladıktan sonra İslami konsept için gerekenleri hazırlamaktayız.

·       Kuran- mevlit okuması

·       İlahi grubu performans

·       Tasavvuf grubu

·       Semazen gösterisi

·       Canlı performanslar düğün sahiplerinin manevi değerlerden kopmadan sünnet organizasyonu yapmasını sağlayacaktır.


Mevlitli Sünnet Organizasyonu Nedir?

Mevlitli sünnet organizasyonu, İslami sünnet düğünü organizasyonu içerisinde Kuran okuması ve ilahi performansı ile başlayan bir düğün demektir. Mevlit bitiminde sünnet kınası ve semazen gösterisi bölümleri vardır. Ayrıca geleneksel gösterilerden önce tasavvuf gösterisi de yer alır. Geleneksel gösteriler arasında horon, zeybek gibi dans ekiplerimiz yer alabilir.


İslami Sünnet Organizasyonuna Palyaço Gelir mi?

Talep etmeniz halinde İslami sünnet organizasyonuna palyaço ekibimiz gelebilecektir. Gösterişli kostümlerle sünnet çocuğu ve arkadaşları için eğlendirici faaliyetler yapar. Dilerseniz sihirbaz ekibi, kukla ve tahta bacak gibi etkinlikleri talep etmeniz halinde bu eğlenceli etkinlikleri de ilave olarak değerlendirmiş olursunuz.

İslami Sünnet Organizasyonunda En Sevilen Hizmetler Hangileri?

Asır Organizasyon Firması sünnet düğünü için şerbetçi, Osmanlı Macunu, patlamış mısır arabası, pamuk şeker arabası hizmetleri vermektedir. Damak tadına da hitap etmesi nedeniyle çocukların en sevdiği etkinliklerden birkaçı bunlardır. Hacivat Karagöz oyunu gibi gösteriler de eğlendirici bulunmaktadır.

İslami Sünnet Başvurusu İletişim Bilgisi Nedir?

Asır sünnet düğünü organizasyon firmamıza iletişim kanalları üzerinden başvuru yapabilirsiniz. 0553 241 40 67 ve 0216 397 20 02 telefon numaraları ile soru ve görüşleri aktarabilir, talepleri belirtebilirsiniz. Ekibimiz sizlere temel prosedürleri aktarırken isteklerinizi de dikkate almaktadır.


Yemekli Sünnet Düğünü Avantajları Nedir?

Düğün etkinliğini yemekli olarak yaptırdığınızda daha güzel bir düğün süreci yaşayabilirsiniz. Yemekli sünnet düğünleri menümüzü inceleyerek kişi sayısına göre yemek dağıtım talebinde bulunabilirsiniz. Yemekli düğün organizasyonumuz, birbirinden özel yemek listeleri sayesinde misafirleri hoşnut bırakan sonuçlar sağlar.

·       Et yemekleri

·       Sebze yemekleri

·       Kuruyemiş

·       Yaş pasta

·       Kuru pasta

·       Kanepe gibi yiyecekleri menüde bulabilir veya dahil edebilirsiniz.

İslami Sünnet Düğününde Garson Hizmet Veriyor mu?

Sünnet düğünü ekibimiz yemekli düğünlerde her detayı düşünmekte ve sizle iş birliği halinde faaliyetleri sürdürmektedir. Garson, yemek dağıtım ekipmanı gibi detayları konforlu bir şekilde sağlamaktayız. Garson dışında, masa, sandalye, dekoratif süsleme, yiyecek içecek dağıtım araçları gibi hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.


İslami Sünnet Düğünü Fiyatları Nedir?

Asır Organizasyon Firması’nı erken aradığınızda, size özel kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz. Erken rezervasyonda %25 indirim fırsatını kaçırmadan en ekonomik, en uygun fiyat sonuçlarını almanızı öneriyoruz.

Sünnet düğünü fiyatlarımız güncel olarak değişebildiğinden, alacağınız hizmetler size özel olduğu için direkt olarak işlem yapabilirsiniz. Düğün paketleri içeriklerimiz değiştiği için fiyatlarımız da paralel şekilde değişmektedir. Kişi sayısı, hangi düğün etkinliklerini istediğinizi ekibimize aktarmalı ve daha net sonuçlar almalısınız.

Yemekli sünnet düğününde kişi sayısı kapsamında eklemeler yapıyoruz.  Menü seçiminize eklemeler talep ederseniz sünnet düğünü fiyatları benzer şekilde değişiklik gösterecektir.