Yuvarlak Masa Kiralama

Düğün organizasyonlarında dahaçok talep gören yuvarlak masa kiralama hizmeti, oturma kapasitesi bakımındanalandan tasarruf sağlaması nedeniyle tercih ediliyor. 10 kişinin bir aradaoturabildiği yuvarlak masa, alanda oluşturduğu hoş görüntüsüyle de mekanızenginleştirmektedir. İstanbul’da vereceğiniz davetlerde Asır Organizasyonfirmamız, yuvarlak masa kiralama ihtiyacınızı ekonomik fiyatlarlakarşılamaktadır. Tercih ettiğiniz tüm renk seçenekleriyle, davetli sayısınagöre yuvarlak masa temin etmekte ve adresinize nakliye işleminigerçekleştirmektedir.


Asır Organizasyon Yuvarlak Masa Kiralama Hizmetlerimiz

Yuvarlak masa yemekliorganizasyonlar için en doğru tercih olacaktır. Firmamız tercih ettiğiniz masave sandalyeyi ihtiyaç duyduğunuz alana taşımacılık araçlarıyla nakliye eder.Tercih ettiğiniz renk ve desende tül veya kumaşlarla masa ve sandalye süslemesihizmeti de vermektedir. Her masada 10 kişilik porselen, köpük, ahşap, plastikveya melamin türden supla yer alır. Standart seçenekleri tercih edebileceğinizgibi özel işlemeler ve desenler de sunduğumuz imkanlar arasındadır. Masanındaha zengin ve gösterişli olması için şamdan ve çiçeklerle süsleme işlemleri deverdiğimiz organizasyon hizmetlerinden birkaçıdır. Dükkan, kırsal alan veyabahçe fark etmeden organizasyonun yapılacağı alan süslemesi, ses ve ışıksistemi kurulumu, gelin masası temini ve süslemesi, gelin yolu süslemesi gibipek çok hizmeti Asır Organizasyon olarak sağlıyoruz.Yuvarlak Masa Kiralama Fiyatları

Düğün, kına, nişan ve iftarorganizasyonlarında davetlilerinizi ağırlayıp yiyecek ve içecek sunumu yaparkenyuvarlak masa kiralama seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Konuklarınızınkonforlu ve ferah bir şekilde davete ortak olmasını sağlayan yuvarlak masa,davetin konseptine uygun olarak hazırlanır. Firmamızdan yalnızca yuvarlak masakiralamak istediğinizde fiyatlar adedi 10 TL-20 TL arasında değişmektedir. Masasüslemesi, sandalye giydirmesi, supla ve şamdan ile süsleme gibihizmetlerimizden de yararlanabiliyorsunuz. Her şey dahil yuvarlak masakiralama fiyatları, tercih ettiğiniz malzeme türüne ve sayıya göredeğişecektir. Asır Organizasyon iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarakseçenekler hakkında bilgi alabilir, fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Firmamıznakliye dahil yuvarlak masa kiralama ve süsleme hizmeti sağlıyor. İstanbul’dataşımacılık hizmetinin sağlanacağı bölge de organizasyon hizmet fiyatlarınıetkileyecektir.