Pendik Balon Süsleme

Organizasyon şirketlerinin balonsüsleme hizmetlerine ihtiyaç işyeri açılışı, işyerinin yıl dönümü, doğumgünleri ve evlilik tekliflerinde duyulmaktadır. Sünnet düğünü, kına, düğün,nişan gibi törenlerde, organizasyon şirketleri balon süsleme hizmetiniher şey dahil paketler içerisinde sunmaktadır. Ancak isterseniz bu türorganizasyonlarda da sadece balon süsleme seçeneklerindenyararlanabiliyorsunuz. Asır Organizasyon şirketimiz, firma markasına uygun vekişiye özel balon süslemeler yaptığı gibi, çeşitli konseptlerde profesyonelbalon süsleme desteği vermektedir.


Balon Süsleme Organizasyon Hizmetlerimiz

Özellikle işyeri açılışlarındadikkat çekici olması nedeniyle tercih edilen balon süslemeler, çeşitlikombinasyon ve konseptlerde hazırlanmaktadır. Firmanızın logosunu içerenbalonlar ve yine firmanızın markasını yansıtan renklerde balon süslemeleriyapılabilmektedir. Balonların daha uzun süre kalıcı olması için kalitelimalzemelerle hizmet veriyoruz. İsterseniz firmanıza gelen ziyaretçileriniz içinfirmanızın isim ve logo baskılı çubuk balonlar da hazırlıyoruz.

Balon süslemesini tercihettiğiniz mekana ve konsepte uygun bir şekilde tasarlıyoruz. Asır Organizasyonyetkililerimiz, mekana gelerek ön değerlendirme yapıyor. Ardından mekana enuygun tasarım için balon süsleme modeline karar veriliyor. Renkler ve dokularsizin tercihinize uygun olarak hazırlanıyor. Son olarak mekan belirlediğiniztarihte ve modelde balonlarla süslenerek, istediğiniz form oluşturuluyor.Tercih edebileceğiniz Pendik balon süsleme modelleri arasında papatya,kapı kemeri, balon ağacı, nazar boncuğu, baskılı balon, zincir, sarmaşık, kapısüsü, harf balon, jumbo balon ve harf balon bulunuyor. Seçenekleri arttırmaktamamen hayal gücünüze bağlıdır. Asır Organizasyon şirketimizin öncekiçalışmalarından esinlenerek de tercihte bulunabilirsiniz.


Balon Süsleme Organizasyon Fiyatları

Asır Organizasyon firmamız, balonsüsleme hizmetini İstanbul’un tüm illerinde sağlamaktadır. Doğum günü, işyeriaçılışı, düğün organizasyonu, nişan, nikah balon süslemeleri ve sünnetorganizasyonları gibi çeşitli etkinlik ve davetlerde balon süslemehizmetlerimizden yararlanabiliyorsunuz. Pendik balon süsleme fiyatlarımız,dekorun büyüklüğüne (kullanılacak balonun metresine) göre değişmektedir. Fiyatlarıbelirleyen diğer etkenler ise seçilen figür, baskılı balon tercihi, balonsayısı ve işçiliktir. Ayrıca organizasyonlarınızda paket hizmetlerimizdenyararlanarak, uygun fiyat ve kalite güvencesiyle firmamızdan destekalabilirsiniz. Asır Organizasyon şirketimizin önceki çalışmalarını inceleyerek,istediğiniz bir modelde sipariş vermek ve fiyat bilgisi almak için firmamızıniletişim numaralarını kullanarak irtibata geçebilirsiniz.