Yuvarlak Masa Kiralama

Düğün organizasyonlarında daha çok talep gören yuvarlak masa kiralama hizmeti, oturma kapasitesi bakımından alandan tasarruf sağlaması nedeniyle tercih ediliyor. 10 kişinin bir arada oturabildiği yuvarlak masa, alanda oluşturduğu hoş görüntüsüyle de mekanı zenginleştirmektedir. İstanbul’da vereceğiniz davetlerde Asır Organizasyon firmamız, yuvarlak masa kiralama ihtiyacınızı ekonomik fiyatlarla karşılamaktadır. Tercih ettiğiniz tüm renk seçenekleriyle, davetli sayısına göre yuvarlak masa temin etmekte ve adresinize nakliye işlemini gerçekleştirmektedir.


Asır Organizasyon Yuvarlak Masa Kiralama Hizmetlerimiz

Yuvarlak masa yemekli organizasyonlar için en doğru tercih olacaktır. Firmamız tercih ettiğiniz masa ve sandalyeyi ihtiyaç duyduğunuz alana taşımacılık araçlarıyla nakliye eder. Tercih ettiğiniz renk ve desende tül veya kumaşlarla masa ve sandalye süslemesi hizmeti de vermektedir. Her masada 10 kişilik porselen, köpük, ahşap, plastik veya melamin türden supla yer alır. Standart seçenekleri tercih edebileceğiniz gibi özel işlemeler ve desenler de sunduğumuz imkanlar arasındadır. Masanın daha zengin ve gösterişli olması için şamdan ve çiçeklerle süsleme işlemleri de verdiğimiz organizasyon hizmetlerinden birkaçıdır. Dükkan, kırsal alan veya bahçe fark etmeden organizasyonun yapılacağı alan süslemesi, ses ve ışık sistemi kurulumu, gelin masası temini ve süslemesi, gelin yolu süslemesi gibi pek çok hizmeti Asır Organizasyon olarak sağlıyoruz.Yuvarlak Masa Kiralama Fiyatları

Düğün, kına, nişan ve iftar organizasyonlarında davetlilerinizi ağırlayıp yiyecek ve içecek sunumu yaparken yuvarlak masa kiralama seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Konuklarınızın konforlu ve ferah bir şekilde davete ortak olmasını sağlayan yuvarlak masa, davetin konseptine uygun olarak hazırlanır. Firmamızdan yalnızca yuvarlak masa kiralamak istediğinizde fiyatlar adedi 10 TL-20 TL arasında değişmektedir. Masa süslemesi, sandalye giydirmesi, supla ve şamdan ile süsleme gibi hizmetlerimizden de yararlanabiliyorsunuz. Her şey dahil yuvarlak masa kiralama fiyatları, tercih ettiğiniz malzeme türüne ve sayıya göre değişecektir. Asır Organizasyon iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak seçenekler hakkında bilgi alabilir, fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Firmamız nakliye dahil yuvarlak masa kiralama ve süsleme hizmeti sağlıyor. İstanbul’da taşımacılık hizmetinin sağlanacağı bölge de organizasyon hizmet fiyatlarını etkileyecektir.