Bahçede Sünnet Organizasyonu

Bahçede sünnet organizasyonu olarak uzun süredir sektör tecrübemizi ve yaratıcı bakış açımızı birleştirerek müşterilerimizin etkinlik ihtiyaçlarını çözüm ortaklığına dönüştürmeyi hedefliyoruz.

 Asır organizasyon firması, organizasyon için gerekli olan hazırlık, konsept, uygulama, program akışı, koordinasyon ve organizasyon yönetimini titizlikle gerçekleştirir.

 

Etkili Etkinliklerin Öncüsü

Tüm faaliyetlerinde müşteri odaklı hizmet anlayışını ilke edinmiş ve bu doğrultuda birçok başarılı kuruluş ile sözleşmeler imzalamıştır.

 

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Töreni

Sünnet olan çocuklarımız mehter marşı eşliğinde büyük ve görkemli bir sünnet tahtına oturmuş dört Yeniçeri neferi tarafından sünnet nikahına götüren misafirler tarafından sünnet mahalline götürülür. Tören alanından karşılanırsınız. Ayrıca sünnetli çocuk misafiri alkışlamalıdır. Daha sonra sünnetli bir taht kurulur ve bir volkanlar ve konfeti gösterisi yapılır. Bu aşamadan sonra uğurlama töreni başlar ve yeniçeriler, tahtın dört yanında durur gibi bitmesini beklerler. Takı takdim töreni tamamlanıp fotoğraflar çekildikten sonra yeniçeriler ekibi yola çıkar. Sünnet nikahı tamamlanana kadar taht bu bölgede kullanılabilir.

 

Sünnet Düğün Süslemeleri

Sünnet konseptine uygun balon süsleme, masa ve sandalye süsleme, masa süsleme, sünnet düğün organizasyonu için alan ve masa süsleme, şenlikli düğün eğlencesi.

Sünnet düğününüzü yapacağınız mekânda masa ve sandalye süslemeleri yoksa veya dekorasyonları beğenmediyseniz sünnet düğünü konseptine uygun masa ve sandalye süslemelerimizden faydalanabilirsiniz. Sünnet edilen çocukların isimlerinin yazılı olduğu dev balonlar, kapı balon süslemeleri, balon nazar boncukları (1,5 metre çapında), çiçek balon papatyalarla sünnet yeri süslemeleri.

 

Volkan ve Konfeti Gösterisi

Sünnet töreni sırasında, sünnet nikah pastası sırasında volkan yakılır ve ilk birkaç dans sırasında konfeti atılır.

 

Sünnet Tahtının Kiralanması

Farklı renklerde zengin kaideli büyük bir kraliyet tahtı, padişah tahtına göre modellenmiş sünnetli bir taht. Kiralık sünnet tahtlarının bordo ve beyaz renk çeşitleri mevcuttur.

 

Sünnet Düğünde Araba İkramı

Nostaljik bir seyyar satıcı arabasında sünnet töreninde pamuk şeker, patlamış mısır, Osmanlı salçası, Osmanlı şerbeti ve dondurma gibi tatlılar ikram edilir.

 

Masa ve Sandalye Kiralama

Sünnet törenlerini kendi arka bahçelerinde veya başka alanlarda gerçekleştirmek isteyen sünnet organizasyonları için ekipman, masa ve sandalye kiralama hizmeti sunmaktayız.

 

Sünnet düğünü davetiyelerinizi nerede saklayacağınıza karar verdikten sonra sünnet düğünü ekipmanları, sünnet süslemeleri, sünnet düğünü eğlencesi hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmanız için diğer tüm detayları biz hallederiz. Ayrıca sünnet nikah salonu arıyorsanız anlaşmalı olduğumuz sünnet salonu konusunda size rehberlik edip tavsiyelerde bulunacağız.

 

Sünnet Düğünü Nasıl Yapılır? Nelere Dikkat Etmeliyim ve Ne Yapmalıyım?

Sünnet nikah davetiyesi hem çocukların hem de yetişkin misafirlerin en iyi şekilde ağırlanması ve ağırlanması için yapılan bir davettir. Bu sebeple sünnet organizasyonu planında sünnet çocuğu ve küçük arkadaşları çok eğlenirler, sünnet düğünü eğlenceleri, yeniçeri askerlerinin giriş töreni, sünnet tahtı, sünnet tahtı, sünnet düğün ziyafeti, özellikle güzel şeyler ile balon süsleme. Bu hizmetleri alacak firmayı ve düğünün yapılacağı yeri çocukların ve yetişkinlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak özenle seçmeliyiz. Düğün gününüzde sizi üzecek kötü sürprizlerle karşılaşmamak için sünnet organizasyon firmanızı iyi seçin, sünnet organizasyon firması ile çalışın ve mümkünse alacağınız hizmet ve ürünleri öğrenin. Kullanılan malzemeler, " Asır Organizasyon Firması " olarak bilinen sünnet nikahı organizasyonlarından bazı müşterilerimizin şu ya da bu şekilde zarar gördüğünü duymaktan duyduğumuz hayal kırıklığını tekrar hatırlatmak isteriz. Böyle üzücü bir durumla karşılaşmamak için hizmetten yararlanan sünnet düğün acentesini dikkatli bir şekilde seçmenizi ve gerekli sözleşmeyi yapmanızı öneririz.

 

Bahçede Sünnet Organizasyonu İçin Pratik ve Faydalı Bilgiler

Ev bahçenizde, kendi alanınızda ya da davetli bir alanda düzenlenen bir budama organizasyonu, çeşitli malzeme ve süslemeler gerektirebilir. Zamandan tasarruf etmek ve her ayrıntıyı kafanıza takmak istemiyorsanız profesyonel bir sünnet düğün firması olan asır organizasyonun 0553 241 40 67 ve 0216 397 20 02 numaraları ile iletişime geçerek bu yükten kurtulabilirsiniz.

Sünnet için kıyafet seçerken çocuğunuzun tercihlerini ve sevdiklerinin tavsiyelerini göz önünde bulundurun. Düğününüzü heyecan verici ve eğlenceli hale getirmek için bazı etkinlikler ve aktiviteler ekleyin. Yeriniz varsa çocuk oyun alanı bile oluşturabilir veya şişme oyun parkı kiralayabilirsiniz.

 

Sünnet İçin Düğün Yemekleri

Sünnet düğünü yemek ve yemek hizmetleri kapsamında sünnet yemeği menüsü istiyorsanız, fiyat belirlemek için detaylı fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Bahçede sünnet organizasyonu menüsünde genellikle etli menü tercih edilir ve tabakta servis edilir. Aynı zamanda İstanbul genelinde kaliteli ve sorunsuz bir organizasyon sağlamaktayız ve   %100 müşteri memnuniyeti ve erken rezervasyonda %25 indirim fırsatı sunmaktayız.