Sünnet Düğünü Organizasyonları sünnet düğünü için taht kiralama sünnet tahtı ve yeniçeri askerleri mehter takımı tahtı ekibi, semazen grubu, balon süsleme ,palyaço ve daha bir çok sünnet organizasyon hizmetlerimiz aralıksız devam ediyor..

Sünnet düğünü organizasyonları

ASIR ORGANİZASYON ÖZELLİKLE İSTANBUL'DA 2015 YILINA HIZLI BAŞLADI BAŞTA SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU İÇİN SÜNNET TAHTI YENİÇERİ, BALON SÜSLEME, PALYAÇO KAMPANYASI İLE ÇOK SAYIDA MÜŞTERİSİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ. BUNUN YANI SIRA İSLAMİ DÜĞÜN NİŞAN VE SÜNNET DÜĞÜNLERİ İÇİN İLAHİ GRUBU SEMAZEN EKİBİ MASA SANDALYE SÜSLEME HİZMETİ GİBİ BİR ÇOK HİZMETİ SUNAN ASIR ORGANİZASYON ANİMASYON EKİBİNİN SUNMUŞ OLDUĞU EĞLENCELİ SAHNE GÖSTERİLERİ İLE YAPILAN DİNİ ORGANİZASYONLARA RENK KATMIŞTIR..

Sünnet Tahtı Kiralama Şirketi

HER GEÇEN GÜN BÜNYESİNE YENİ ELEMANLAR KATAN ASIR ORGANİZASYON DÜĞÜN NİŞAN VE SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONLARINDA SİZLERE PROFESYONEL HİZMET SUNMAKTADIR. MASA SANDALYE GİYDİRME HİZMETİ,FOTOĞRAF VE KAMERA ÇEKİM HİZMETİ GİBİ DÜĞÜN İLE ALAKALI BÜTÜN HİZMETLERİ BÜNYESİNDE BULUNDURAN FİRMAMIZ EN UYGUN FİYATLARI DA SİZE SUNMAKTADIR.

Pamuk şeker,patlamış mısır,osmanlı macunu,maraş dondurması kiralama

YAPTIĞIMIZ YÜZLERCE ORGANİZASYONLARDAN ALDIĞIMIZ GERİ DÖNÜŞÜMLER BİZİ İŞİMİZİ DAHA AŞK VE ŞEVKLE YAPMAYA KALİTELİ HİZMETLER SUNMAYA YÖNLENDİRMİŞTİR.

 

DİNİ DÜĞÜN-SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONLARI İÇİN SUNMUŞ OLDUĞUMUZ SEMAZEN GÖSTERİSİ TASAVVUF MUSİKİ EKİBİ HATİP SUNUCU VE DAHA BİR ÇOK HİZMETİMİZ MÜŞTERİLERİMİZDEN BÜYÜK BEĞENİ ALIYOR.

semazen ilahi grubu fiyatları

BUNUN YANI SIRA ANİMASYON EKİBİMİZ OLAN SÜNNET TAHTI YENİÇERİ ASKERLERİ, PALYAÇO,HACİVAT KARAGÖZ, SİHİRBAZ GİBİ HİZMETLERİMİZDE HEM BÜYÜKLERİN HEM DE ÇOCUKLARIN BÜYÜK EĞLENCESİ OLUYOR..

İSLAMİ DİNİ DÜĞÜN ORGANİZASYONU, SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU, İLAHİ GRUBU, SEMAZEN EKİBİ , HACİVAT KARAGÖZ GÖSTERİSİ, SÜNNET TAHTI YENİÇERİ KİRALAMA, MASA SANADALYE SÜSLEME GİYDİRME, SES SİSTEMİ KİRALAMA, FOTOĞRAFÇI VE KAMERAMAN GİBİ İŞLERİNİZ OLDUĞUNDA EN UYGUN VE KALİTELİ HİZMETİ BİZDEN BULABİLİRSİNİZ..

Kiralık mehter takımı-mehter takımı kiralama