Pendik Balon Süsleme

Organizasyon şirketlerinin balon süsleme hizmetlerine ihtiyaç işyeri açılışı, işyerinin yıl dönümü, doğum günleri ve evlilik tekliflerinde duyulmaktadır. Sünnet düğünü, kına, düğün, nişan gibi törenlerde, organizasyon şirketleri balon süsleme hizmetini her şey dahil paketler içerisinde sunmaktadır. Ancak isterseniz bu tür organizasyonlarda da sadece balon süsleme seçeneklerinden yararlanabiliyorsunuz. Asır Organizasyon şirketimiz, firma markasına uygun ve kişiye özel balon süslemeler yaptığı gibi, çeşitli konseptlerde profesyonel balon süsleme desteği vermektedir.


Balon Süsleme Organizasyon Hizmetlerimiz

Özellikle işyeri açılışlarında dikkat çekici olması nedeniyle tercih edilen balon süslemeler, çeşitli kombinasyon ve konseptlerde hazırlanmaktadır. Firmanızın logosunu içeren balonlar ve yine firmanızın markasını yansıtan renklerde balon süslemeleri yapılabilmektedir. Balonların daha uzun süre kalıcı olması için kaliteli malzemelerle hizmet veriyoruz. İsterseniz firmanıza gelen ziyaretçileriniz için firmanızın isim ve logo baskılı çubuk balonlar da hazırlıyoruz.

Balon süslemesini tercih ettiğiniz mekana ve konsepte uygun bir şekilde tasarlıyoruz. Asır Organizasyon yetkililerimiz, mekana gelerek ön değerlendirme yapıyor. Ardından mekana en uygun tasarım için balon süsleme modeline karar veriliyor. Renkler ve dokular sizin tercihinize uygun olarak hazırlanıyor. Son olarak mekan belirlediğiniz tarihte ve modelde balonlarla süslenerek, istediğiniz form oluşturuluyor. Tercih edebileceğiniz Pendik balon süsleme modelleri arasında papatya, kapı kemeri, balon ağacı, nazar boncuğu, baskılı balon, zincir, sarmaşık, kapı süsü, harf balon, jumbo balon ve harf balon bulunuyor. Seçenekleri arttırmak tamamen hayal gücünüze bağlıdır. Asır Organizasyon şirketimizin önceki çalışmalarından esinlenerek de tercihte bulunabilirsiniz.


Balon Süsleme Organizasyon Fiyatları

Asır Organizasyon firmamız, balon süsleme hizmetini İstanbul’un tüm illerinde sağlamaktadır. Doğum günü, işyeri açılışı, düğün organizasyonu, nişan, nikah balon süslemeleri ve sünnet organizasyonları gibi çeşitli etkinlik ve davetlerde balon süsleme hizmetlerimizden yararlanabiliyorsunuz. Pendik balon süsleme fiyatlarımız, dekorun büyüklüğüne (kullanılacak balonun metresine) göre değişmektedir. Fiyatları belirleyen diğer etkenler ise seçilen figür, baskılı balon tercihi, balon sayısı ve işçiliktir. Ayrıca organizasyonlarınızda paket hizmetlerimizden yararlanarak, uygun fiyat ve kalite güvencesiyle firmamızdan destek alabilirsiniz. Asır Organizasyon şirketimizin önceki çalışmalarını inceleyerek, istediğiniz bir modelde sipariş vermek ve fiyat bilgisi almak için firmamızın iletişim numaralarını kullanarak irtibata geçebilirsiniz.