Seyyar Lokma Arabası

Lokmatatlısı yüzyıllardır hayır işlemek isteyenlerin Cami önlerinde veya şehrinişlek caddelerinde dağıtılması için tercih ettiği faaliyetlerdendir.Hayırseverlerin yanı sıra ölen kişinin ardından okunan dualarla birlikte detaziyeye veya mevlide gelenlere dağıtılmaktadır. Helal Lokma firmamız usulüneuygun hayırlara vesile olacak tatlı hazırlığını işinin ehli ustalara bırakmaktave ortaya enfes lezzette lokmalar çıkarmaktadır.

Seyyar Lokma Arabası Hizmeti

HelalLokma firması olarak İstanbul'un her noktasına seyyar lokma arabası hizmetiveriyoruz. Bizlere ulaşarak istediğiniz dilediğiniz adette lokma tatlısıdöktürebilirsiniz. Ustalarımız lokma döktürülecek alana seyyar lokma arabasıile gelerek misafirlerinizin memnun kalacağı bir hizmet sunacaklardır.Hamurunun hazırlanmasından, pişirilmesine; servis edilmesinden, malzemelerintoplanmasına kadar tüm iş yükünü firma olarak bizler karşılıyoruz. Sizleryalnızca sipariş sayısını ve yerini belirtiyorsunuz. Geriye kalan tüm hizmetfirmamız tarafından verilmektedir.

Seyyar Lokma Arabasında Lokma TatlısıServisi

Lokmatatlısını lezzetli kılan en önemli kriter sıcak olarak servis edilmesidir.Pişirildikten sonra bekleyen lokmalar yumuşamaya ve lezzetini kaybetmeyebaşlayacaktır. Bu nedenle seyyar lokma arabası ile yerinde hizmet veriyoruz.Servis elemanlarımız misafirlerinize ikramda bulunurken, ustalarımız aynı andalokma dökmeye devam ediyor. Böylece herkese sıcak ve çıtır olarak lokma ikramıyapılabiliyor. Seyyar arabalarımızın yerine ulaşımı hayır lokması ücretlerimizedahil olarak belirtilmektedir.

HelalLokma firmamızı arayıp ihtiyaç duyduğunuz sayıyı belirterek nakliye ve servishizmetleri dahil ücretlerimizi öğrenebilirsiniz.

Seyyar Lokma Arabası İstanbul

Seyyarlokma arabası ile yapılan lokma tatlısı sayesinde istediğiniz her yerde lokmadökme hizmetinden yararlanmanız mümkün oluyor. Araçlarımızda pişirim içingerekli tüm donanım mevcuttur. İstanbul'un neresinde olursanız olun sizlerinhayrınıza vesile olmak için titizlikle çalışmalar yürütüyoruz.

Lokma Tatlısı Hangi Amaçla Dağıtılabilir?

Hayırtatlısı olarak nitelendirilen lokma, genellikle ölen kişinin arkasından veya ölümyıl dönümlerinde ziyarete gelenlere dağıtılmak için döktürülür. Seyyar lokmaarabası üzerinde merhumun adını ve soyadını yazdığımızdan, lokmanın ulaştığıherkes ölen kişinin adına Fatiha okur. Dağıtım süresince merhumun adı sesliolarak duyurulur. Hayırseverler ise Cuma namazı çıkışı cami önlerinde cemaatehayır lokması döktürmektedir. Herhangi bir dilekte bulunan ve dualarınakarşılık bulanlar da Allah'a şükretmek için hayır işlemek istediklerinde seyyarlokma arabası kiralamaktadır. Bu tür hayır işlerinin yanı sıra işyeri açılışıve asker uğurlaması sırasında da gelen davetlileri memnun etmek adına veyasadaka niyetiyle hayır lokması siparişi verilmektedir.

İstanbul Seyyar Lokma Arabası Kiralama

İstanbul'dakaliteli ve lezzetli lokma hazırlayan bir firma bulabilmek için referanslarınadikkat etmelisiniz. Helal Lokma firmamız 15 yıldan uzun süredir İstanbullulara helalinden lokma hazırlamakta veyenilikleri takip ederek güncel ürünlere (çikolatalı lokma gibi) yervermektedir. Hem kurumsal firmalara hem de bireysel olarak sayısızreferansımızla içiniz ferah bir şekilde firmamıza sipariş verebilirsiniz.