İstanbul İlahi Grubu Kiralama

 

 İslam dininingerektirdiği biçimde yaşayan kişiler düğün, sünnet, kına, nişan gibi özelgünlerinde de aynı İslami havanın hakim olmasını istemekte ve güzeletkinliklerin bu özel günlerde yer alması için çabalamaktadır. Ancak çabalamayave strese girmeye hiç gerek yok çünkü başarılı bir organizasyon şirketi olarakmuhteşem etkinliklerin en kaliteli şekilde vermesinde ön ayak oluyoruz. İslamidüğün ve özel günlerde tercih edilen İstanbulİlahi grubu, çok uygun fiyatakiralanmakta ve özel günlerinizin daha özel ve uhrevi bir hava içinde oluşmasıiçin elinden geleni yapıyor. Özel hocalar ve profesyonel kişiler ileoluşturulan ekip, kişilerin istek ve arzuları ön planda tutularak eşsizşölenlerin yaşanmasına yardımcı oluyor.

 

 İstanbul İlahi Grubu

 

 İstanbul İlahi Grububelli düzen ile tertip edildiği için tek çizgide program sunmakta. İlk olarakhocanın konuşma yapması, Kuran dinletisi, ilahiler, minik semazen grubundansemazen şov ve son olarak kapanış konuşması ile İstanbul ilahi grubu etkinliğibitiriyor. Belirlenen düzen çerçevesinde muhteşem bir gösteri ile gelenmisafirlerin memnuniyetini ışıl ışıl parlayan gözlerinden anlayacaksınız.

 

 İstanbul ilahi grubu müzik aletlerini yanında getirdiği içinherhangi bir masraf yapmaya veya ekstra bir harcama yapmaya gerek yok. Müzikaleti olarak:Def, ney, tambur gibi müzik aletleri tercih ediliyor.

 

 İstanbul İlahi Grubu Fiyatları

 

 Dini düğün veya özelgünlerinizde İstanbul ilahi grubunu getirmek istiyorsunuz ancak uygun bir bütçeile her şeyin hallolmasını istiyorsanız hiç tereddüt etmeden organizasyonşirketi ile anlaşabilirsiniz. Çünkü İstanbulilahi grubu fiyatları oldukça uygun bir şekilde karşımıza çıkıyor. Genelçerçevede baktığımız zaman bütün organizasyon şirketlerinin üç aşağı beş yukarıaynı fiyat aralığı ile hizmet sunsa da İstanbul ilahi grubu 700 ile 1,500arasında fiyatlanıyor. Ortalama 90 TL'ye bu muhteşem ekibi kiralayabilirsiniz.Düğün bitene kadar İstanbul ilahi grubu hizmet vermekte ve eşsiz dakikalargeçirmeniz adına elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Yapmanız gereken tek şeymekanı ayarlamak ve organizasyon şirketi ile anlaşmak. Uzman kişilerin mekanıziyaret ederek ne tür bir düzenleme ve hazırlık yapacağı kısa süredegerçekleşecek ve tam istediğiniz gibi güzel bir düğün organizasyonu yapmışolacaksınız.