Kiralık Masa Sandalye

Düğün, nikah, sünnet, kına, açılış gibi etkinliklerde en çok ihtiyaç duyulan materyallerden birisi masa ve sandalyedir. Onlarca hatta etkinliğin boyutuna göre yüzlerce katılımcı için oturma ve yeme-içme aktivitelerinin gerçekleştirilebilmesi için gereklidir. Kiralık masa sandalye hizmeti için Asır Organizasyon, ekonomik fiyatlarla sizlerin yanında. Katılımcı sayınız ne olursa olsun, İstanbul içi tüm bölgelerde ihtiyacınıza göre masa ve sandalye temin ediyoruz. Bünyemizde onlarca farklı modelde, farklı renk tonlarında, farklı temalara ve görsel özelliklere sahip ürünler bulunduruyoruz. Fiyatlar ürünlerin çeşidine ve talep edilen miktara göre değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için Asır Organizasyon iletişim numaralarımızı kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.İstanbul Genelinde Tüm Noktalara Masa ve Sandalye Temini

Gerek Anadolu yakasında, gerekse Avrupa yakasında tüm semtlere etkinlik saatinizden önce ihtiyaç duyduğunuz ekipmanları gönderiyor, tüm transfer süresince işi üstleniyoruz. Etkinliğinizin çeşidine ve katılımcı sayısına göre sizlere birçok ürün sunuyoruz.

·         Ahşap sandalyeler

·         Seminer sandalyesi

·         Koltuk kiralama

·         Plastik sandalye

·         Nikah sandalyeleri

·         Demir ayaklı sandalye

·         Çocuk sandalyeleri

·         Süslemeli sandalyeler

·         Bar sandalyeleri

·         Lake masalar

·         Nikah masaları

·         Yuvarlak masalar

·         Aynalı masalar

·         Dikdörtgen masalar

·         Sehpa çeşitleri

·         Bistro masalar

·         Bar masaları

·         Kokteyl masalar

Kiralık Masa Sandalye Fiyatları

Dilediğiniz malzemeleri etkinlik gününüzde özel süsleme isteklerinize uygun olarak hazırlıyor ve taşımasını gerçekleştiriyoruz. Masa sandalye kiralamafiyatları, satın alınabilecek ücretlere oranla çok uygundur. Etkinlik için ayırdığınız bütçeye kıyasla son derece düşük bir ücrettir. Eğer bütçeniz kısıtlıysa, plastik sandalye ve masa kiralayabilirsiniz.

Modern sandalyeler, konforlu sandalyeler, klasik model sandalyeler ve bar tipi sandalyeler olmak üzere onlarca farklı kategoride sandalye çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bunlardan ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebileceğiniz gibi, masa çeşitleri arasından da zengin alternatiflerimizden yararlanabilirsiniz. Yuvarlak masalar, bistro ve bar tipi masalar, dikdörtgen masalar, plastik masalar ve klasik masalar gibi geniş ürün seçeneklerimiz arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bütçenize uygun alternatifler ve kiralama ücretleri hakkında detaylı bilgi almak adına, iletişim hattımızla müşteri danışmanımıza ulaşabilirsiniz.