Sünnet Düğünü Organizasyonu

 

Sünnet her çocuğun belli bir yaşa geldiği zaman İslami fıtratta yetiştirildiyse kutlanan bir eğlence olarak karşımıza çıkıyor. Ölümsüz bir gün geçirmesi tasarlanan sünnet düğünlerinde enfes eğlencelere ve etkinliklere yer veriliyor. Bu etkinlikleri yapan organizasyon şirketi farklı etkinliklere yer vererek özgün olmaya çalışıyor ancak her organizasyon şirketi yaptığı etkinlik ile birbirine benziyor çünkü piyasada eğlenceye ayrılan ürünler birbirine benzeyen basma kalıp şeyler bu yüzden çok farklı şeyler beklemek hata olur. 

Sünnet Düğünün Organizasyonda Eğlencenin Dorukta Olmasını İstiyorsanız Palyaço Gösterisine Yer Verebilirsiniz

 

Organizasyon şirketi ile anlaştınız ve çok eğlenceli, çocuk odaklı bir parti düzenlemek istiyorsanız pakete palyaço gösterisini de ekleyebilirsiniz. Palyaço, çocukları mutlu ettiği için ve sünnet çocuğunun acısını unutturacağı için sürekli tercih ediliyor. Siz de uygun fiyata palyaço veya palyaçolar kiralayabilirsiniz. Çocuğunuzun unutulmaz bir gün geçireceğinden emin olabilirsiniz. 

 

 Sünnet Düğünü Organizasyonu İçin Masa Sandalye Kiralama

 

Mekana en uygun masa ve sandalye hangisi diye kara kara düşünüyorsanız hiç düşünmeye gerek yok çünkü profesyonel ekip size bu konuda yardımcı olacak ve kılavuzluk yapacaktır. Mekanın keşfinden sonra sizin de beğeni ve zevkiniz dikkate alınarak doğru tercih yapmanıza yardımcı olunacak. Gelen misafir adedine bağlı olarak masa ve sandalye kiralayabilirsiniz. Ayrıca masa ve sandalye başı ücretlendirme yapıldığını bilmeli bu şekilde hareket etmelisiniz.


 Sünnet Düğünün Organizasyonu Fiyatları

 

Mehter takımı, yeniçeri ekibi, sünnet tahtı, mekan süslemesi, patlamış mısır arabası kiralama, masa sandalye kiralama, pamuk şeker arabası kiralama ve daha birçok etkinliğin içinde bulunduğu organizasyon paketi çok uygun fiyata alıcıya sunuluyor. Düğünü yapacak olan kişinin ekleme ve çıkarma yapma olanağı olduğu gibi paketi olduğu gibi kabul edebilir. Farklı durumlarda fiyat değişmekle birlikte her şey paketin içinde yer aldığında 2,000 TL civarında bir ücret ödemeniz gerekiyor. Muhteşem gösteriler, volkan şov, balon süslemelerin yanı sıra ikramlıklar gibi ekstra etkinlikleri pakete eklerseniz fiyat buna bağlı olarak artış gösterecektir. Kısacası muhteşem bir sünnet düğününün yapılması için 3,000 TL gibi bir para harcamanız gerekiyor. Cep yakmayan bu miktar sünnet düğünü yapmak isteyen kişilerin yüzünde tebessüm olmaya yetiyor.