Sünnet DüğünüOrganizasyonu

 

Sünnet her çocuğunbelli bir yaşa geldiği zaman İslami fıtratta yetiştirildiyse kutlanan bireğlence olarak karşımıza çıkıyor. Ölümsüz bir gün geçirmesi tasarlanan sünnetdüğünlerinde enfes eğlencelere ve etkinliklere yer veriliyor. Bu etkinlikleriyapan organizasyon şirketi farklıetkinliklere yer vererek özgün olmaya çalışıyor ancak her organizasyon şirketiyaptığı etkinlik ile birbirine benziyor çünkü piyasada eğlenceye ayrılanürünler birbirine benzeyen basma kalıp şeyler bu yüzden çok farklı şeyler beklemekhata olur. 

Sünnet Düğünün Organizasyonda EğlenceninDorukta Olmasını İstiyorsanız Palyaço Gösterisine Yer Verebilirsiniz

 

Organizasyon şirketi ile anlaştınız ve çok eğlenceli, çocuk odaklıbir parti düzenlemek istiyorsanız pakete palyaço gösterisini deekleyebilirsiniz. Palyaço, çocukları mutlu ettiği için ve sünnet çocuğununacısını unutturacağı için sürekli tercih ediliyor. Siz de uygun fiyata palyaçoveya palyaçolar kiralayabilirsiniz. Çocuğunuzun unutulmaz bir güngeçireceğinden emin olabilirsiniz. 

 

 Sünnet Düğünü Organizasyonu İçin Masa SandalyeKiralama

 

Mekana en uygun masave sandalye hangisi diye kara kara düşünüyorsanız hiç düşünmeye gerek yok çünküprofesyonel ekip size bu konuda yardımcı olacak ve kılavuzluk yapacaktır.Mekanın keşfinden sonra sizin de beğeni ve zevkiniz dikkate alınarak doğrutercih yapmanıza yardımcı olunacak. Gelen misafir adedine bağlı olarak masa vesandalye kiralayabilirsiniz. Ayrıca masa ve sandalye başı ücretlendirmeyapıldığını bilmeli bu şekilde hareket etmelisiniz.


 Sünnet Düğünün Organizasyonu Fiyatları

 

Mehter takımı,yeniçeri ekibi, sünnet tahtı, mekan süslemesi, patlamış mısır arabası kiralama,masa sandalye kiralama, pamuk şeker arabası kiralama ve daha birçok etkinliğiniçinde bulunduğu organizasyon paketi çok uygun fiyata alıcıya sunuluyor. Düğünüyapacak olan kişinin ekleme ve çıkarma yapma olanağı olduğu gibi paketi olduğugibi kabul edebilir. Farklı durumlarda fiyat değişmekle birlikte her şeypaketin içinde yer aldığında 2,000 TL civarında bir ücret ödemeniz gerekiyor.Muhteşem gösteriler, volkan şov, balon süslemelerin yanı sıra ikramlıklar gibiekstra etkinlikleri pakete eklerseniz fiyat buna bağlı olarak artışgösterecektir. Kısacası muhteşem bir sünnet düğününün yapılması için 3,000 TL gibibir para harcamanız gerekiyor. Cep yakmayan bu miktar sünnet düğünü yapmakisteyen kişilerin yüzünde tebessüm olmaya yetiyor.