İlahi Grubu Kiralama

İslami düğün, kına, sünnetdüğünü, kutlu doğum haftası ve toplantılar başta olmak üzere pek çok etkinlikteilahi grubuna yer verilmektedir. İlahi, Allah’ı ve kutsal kişileri övmekamacıyla bestelenir. Bu nedenle dini inançlarda önemli bir yere sahiptir. İlahisöz sanatçılarınca verilen dinletiye, program akışına göre çeşitli enstrümanlareşlik eder. İstanbul’da organizasyon şirketi firmamız Asır Organizasyon, ilahi grubu kiralama hizmetisağlamaktadır. İlahi grubu ve tasavvuf ekibi ile programın tamamını firmamızınorganize etmesini talep edebilirsiniz.


İlahi Grubu Kiralama Hizmetleri

Manevi huzur veren ilahilere,İslami düğünlerde ve organizasyonlarda sıklıkla yer verilir. İlahi sanatçısınakanun, def, ney, keman, tambur, bendir, ud gibi ekipmanlar eşlik eder. Programsüresi etkinliğe göre değişir. 1 saatten 3 saate kadar program verilebilir. İstanbul ilahi grubu kiralama hizmetimizin yanı sıra semazenli, Kuranlı, dualı programlar da sunmaktayız.İlahi ekibi 2-10 kişiden oluşabilmektedir. İslami düğün organizasyonudüzenlenmesi halinde Asır Organizasyon olarak program açılış konuşmasınıyapacak sunucu, gelin ve damadın salonu giriş müziği, kısa Kuranı Kerimtilavetli, günün anlamına uygun sohbet, pasta kesimi, ilahi ekibi, semazengösterisi organizasyon içeriğinde yer alır. Ayrıca tasavvuf ezgileri, şiir venaat, yarışmalar, takı merasim, programın kapanışı da İslami düğün ilahi grubukiralama organizasyon hizmetlerimizdendir. Çocuklar için palyaço ve animasyongösterilerimiz de vardır.


İlahi Grubu Kiralama Fiyatları

İlahi grubu gösterileri,programın gerçekleştirileceği amaca uygun olarak hazırlanır. Düğün salonu, kırdüğünü mekanları, restaurantta fark etmeden, ilahi grubumuz İstanbul’un tümsemtlerine hizmet vermektedir. Organizasyonun firmamızca düzenlenmesiniistediğinizde ilahi sanatçısı, müzik ekipmanları, programın yürütülmesi, sunucuve takı merasimi gibi tüm hizmetler paket programlarla değerlendirilir. İlahi grubu kiralama fiyatlarıorganizasyon türüne, programın süresine, mekanın bulunduğu bölgeye görefarklılık gösterir. Asır Organizasyon şirketinin iletişim numaralarınıkullanarak, ilahi grubu kiralamak için fiyat teklifinde bulunabilirsiniz.Önceden rezervasyon yaparak, program saatinde talep ettiğiniz sanatçılarımızınorganizasyonunuzda yer almasını sağlayabilirsiniz. İlahi sanatçılarımız uzunyıllardır Ramazan etkinlikleri, İslami düğün organizasyonları, sünnet düğünüorganizasyonları, açılış ve davetlerde hizmet vermektedir.