Kiralık Masa Sandalye

Düğün,nikah, sünnet, kına, açılış gibi etkinliklerde en çok ihtiyaç duyulanmateryallerden birisi masa ve sandalyedir. Onlarca hatta etkinliğin boyutunagöre yüzlerce katılımcı için oturma ve yeme-içme aktiviteleriningerçekleştirilebilmesi için gereklidir. Kiralık masa sandalye hizmetiiçin Asır Organizasyon, ekonomik fiyatlarla sizlerin yanında. Katılımcı sayınızne olursa olsun, İstanbul içi tüm bölgelerde ihtiyacınıza göre masa ve sandalyetemin ediyoruz. Bünyemizde onlarca farklı modelde, farklı renk tonlarında,farklı temalara ve görsel özelliklere sahip ürünler bulunduruyoruz. Fiyatlarürünlerin çeşidine ve talep edilen miktara göre değişkenlik göstermektedir.Detaylı bilgi için Asır Organizasyon iletişim numaralarımızı kullanarak bizimleirtibata geçebilirsiniz.İstanbul Genelinde Tüm Noktalara Masa veSandalye Temini

GerekAnadolu yakasında, gerekse Avrupa yakasında tüm semtlere etkinlik saatinizdenönce ihtiyaç duyduğunuz ekipmanları gönderiyor, tüm transfer süresince işiüstleniyoruz. Etkinliğinizin çeşidine ve katılımcı sayısına göre sizlere birçokürün sunuyoruz.

·        Ahşap sandalyeler

·        Seminer sandalyesi

·        Koltuk kiralama

·        Plastik sandalye

·        Nikah sandalyeleri

·        Demir ayaklı sandalye

·        Çocuk sandalyeleri

·        Süslemeli sandalyeler

·        Bar sandalyeleri

·        Lake masalar

·        Nikah masaları

·        Yuvarlak masalar

·        Aynalı masalar

·        Dikdörtgen masalar

·        Sehpa çeşitleri

·        Bistro masalar

·        Bar masaları

·        Kokteyl masalar

Kiralık Masa Sandalye Fiyatları

Dilediğinizmalzemeleri etkinlik gününüzde özel süsleme isteklerinize uygun olarakhazırlıyor ve taşımasını gerçekleştiriyoruz. Masa sandalye kiralamafiyatları, satın alınabilecek ücretlere oranla çok uygundur. Etkinlik içinayırdığınız bütçeye kıyasla son derece düşük bir ücrettir. Eğer bütçenizkısıtlıysa, plastik sandalye ve masa kiralayabilirsiniz.

Modernsandalyeler, konforlu sandalyeler, klasik model sandalyeler ve bar tipisandalyeler olmak üzere onlarca farklı kategoride sandalye çeşitlerimizbulunmaktadır. Bunlardan ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebileceğiniz gibi,masa çeşitleri arasından da zengin alternatiflerimizden yararlanabilirsiniz.Yuvarlak masalar, bistro ve bar tipi masalar, dikdörtgen masalar, plastikmasalar ve klasik masalar gibi geniş ürün seçeneklerimiz arasından dilediğinizitercih edebilirsiniz. Bütçenize uygun alternatifler ve kiralama ücretlerihakkında detaylı bilgi almak adına, iletişim hattımızla müşteri danışmanımızaulaşabilirsiniz.